Gelukkig maar; wat heb je aan eenheidsworst.quote:Op vrijdag 5 januari 2024 22:06 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Roest is inderdaad weer het andere uiterste.
ja nogal, een PW is heel anders dan een ijzeren 5.quote:Op vrijdag 5 januari 2024 22:18 schreef Nober het volgende:
Hoeveel soorten ijzers heb je? Zit daar zoveel verschil in?
Ik heb het idee dat Eitrem meer in vorm is.quote:Op vrijdag 5 januari 2024 22:43 schreef TheVulture het volgende:
Giotto gaat Roest op een hoop rijden morgen
Heel gunstig, kan me niet herinneren dat ie op de 5km op die manier heeft verloren. Ghiotto gaat vast weer snel starten net als in de WBs en dan opgevreten worden in de laatste 3 rondjes.quote:Op vrijdag 5 januari 2024 23:43 schreef Frozen-assassin het volgende:
Voor Roest wel gunstig zo'n rechtstreeks duel denk ik.
Vrouwen 500 SWEEP
Snelste überhaupt op laagland schijnbaar.quote:Op vrijdag 5 januari 2024 21:26 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Mokerhard ja, schitterende bochten. Snelste eerste rondje op 1000m ooit dacht ik 24.45
Italië heeft een flinke wintersporttraditie.quote:Op vrijdag 5 januari 2024 20:58 schreef vaarsuvius het volgende:
Ik zit hier in Spanje en zag vandaag zon nepijsbaantje op een plein voor de kinderen,. Er waren ook inderdaad een paar kids aan het krabbelen. De vraag die opkomt is, waarom kunnen Italianen wel schaatsen en Spanjaarden niet?
Vorig seizoen wel getraind maar door fysieke problemen niet in staat fatsoenlijk niveau te halen. Begin dit seizoen besloten voorlopig te stoppen door aanhoudende fysieke problemen, met de deur nog wel op een kier voor een comeback.quote:Op vrijdag 5 januari 2024 19:37 schreef hhh38 het volgende:
Tsjechië heeft iedere keer weer talenten die na een paar jaar weer verdwijnen.
Waar is Zdrahalova gebleven?
Een WK schoonspringen of tafeltennis met alleen maar Chinese deelnemers, ik kan nu al niet wachten.quote:Op vrijdag 5 januari 2024 20:23 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Waanzin. Je wil toch de beste schaatsers op het hoogste podium hebben.
Dit is gewoon Nederlandje pesten.
Ik keek gisteren die WR race van Nuis (en Krol) op de 1500m nog een keer terug. Zo waanzinnig om met 22.9-24.2 te startenquote:Op zaterdag 6 januari 2024 01:57 schreef wimderon het volgende:
[..]
Snelste überhaupt op laagland schijnbaar.
[ twitter ]
En overall (Pavel):
[ afbeelding ]
Niets mis met een aantal plaatsen per land, het is immers een WK. Geen NK. Dan heb je immers nog steeds de beste sporters uit dat land.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 02:04 schreef wimderon het volgende:
[..]
Een WK schoonspringen of tafeltennis met alleen maar Chinese deelnemers, ik kan nu al niet wachten.
https://www.schaatsen.nl/quote:Op zaterdag 6 januari 2024 11:27 schreef Paul het volgende:
Wie hebben er gisteren gewonnen, moet even weten om slim over te komen bij mn vriendin Wilma
Dankuwel
Ergens zou een 3.000 meter ook wel mooi zijn als afstand bij de mannen. Roest pakt zo nu en dan wel eens een overwinning, maar eigenlijk is de 1.500 ook een lange sprint geworden. In ieder geval wel qua toptijden. Op de 3.000 zou je denk ik veel verschillende tactieken kunnen zien.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 10:40 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik keek gisteren die WR race van Nuis (en Krol) op de 1500m nog een keer terug. Zo waanzinnig om met 22.9-24.2 te starten
Er was een tijd dat het niveau op de 10K bij het NK hoger was dan bij het WK. Dat moet je natuurlijk ook niet willen, maar goed, dat probleem is inmiddels op natuurlijke wijze opgelost.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 11:33 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Niets mis met een aantal plaatsen per land, het is immers een WK. Geen NK. Dan heb je immers nog steeds de beste sporters uit dat land.
Maar wel met een quotum over verschillende onderdelen heen. Het moet iet zo zijn dat de beste synchroonzwemmers niet kan gaan omdat de quotumplekken al zijn gebruikt door de schoonspringers.
Ergens mee eens, maar geef ze alsjeblieft geen excuus om de 10K helemaal af te schaffenquote:Op zaterdag 6 januari 2024 11:35 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Ergens zou een 3.000 meter ook wel mooi zijn als afstand bij de mannen. Roest pakt zo nu en dan wel eens een overwinning, maar eigenlijk is de 1.500 ook een lange sprint geworden. In ieder geval wel qua toptijden. Op de 3.000 zou je denk ik veel verschillende tactieken kunnen zien.
Maar dat zijn twee andere sporten. Er zijn natuurlijk veel meer sporten waarbij het bepalen van het aantal startplekken binnen die sport niet per onderdeel gaat, maar over de sport als geheel. En dan moeten de landen zelf bepalen hoe ze die per onderdeel invullen. Dat is nou eenmaal (onder meer) het gevolg van het groeiende aantal sporten en onderdelen, waardoor er wel manieren gevonden moeten worden om het aantal atleten niet hard te laten groeien.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 11:33 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Niets mis met een aantal plaatsen per land, het is immers een WK. Geen NK. Dan heb je immers nog steeds de beste sporters uit dat land.
Maar wel met een quotum over verschillende onderdelen heen. Het moet iet zo zijn dat de beste synchroonzwemmers niet kan gaan omdat de quotumplekken al zijn gebruikt door de schoonspringers.
Dat is een keuze. En een slechte als je het mij vraagt. Het is de hoogmis van de topsport. Daar moeten de beste rijders staat. Dan maar 10 ritten ipv 15 oid.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 12:02 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Maar dat zijn twee andere sporten. Er zijn natuurlijk veel meer sporten waarbij het bepalen van het aantal startplekken binnen die sport niet per onderdeel gaat, maar over de sport als geheel. En dan moeten de landen zelf bepalen hoe ze die per onderdeel invullen. Dat is nou eenmaal (onder meer) het gevolg van het groeiende aantal sporten en onderdelen, waardoor er wel manieren gevonden moeten worden om het aantal atleten niet hard te laten groeien.
Ids Postma en Gunda Niemannquote:Op zaterdag 6 januari 2024 11:27 schreef Paul het volgende:
Wie hebben er gisteren gewonnen, moet even weten om slim over te komen bij mn vriendin Wilma
Dankuwel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |