Het betreft een postzegeltuintje van een rijtjeshuis. De tuin ziet er momenteel niet heel gezellig uit.quote:Op zondag 31 december 2023 14:54 schreef Claudia_x het volgende:
Heb je trouwens een foto van je tuin?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Aan de tegels zal vooralsnog weinig veranderen. Het gaat er nu om om van het 'gazon' weer iets leuks te maken. Het hoeft ook niet in één keer af. Al het groen verwijderen zal eerst ook wel een behoorlijke klus zijn.
Bedankt voor je tips!
[ Bericht 1% gewijzigd door Van_Poppel op 31-12-2023 16:13:02 ]
quote:Op zondag 31 december 2023 15:58 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Het betreft een postzegeltuintje van een rijtjeshuis. De tuin ziet er momenteel niet heel gezellig uit.Oh, dat wordt hartstikke leuk! Boomsnipperpad in het midden, een hogere (boomvormige) heester links ervan om gezeur met de buren te voorkomen, een lagere heester tegen de schutting, en dan wat leuke planten in beide borders. Dat gaat wat onderhoud betreft vast enorm meevallen. Je hoeft in ieder geval niet meer elke week te maaien. Dat 't gras er niet goed groeit, is een zegen voor je tuin.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Aan de tegels zal vooralsnog weinig veranderen. Het gaat er nu om om van het 'gazon' weer iets leuks te maken. Het hoeft ook niet in één keer af. Al het groen verwijderen zal eerst ook wel een behoorlijke klus zijn.
Bedankt voor je tips!
Ik kan deze foto's trouwens niet zien, maar zag je foto in de PM.I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
Al eens wat kalk gestrooid? Mos groeit het beste op zure grond. Geen idee hoe veel schaduw er verder is, maar als ik zo op je plattegrond kijk valt de hoeveelheid licht wel mee.quote:Op zondag 31 december 2023 14:32 schreef Van_Poppel het volgende:
Ik heb al verschillende keren geprobeerd dit in het voorjaar met verticuteren en opnieuw inzaaien te herstellen.
Top, dankjewel!quote:Op zondag 31 december 2023 16:16 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Oh, dat wordt hartstikke leuk! Boomsnipperpad in het midden, een hogere (boomvormige) heester links ervan om gezeur met de buren te voorkomen, een lagere heester tegen de schutting, en dan wat leuke planten in beide borders. Dat gaat wat onderhoud betreft vast enorm meevallen. Je hoeft in ieder geval niet meer elke week te maaien. Dat 't gras er niet goed groeit, is een zegen voor je tuin.
Ik kan deze foto's trouwens niet zien, maar zag je foto in de PM.
Niet gedaan, maar ik wil eigenlijk ook wel 's iets anders.quote:Op zondag 31 december 2023 16:16 schreef qajariaq het volgende:
[..]
Al eens wat kalk gestrooid? Mos groeit het beste op zure grond. Geen idee hoe veel schaduw er verder is, maar als ik zo op je plattegrond kijk valt de hoeveelheid licht wel mee.
Dat is een mooie plek voor een rododendron. Je zou die van @sigme eens moeten zien.quote:Op zondag 31 december 2023 16:25 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Niet gedaan, maar ik wil eigenlijk ook wel 's iets anders.
Aan dat strookje langs de schutting komt echt amper licht.
Dan vooral geen kalk strooien dusquote:Op zondag 31 december 2023 16:25 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Niet gedaan, maar ik wil eigenlijk ook wel 's iets anders.
Aan dat strookje langs de schutting komt echt amper licht.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |