Ik vind het variant op Kopen zonder Kijken, maar dat het wensenlijstje toch wordt gerealiseerd door middel van kopen of verbouwen.quote:
Absoluut. Ik moest wel gniffelen met die vrouw die bleef hameren op sfeer (maar goed dat ik geen shotje pakte bij iedere keer dat ze sfeer zei), maar ze wel voor een prefab uitbouw gingenquote:
Met een wc zo ongeveer naast je bed!quote:Op maandag 16 december 2024 17:05 schreef golfer het volgende:
Vanavond start weer een nieuw seizoen van dit programma.
RTL4: 20:30
Het is zeker mooi, maar effectief geef je 2 ton uit voor 1 extra slaapkamer en dat in een appartement.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 00:02 schreef golfer het volgende:
Nieuwe aflevering gewoon op RTL4.
Prachtige verbouwing geworden.
Compleet nieuwe inrichting, split-level gemaakt, nieuwe keuken, nieuwe badkamer, nieuwe WC etc.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 08:46 schreef Nebelwerfer het volgende:
Het is zeker mooi, maar effectief geef je 2 ton uit voor 1 extra slaapkamer en dat in een appartement.
Split level wil alvast zeggen dat je zo’n meter muur niet kan vullen met een kast (of box, die ik niet gezien heb). Niets mis met nieuwe inrichting, maar dat is toch een heel groot deel van het budget waar je er verder qua woning waarde niet op vooruit gaat.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 11:43 schreef golfer het volgende:
[..]
Compleet nieuwe inrichting, split-level gemaakt, nieuwe keuken, nieuwe badkamer, nieuwe WC etc.
Hoe is het nu met ze:
https://www.rtl.nl/wonen/(...)open-slopen-avontuur
Daar heb ik me ook aan gergerdquote:Op maandag 10 februari 2025 19:39 schreef Nebelwerfer het volgende:
Nieuwe afleveringen op videoland !
Erger me al weer heerlijk aan het eerste stel dat 200k in een appartementje willen steken.
Eens ! Zelfde met die slaapkamer.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 22:02 schreef Dazalbest1 het volgende:
Ik snap nooit waarom de stylisten in dit soort programma's geen rekening kan houden met beide smaken....
Weer zo'n knalkleuren en dan met name die bank.... hij bleef vriendelijk maar had toch duidelijk aangegeven dat dit niet zijn smaak is?
Ik vind je dan echt een waardeloze stylist.
quote:Op woensdag 12 februari 2025 07:40 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Daar heb ik me ook aan gergerd
Dat split level vind ik niks. Als je een misstap maakt dan kan je lelijke val maken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 10% gewijzigd door Nebelwerfer op 12-02-2025 12:01:32 ]
SPOILERquote:
Tja, volgens mij heb ik nooit een stel horen zeggen iets niet mooi te vinden. Het is dan vaak 'dit had ik nooit gekozen' om het weg te moffelen.quote:Op woensdag 12 februari 2025 08:53 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Eens ! Zelfde met die slaapkamer.
Kan wel zijn dat ze meer hebben gesproken buiten de uitzending om. Ze waren er volgens mij wel blij mee.
quote:Op woensdag 12 februari 2025 08:55 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Haha, ja die viel mij ook al op.quote:Op woensdag 12 februari 2025 14:13 schreef Dazalbest1 het volgende:
Oh trouwens, aflevering 1 was die man mega blij dat ze hun dochter geen roze kamertje hadden gegeven en dat herhaalde hij een paar keer om vervolgens zijn eigen Roze kamer in te lopen. Was wel leuk gemonteerd
Ik vond het heel hokkerig ogen. Misschien nu wel werkbaar, maar vraag me ook af of het over een paar jaar nog wel aan de wensen voldoet.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 12:11 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Split level wil alvast zeggen dat je zo’n meter muur niet kan vullen met een kast (of box, die ik niet gezien heb). Niets mis met nieuwe inrichting, maar dat is toch een heel groot deel van het budget waar je er verder qua woning waarde niet op vooruit gaat.
Mensen verschillen en misschien stel ik wel andere eisen aan een woning, maar ik vind dit wel erg geforceerd in zo’n kleine woning.
Ik vraag me hard af of ze over 5 jaar nog zo enthousiast zijn als het opgroeien van de kinderen om meer ruimte vraagt. Grote kans dat men dan alsnog een door Alex aangedragen woning wil en dan is deze verbouwing het toch echt niet waard geweest.
Valt me trouwens op dat Alex niet zo enthousiast een verbouwde woning binnenkomt dan hoe hij bij kzk woningen binnenstapte.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 22 februari 2025 21:30 schreef Ace1 het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 23 februari 2025 06:14 schreef Dazalbest1 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 24 februari 2025 20:13 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]Videoland aflevering vandaag...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zo zeg, wat een lef, je wil dus dat iedereen pas meepost als jij de uitzending gezien hebt, rare kwast ben jij.quote:Op maandag 24 februari 2025 22:29 schreef golfer het volgende:
Wij beginnen nu met kijken. Alle irritante voorgaande posts met spoilers overgeslagen.
Wat een enorm budget.
Waar zeg/schrijf ik dat?quote:Op maandag 24 februari 2025 22:57 schreef Firuze60 het volgende:
Zo zeg, wat een lef, je wil dus dat iedereen pas meepost als jij de uitzending gezien hebt, rare kwast ben jij.
Je hebt een rijke fantasie en kunt in mijn hoofd kijken?quote:
Omdraaien is ook een kunst.quote:Op maandag 24 februari 2025 23:05 schreef golfer het volgende:
[..]
Je hebt een rijke fantasie en kunt in mijn hoofd kijken?
Over rare kwasten gesproken.![]()
Ontopic: zat eg vanaf het begin in dat ze deze keuze zouden gaan maken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |