Ik hoor het ze net live zeggen ... geen live , maar idd upload laterquote:Op zaterdag 30 maart 2024 18:06 schreef Momo het volgende:
Ohja, was ook al in Joost topic geplaatst, maar concert zelf wordt dit jaar niet meer live gestreamed, we krijgen later de clips.
Hmmmm, sommigen, waarvan we weten dat ze best goede zangtechnieken hebben, hingen onder de noot, schuurde er tegen aan. Ik weet dat het soundchecks zijn maar dan zou dat niet mogen gebeuren. Vermoed dus dat het 'geluid' / techniek wederom niet optimaal is. Dat Joost er niet bij is, is wellicht toch maar beter zo...quote:
Ze doet het wel leuk! Enthousiast ook!quote:
Getal in eerste kolom is de running orderquote:Op zaterdag 30 maart 2024 23:01 schreef PinkLow het volgende:
[..]
Ze doet het wel leuk! Enthousiast ook!
Running order van Momo klopt volgensmij niet ?
Morgen worden alle optredens geupload op het kanaal van Eurovision Spain.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 23:03 schreef PinkLow het volgende:
Alle artiesten die ik nog wil zienn (op Duitsland na) komen echt pas aan het einde.
Hopelijk kan ik de stream morgen nog terugkijken. Ben kapot moe! Fijne avond verder.
Thnx @:Momo voor de running order anders had ik nog wel uren gekeken.
Dank!quote:Op zaterdag 30 maart 2024 23:05 schreef Momo het volgende:
[..]
Morgen worden alle optredens geupload op het kanaal van Eurovision Spain.
Aiko klinkt een stuk beter dan het NF optreden!
Waarom doet Olly Alexander zijn grootste hit? Het heeft nooit meegaan in een NFquote:Op zaterdag 30 maart 2024 23:03 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Hier wat makkelijker te lezen (sommige artiesten doen 2 nummers)
Met twee gezellige backing vocals.quote:Op zondag 31 maart 2024 00:12 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Waarom doet Olly Alexander zijn grootste hit? Het heeft nooit meegaan in een NF
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |