Je moet ook geen bier drinken als je zwanger bent...quote:Op vrijdag 19 januari 2024 18:50 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Moet je nagaan wat zwangere vrouwen voelen.
Ja bedankt, iedereen snapt wel dat iemand niet 12 km. omfietst om te plassen op een brugquote:Op zaterdag 20 januari 2024 19:55 schreef Komkommerschijfje het volgende:
Maar echt hoor, pissen vanaf de Merwedebrug zou echt heel onlogisch geweest zijn. Hij woont/woonde in Sleeuwijk, Almkerk ligt ten zuiden van Sleeuwijk, de Merwedebrug ligt ten noorden. Tussen Almkerk en Sleeuwijk heb je alleen maar polder, je kunt daar heel makkelijk pissen (zowel in een weiland als in een slootje). Zou echt volstrekt belachelijk zijn als hij nodig zou moeten pissen en dan door zou fietsen naar de brug, terwijl hij daar helemaal niet overheen hoefde om bij zijn huis te komen.
Nee, dat snapt niet iedereen, getuige sommige reacties. En je snapt het zelf ook niet heel goed, want je fietst niet 12 km om als je in Sleeuwijk woont en op de Merwedebrug uitkomt.quote:Op zaterdag 20 januari 2024 20:02 schreef Masberum het volgende:
[..]
Ja bedankt, iedereen snapt wel dat iemand niet 12 km. omfietst om te plassen op een brug
Ik woon aan het Vr.hof en ik dacht het meteen. Maar realiseerde me ook snel dat het hem niet kon zijn.quote:Op zaterdag 20 januari 2024 21:39 schreef mascara-klodder het volgende:
Even voor de duidelijkheid: ik woon zo’n beetje op het kruispunt waar alle diensten naar toe gaan. Zo ook naar de Borchwerf.
Geen minuut heb ik gedacht dat het Yoran zou zijn.
Ik las het hier voor het eerst.
quote:De politie zoekt niet meer actief naar de vermiste Yoran Krol (16) uit Sleeuwijk. Dat zegt een woordvoerder tegen Omroep Brabant. Omdat er geen aanwijzingen zijn voor een misdrijf en het zoekgebied steeds groter wordt, is het volgens de politie onbegonnen werk om overal te blijven zoeken. "Het is zoeken naar een naald in een hooiberg."
Dat betekent volgens de politie niet dat ze helemaal stoppen met de zaak rondom de 16-jarige tiener uit Sleeuwijk. Ze hebben alleen een aanleiding nodig om op een specifieke plek te gaan zoeken. Die aanleiding is er nu niet. "Het onderzoek loopt nog en zodra we weer aanwijzingen hebben over een concrete plek, gaan we weer actief zoeken."
Verdronken in rivier
Yoran werd in de nacht van 24 december voor het laatst gezien bij jongerencentrum De Pomp in Almkerk. Een dag later werd zijn fiets gevonden op de Merwedebrug, zo'n twaalf kilometer van De Pomp. Later werd ook de jas van de jongen gevonden in het water bij Papendrecht.
De politie gaat ervan uit dat Yoran in de rivier terecht is gekomen en is verdronken. Door de stroming kan hij op veel plekken terecht zijn gekomen en wordt het zoekgebied met de dag groter. "We kunnen niet lukraak overal met de sonarboot gaan varen", zegt de woordvoerder.
Grootste zoekactie ooit
Sinds zijn vermissing werd er met man en macht naar de jongen uit Sleeuwijk gezocht. Het Coördinatie Platform Vermissingen (CPV) organiseerde de grootste burgerzoekactie ooit in Nederland. Liefst 2500 mensen zochten binnen een straal van dertig kilometer rond Sleeuwijk.
Afgelopen woensdag zocht ook het Veteranen Search Team naar Yoran. Zij zochten met zo'n zestig mensen bij Werkendam en Hardinxveld-Giessendam langs beide oevers van de Merwede.
https://www.omroepbrabant(...)t-met-lukraak-zoeken
Hoop dat ie toch nog wordt gevonden op een gegeven moment, dit lijkt me zo erg voor de familiequote:Op maandag 29 januari 2024 20:46 schreef Nober het volgende:
Vermissing Yoran Krol (16): politie stopt met 'lukraak zoeken'
[..]
Al lijkt de familie geaccepteerd te hebben dat ie niet meer leeft, lijkt me dat er toch een stukje van hoop is zolang zijn lichaam niet gevonden wordt. Zeer trieste situatie.quote:Op maandag 29 januari 2024 21:28 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Hoop dat ie toch nog wordt gevonden op een gegeven moment, dit lijkt me zo erg voor de familie
https://www.omroepbrabant(...)-naar-vermiste-yoranquote:Iedereen die deze zomer het water op gaat, wordt door de politie opgeroepen om mee te zoeken naar de sinds december vermiste Yoran Krol (16) uit Sleeuwijk. De politie vraagt hoopt dat met name recreanten op het water de komende tijd extra willen letten op 'ongebruikelijke objecten' in het water.
Ach, wat vreselijk voor de familie dat die jongen nog niet gevonden is.quote:Op dinsdag 25 juni 2024 14:36 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
https://www.omroepbrabant(...)-naar-vermiste-yoran
Ik denk dat inmiddels de kans dat hij daarin terecht is gekomen nihil is. Dan zou er toch inmiddels wel iets gevonden moeten zijn.quote:Op dinsdag 25 juni 2024 15:22 schreef MatthijsDJ het volgende:
Elke keer als hier in de regio en net daarbuiten een lichaam gevonden wordt hoop je dat ie gevonden is.
Helaas is die hoop vaak van korte duur als blijkt dat het lichaam niet in de rivier lag.
En als ik moet tanken of peuken halen bij mijn vaste pompstation, rij ik een stuk over de dijk.. elke keer kijk je dan toch richting de rivier...
Naja stroomafwaarts kan ie ook bijv de Merwelanden of Biesbosch in gedreven zijn.. Daar zijn volgens mij genoeg plekken waar niemand ooit echt komt..quote:Op dinsdag 25 juni 2024 15:58 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik denk dat inmiddels de kans dat hij daarin terecht is gekomen nihil is. Dan zou er toch inmiddels wel iets gevonden moeten zijn.
Artikel is inmiddels beschikbaar.quote:Op maandag 23 december 2024 17:14 schreef The-BFG het volgende:
Vandaag een premium artikel op ad.nl (https://www.ad.nl/binnenl(...)-van-velen~ab23f112/)
Niet veel nieuws, meer een "hoe gaat het nu" en samenvatting waar het gezin Krol doorheen is gegaan/moet gaan.
Wel apart is dat ze minder direct uit leken te gaan van suïcide dan ik en de "regio" hier aannamen. Berichtgeving sprak meteen eigenlijk van suïcide en de (terecht) weinige info vanuit de familie leek daar ook op te wijzen.
Hopelijk vinden ze hem toch nog binnenkort...
Yoran is nu bij Jezus. @KingRolandquote:Op dinsdag 11 februari 2025 17:47 schreef Tengano het volgende:
Vader vermiste Yoran Krol vertelt jaar na vermissing in bijzonder interview op radio: "Yoran was een vriend van velen en noemde Jezus ook zijn Vriend"
Vader vermiste Yoran Krol over Jezus’ nabijheid in diep verdriet: “Hij zei: ‘Ik ben niet bang voor je worstelingen en vragen, Ik huil met je mee’”
[ afbeelding ]
als ik iets had gevonden zou ik het ook anoniem doorgeven. Voor je het weet krijg je een heel leger aan politie die je ondervragen (geef ze eens onterecht). kan me voorstellen dat niemand daar op staat te wachten. Hoeft 1 ding fout te gaan en je staat in het nieuwsquote:Op dinsdag 11 februari 2025 18:56 schreef Tengano het volgende:
0:36 Op 12 januari 2024 wordt door een anonieme tip Jorans jas gevonden in de Merwede bij Papendrecht.
Wat vreemd dat dat een anonieme tip was?
Bekijk deze YouTube-video
Horen zien zwijgen/anoniem melden.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 19:03 schreef KingRoland het volgende:
[..]
als ik iets had gevonden zou ik het ook anoniem doorgeven. Voor je het weet krijg je een heel leger aan politie die je ondervragen (geef ze eens onterecht). kan me voorstellen dat niemand daar op staat te wachten. Hoeft 1 ding fout te gaan en je staat in het nieuws
Volgens Robbert ook op 8:40quote:Op dinsdag 11 februari 2025 18:54 schreef Zipportal het volgende:
Yoran is nu bij Jezus. @:kingroland
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Post uit het filmpje
De jas is gevonden in Papendrecht .
De Erasmusbrug in Rotterdam noemen ze ook wel " de Zwaan"
[ Bericht 2% gewijzigd door Tengano op 11-02-2025 19:25:18 ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |