Scheelde idd niet veel. Ik had het ook gelezen.quote:Op zondag 22 oktober 2023 13:31 schreef heywoodu het volgende:
Aan dat bovenste plaatje te zien is 'ie echt vól over Socotra getrokken?
Eiland vol geschiedenis en een van de meest bijzondere plekken op aarde wat betreft het aantal unieke soorten dat er leeft.
quote:Vanwege de geïsoleerde ligging komen veel dieren endemisch voor op het eiland, wat betekent dat ze nergens anders leven. Er werden 1.142 endemische soorten geteld (800 ongewervelden, 308 planten, 27 reptielen en 7 vogelsoorten).[1]
quote:Al Mahrah is een gouvernement (provincie) in Jemen. Al Mahrah telt 89.093 inwoners op een oppervlakte van 67.310 km². Het gouvernement bestaat uit het grondgebied van het voormalige Sultanaat Mahra.
Een van de droogste plekken ter wereld. Er lopen wel veel rivieren zo te zien, dat gaat geheid over lopen, want dat water zal toch ergens heen moeten.quote:Op maandag 23 oktober 2023 16:06 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
En daar zijn ze volgens mij niet gewend aan veel regen. En met wat gebergte erbij zullen er flinke overstromingen zijn. Maar weinig grote plaatsen daar. Salalah lijkt de grootste, maar dat ontsnapt het ergste hopelijk.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |