http://www.nooo.me/quote:Op woensdag 8 mei 2024 14:46 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Tenzij je een CPU hebt die quad of octa channel ondersteunt
Het hele apparaat zit ongeveer tegen het geheugen aan. De kant van de fan bedoel ik dan. Hoger of lager monteren zal niet veel uit maken want ik heb niet genoeg speling aan de bovenkant om plek te maken. Ik ben er ook achter dat mijn geheugen helemaal niet optimaal is voor deze build aangezien ik een AMD CPU heb. Lijkt me het handigste om t geheugen te vervangen (zoals me is aangeraden) door 2x32GB met een AMD EXPO profiel.quote:Op woensdag 8 mei 2024 14:46 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Tenzij je een CPU hebt die quad of octa channel ondersteunt
Maar wat zit er in de weg? Fan? Koelblok?
En om hoeveel ruimte gaat het ongeveer?
Dan zou ik het geheugen omruilen voor 2x 32GB en maximaal 6000MHz al zal 5600MHz ook snel genoeg zijn, de prestatiewinst is niet zo groot. Daarom koop ik vaak wat "langzamer" geheugen.quote:Op donderdag 9 mei 2024 13:53 schreef Lyzio_NL het volgende:
Al zie ik in het BIOS dat mijn geheugen wél op 6400 draait... het is me even allemaal niet duidelijk.
Dat zijn affiliate links van het FOK! forum, niet van TS.quote:Op dinsdag 14 mei 2024 14:59 schreef hebikweer het volgende:
Ik zie dat je in je startpost naar producten linkt bij Coolblue. Dat is doorgaans toch een van de duurdere webshops. Ik zou eerder mijn spullen bestellen bij Alternate, Azerty of Megekko.
Geen waterkoeling?quote:Op dinsdag 9 april 2024 11:32 schreef TheFreshPrince het volgende:
Een CPU heeft een eigen koeler nodig, soms zit die erbij maar ik ga zelf meestal voor een wat betere koeler, bijvoorbeeld een Noctua NH-D15.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |