Nee dat zou ik je vent laten doen of het kind wat je het minst dierbaar isquote:Op woensdag 1 november 2023 15:17 schreef Leandra het volgende:
Ik twijfel een beetje of ik de parasol (die dicht zit uiteraard) binnen moet halen, hij zit door de tuintafel heen en houdt de boel door het gewicht van de voet misschien juist op z'n plek.
De stoelen om de tafel misschien wel even stapelen en/of binnen zetten.
Bij de vorige serieuze storm heb ik alles binnen gezet, maar dat gaat nu niet lukken.
Nou, het punt is dat manlief een paar dagen weg is voor z'n werk en het enige kind dat nog thuis woont een 12-jarige is van het 🤓 type en bijbehorende lichaamsbouw...quote:Op woensdag 1 november 2023 15:50 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Nee dat zou ik je vent laten doen of het kind wat je het minst dierbaar is
Tafel en parasol misschien in een hoek schuiven. Of is dat te zwaar?quote:Op woensdag 1 november 2023 16:49 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nou, het punt is dat manlief een paar dagen weg is voor z'n werk en het enige kind dat nog thuis woont een 12-jarige is van het 🤓 type en bijbehorende lichaamsbouw...
Die kan de parasol zeker niet uit de tuintafel krijgen 😀
Als je in de buurt woont wil ik je wel ff helpenquote:Op woensdag 1 november 2023 16:49 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nou, het punt is dat manlief een paar dagen weg is voor z'n werk en het enige kind dat nog thuis woont een 12-jarige is van het 🤓 type en bijbehorende lichaamsbouw...
Die kan de parasol zeker niet uit de tuintafel krijgen 😀
En anders waait ie wel naar je in de buurtquote:Op woensdag 1 november 2023 18:55 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Als je in de buurt woont wil ik je wel ff helpen
quote:Op woensdag 1 november 2023 18:58 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
[..]
En anders waait ie wel naar je in de buurt
Code rood gaat hier ook wel komen neem ik aan? Alle bomen nog in blad, vochtige grond en ook nog wind tijdens de avondspitsquote:
Ik denk dat het bij code oranje blijft voor nu. Tenzij hij toch iets sterker blijkt te zijn. Ciaran is pas net gevormd en zal vanavond laat al Bretagne aan doen.quote:Op woensdag 1 november 2023 19:03 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Code rood gaat hier ook wel komen neem ik aan? Alle bomen nog in blad, vochtige grond en ook nog wind tijdens de avondspits
Zal wel in de loop van de ochtend worden als het rood gaat worden neem ik aan.quote:Op woensdag 1 november 2023 19:07 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik denk dat het bij code oranje blijft voor nu. Tenzij hij toch iets sterker blijkt te zijn. Ciaran is pas net gevormd en zal vanavond laat al Bretagne aan doen.
Poly gaven ze pas 2 uur snachts oranje en 8 uur in de ochtend rood (die zomerstorm van begin juli dit jaar).quote:Op woensdag 1 november 2023 19:08 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Zal wel in de loop van de ochtend worden als het rood gaat worden neem ik aan.
Alle bladen liggen inmiddels al op de fietspaden hier hoorquote:Op woensdag 1 november 2023 19:03 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Code rood gaat hier ook wel komen neem ik aan? Alle bomen nog in blad, vochtige grond en ook nog wind tijdens de avondspits
Hier nog best veel blaadjes aan de bomenquote:Op woensdag 1 november 2023 19:11 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Alle bladen liggen inmiddels al op de fietspaden hier hoor
Die was nogal laat. Daar zullen ze nu ook wel van geleerd hebben denk ik. Ik neem aan dat er aankomende nacht mensen aanwezig zijn die code rood mogen afgeven. Al scheelt het ook wel dat het hoogtepunt in de middag is ipv vanaf de ochtendspits.quote:Op woensdag 1 november 2023 19:09 schreef Momo het volgende:
[..]
Poly gaven ze pas 2 uur snachts oranje en 8 uur in de ochtend rood (die zomerstorm van begin juli dit jaar).
Ik ben niet dom en luister dus doorgaans naar waarschuwingen, maar bij code geel ga ik wel gewoon naar kantoor (en de borrel)...maar als ze dan ineens rood afgeven terwijl ik er al ben...Ik moet wel weer naar huis in de avondquote:Op woensdag 1 november 2023 19:08 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Zal wel in de loop van de ochtend worden als het rood gaat worden neem ik aan.
Godverdomme dit inderdaad. Zo geen zin om opgesloten te zitten daar.quote:Op woensdag 1 november 2023 19:51 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik ben niet dom en luister dus doorgaans naar waarschuwingen, maar bij code geel ga ik wel gewoon naar kantoor (en de borrel)...maar als ze dan ineens rood afgeven terwijl ik er al ben...Ik moet wel weer naar huis in de avond
Misschien even een simpel setje schonen kleren en een tandenborstel ofzo in de tas drukken, dan is een hotel altijd nog een optiequote:Op woensdag 1 november 2023 20:04 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Godverdomme dit inderdaad. Zo geen zin om opgesloten te zitten daar.
Wij worden altijd op tijd naar huis gestuurd. Zodra code rood van kracht wordt rond een bepaald tijdstip en/of het OV stopt er mee, dan gooit de baas de boel dicht, zodat iedereen veilig thuis kan komen.quote:Op woensdag 1 november 2023 19:51 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik ben niet dom en luister dus doorgaans naar waarschuwingen, maar bij code geel ga ik wel gewoon naar kantoor (en de borrel)...maar als ze dan ineens rood afgeven terwijl ik er al ben...Ik moet wel weer naar huis in de avond
Ik denk niet dat wij bij elkaar in de buurt wonen, maar thnxquote:Op woensdag 1 november 2023 18:55 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Als je in de buurt woont wil ik je wel ff helpen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |