abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_212648128
Hallo,

Ik heb al zeker 15 jaar gemillimeterd haar, dit onderhoud ik zelf iedere week met de Wahl Detailer.
Werkt in principe prima, alleen het kost veel tijd. Ik ben eigenlijk opzoek naar iets waarbij ik wat vaker zoals voor het douchen met een draadloos scheerapparaat en zonder spiegels even snel mijn hoofd kan bijhouden, een apparaat die nauwkeurig scheert zonder dat hij stukken overslaat. Ook wil ik het liefst nog wat korter dan dat ik al heb, dus wel tegen het scheermes kaal aan.

Sommige mannen lijken het soms heel nauwkeurig bij te houden, dat ik me afvraag waar ze de tijd vandaan halen. Ik ben zelf iedere week al een uur bezig voor de spiegel. Ik zou liever wat vaker bij willen houden zodat het ook kort blijft. Liever geen scheermes, ik wil eerst even nagaan of er ook een nauwkeurig apparaat bestaat die eigenlijk hetzelfde kan. Graag zou ik wat tips willen. Bedankt!
pi_212648294
Met tondeuse kost mij ca 15-20 min, 1x per 7-10 dagen.

1x in de zoveel tijd doe ik helemaal glad met scheermes.
Mij is wel eens verteld dat je dat heel makkelijk zou kunnen bijhouden --> elke ochtend of om de dag er weer overheen met scheermes tijdens douchen, dat zou slechts 1-2 min duren.

Maar het komt er niet van om dat te proberen. Terwijl ik die tondeuse ook toch vaak nog teveel werk vind.
pi_212648361
Als je het dagelijks met een scheermes bijhoudt stelt het weinig voor heb ik me laten vertellen. Op een gegeven moment wordt het iets net als tandenpoetsen.

Zelf ben ik niet kaal op mijn hoofd maar ik werk wel elke dag even mijn scrotum bij. Als ik dat niet doe dan ben ik na een week of 3 weer een half uur bezig om alles netjes glad te krijgen.
pi_212649985
Ik scheer m'n kop 1x in de 3 dagen met een Wilkinson Hydro Sense 5 of hoe de neuk het ook moge heten.
Ff wat scheerschuim over de kop, blind met de scheermes er overheen raggen, even voelen of niks is overgeslagen, eventueel paar stukjes herhalen en klaar! ^O^
Je kunt echt blindelings staan hakken; je snijdt jezelf toch nooit er mee. Veel handiger dan een tondeuse of zo.

Die Wilkinsons raken nooit verstopt en online kun je altijd aanbiedingen vinden zodat je de mesjes spotgoedkoop kunt inslaan.
pi_212652287
https://www.bol.com/be/nl(...)dEAQYBSABEgJD7vD_BwE

Je hebt van dit soort apparaten voor je hoofd. Dat gaat snel en makkelijk. (zeggen ze) is dat een optie?
If you can't beat them, arrange to have them beaten. -George Carlin.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')