abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 2 november 2023 @ 04:51:27 #1
466913 Eightyone
Bejaarde millennial
pi_211163202
Al een aantal weken is Spotify bij mij tergend traag. Zowel op een smartphone - 4g of wifi maakt niet uit - als op een laptop laadt het programma als een gemiddelde internetverbinding anno 1999.

Eenmaal ingeladen gaat het wat beter, hoewel nog steeds stroever dan een jaar geleden.

Andere apps en programma's geven geen problemen, de cache's zijn geleegd, en de (sowieso niet heel oude) laptop is al opgeschoond met CCleaner. En in principe is bij de laptop de internetsnelheid ruim genoeg. Dat is gemeten.

Is die stroperigheid van Spotify bij anderen ook zo, en zo nee, is er dan nog wat aan te doen?
pi_211163345
Hier op de telefoon vliegensvlug. Op de iPad ook trouwens. Op de laptop gebruik ik het eigenlijk niet dus geen idee
  donderdag 2 november 2023 @ 06:47:21 #3
466913 Eightyone
Bejaarde millennial
pi_211163414
quote:
0s.gif Op donderdag 2 november 2023 06:24 schreef hilliebillie het volgende:
Hier op de telefoon vliegensvlug. Op de iPad ook trouwens. Op de laptop gebruik ik het eigenlijk niet dus geen idee
En heb je veel dingen opgeslagen, of valt dat bij jou wel mee?

Naast de ruim 50 openbare lijsten in m'n signature staat er privé nog een (veel-veel-)veelvoud ervan. Zowel gelikete lijsten van anderen als zelf aangemaakte.
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 2 november 2023 @ 08:24:50 #4
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_211163788
Hier precies zo, Spotify openen duurt ontzettend lang (nou ja, relatief natuurlijk, maar 8-10 seconden vind ik langzaam :+ ), maar als het eenmaal geopend is werkt het eigenlijk hetzelfde als het altijd deed. Ik heb weinig opgeslagen, paar playlists en podcasts in de favorieten maar verder allemaal vrij beperkt. Vriendin heeft precies hetzelfde overigens: andere telefoon, net zo traag met opstarten (en daarna eigenlijk normaal).
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_211163897
Ik ben gestopt met Spotify vanwege de constante ellende met de app, langzaam, laadt niet, duurt lang. Ook het feit dat ze die podcasts constant in beeld plaatsten vond ik irritant.

Ik gebruik nu gratis YouTube Music, dat werkt goed. Gewoon de browser app gebruiken (add blocker in de browser blokkeert de reclames). Je kan met de gratis variant geen muziek opslaan maar ja, tegenwoordig zijn die data bundels groot zat denk ik (ik gebruik YouTube Music niet buitenshuis).

Voor het overzetten van Playlists

https://www.tunemymusic.com/#step5
pi_211165609
quote:
0s.gif Op donderdag 2 november 2023 06:47 schreef Eightyone het volgende:

[..]
En heb je veel dingen opgeslagen, of valt dat bij jou wel mee?

Naast de ruim 50 openbare lijsten in m'n signature staat er privé nog een (veel-veel-)veelvoud ervan. Zowel gelikete lijsten van anderen als zelf aangemaakte.
Nee denk 3 of 4 lijsten die staan opgeslagen. De rest haal ik gewoon binnen met m’n databundel.

Maar gewoon direct opgestart. Muziek hoeft ook niet te laden als ik een willekeurige lijst of nummer aan klik.

(iPhone hier trouwens)
pi_211165833
Net getest maar bij mij laad de app bijna instant. Heb je hem al eens opnieuw geïnstalleerd?
  donderdag 2 november 2023 @ 12:09:43 #8
466913 Eightyone
Bejaarde millennial
pi_211165996
quote:
1s.gif Op donderdag 2 november 2023 11:58 schreef Document1 het volgende:
Net getest maar bij mij laad de app bijna instant. Heb je hem al eens opnieuw geïnstalleerd?
Op de laptop iig wel. Zonder resultaat.
pi_211168896
Het start bij mij op de pc, terwijl de functie bij opstarten-pc is uitgeschakeld, snel op; ook start die snel op op laptop en foon van mij en zoonlief.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')