SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En nee, dit kwam niet door de kliko, door vlees oid. Ze kwamen echt uit de grond en verdwenen ook weer terug de grond in. We hebben alles afgezocht.
[ Bericht 6% gewijzigd door arvensis op 22-09-2023 11:25:44 ]Protège moi de mes désirs.
Fles azijn en een zak soda erin gooien in de zomermaanden helpt ook primaquote:Op vrijdag 22 september 2023 06:13 schreef etuiedelapiel het volgende:
Vliegen komen op rottend vlees af.
Dus geen vleesresten ed in de gft bak
quote:Op vrijdag 22 september 2023 09:22 schreef arvensis het volgende:
Brrr dit hebben wij ook een keer gehad toen we de tegels in de tuin opnieuw hadden laten plaatsen en het daarna flink geregend had. Het was inderdaad donker. Onze ramen en deuren waren gesloten maar de maden waren daar tegenaan geklommen. Word nog steeds misselijk als ik er aan terugdenk.
De volgende ochtend waren ze allemaal weg en toen hebben we overal zout gestrooid. Daarna is het niet meer gebeurd.JezusSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
![]()
Gadverdamme man, doet me denken aan die ogen scène van de baggerfilm Event HorizonOh how you'd have a happy life, if you did the things you like
quote:Op vrijdag 22 september 2023 09:22 schreef arvensis het volgende:
Brrr dit hebben wij ook een keer gehad toen we de tegels in de tuin opnieuw hadden laten plaatsen en het daarna flink geregend had. Het was inderdaad donker. Onze ramen en deuren waren gesloten maar de maden waren daar tegenaan geklommen. Word nog steeds misselijk als ik er aan terugdenk.
De volgende ochtend waren ze allemaal weg en toen hebben we overal zout gestrooid. Daarna is het niet meer gebeurd.Dan zou ik ook wel raar staan te kijken wtf.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
Bedankt ChatGPT.quote:Op donderdag 21 september 2023 23:48 schreef damsco het volgende:
Het lijkt erop dat je last hebt van een madenplaag in huis en op je terras. Hier zijn enkele stappen die je kunt overwegen om hiermee om te gaan:
1. Reinig grondig: Zorg ervoor dat je huis en terras grondig zijn schoongemaakt. Verwijder voedselresten en andere mogelijke bronnen van aantrekking voor maden.
2. Repareer kieren en gaten: Dicht eventuele kieren en gaten in deuren en ramen om te voorkomen dat maden weer naar binnen kunnen kruipen.
3. Afvalbeheer: Zorg ervoor dat je afvalcontainers goed zijn afgesloten en schoon zijn. Maden kunnen zich voeden met organisch afval.
4. Zout en azijn: Het gebruik van zout kan helpen om maden op afstand te houden, maar het lijkt erop dat dit niet volledig effectief is geweest. Hetzelfde geldt voor azijn. Overweeg professionele ongediertebestrijding als deze huismiddeltjes niet werken.
5. Professionele hulp: Als de plaag aanhoudt, is het wellicht raadzaam om contact op te nemen met een professionele ongediertebestrijdingsdienst om de situatie te beoordelen en passende maatregelen te nemen.
Ongediertebestrijding kan afhankelijk zijn van je locatie en de specifieke soort maden. Het is raadzaam om lokale experts te raadplegen voor advies en hulp bij het bestrijden van deze plaag.
Het is GFT afvalquote:Op vrijdag 22 september 2023 09:43 schreef 111210 het volgende:
[..]
Fles azijn en een zak soda erin gooien in de zomermaanden helpt ook prima
Kost je bij elkaar nog geen 2,-
Azijn en zout zie ik gewoon als eten(sresten)quote:Op vrijdag 22 september 2023 14:14 schreef etuiedelapiel het volgende:
[..]
Het is GFT afval
Als ze.later monsters nemen van de compost dan keuren ze alles af
Geen goeie tips?quote:Op donderdag 21 september 2023 23:42 schreef frankmatavz het volgende:
Goedemiddag,
Maandagavond liepen wij van de bank naar de keuken en zagen we ongeveer 100 maden kruipen in huis die naar binnen waren gekropen door de kieren van onze openslaande deuren. Ook de buitenkant van de deuren zaten onder de maden. Het terras in onze achtertuin zaten compleet onder de maden. De maden binnen hebben we zo snel mogelijk gedood en weggewerkt. Buiten hebben we met water en bezemen de maden zo veel mogelijk en zo ver mogelijk van ons huis geprobeerd te krijgen. We hebben een laag zout bij de ingang van het huis gestrooid zodat ze niet verder het huis in komen. We kwamen erachter dat er een aantal maden (niet veel) in de container zaten. Deze heb ik de dag erna gelijk compleet schoongemaakt.
Dinsdagavond regende het weer en kwamen de maden weer tevoorschijn. Door het zout kwamen ze gelukkig niet ver het huis in. Het waren er minder dan de dag ervoor, maar toch zat het terras er weer onder.
De woensdag was het goed weer en was er niets aan de hand.
Vandaag (donderdag) is het al de hele dag slecht weer. Overdag komen de maden niet tevoorschijn. Wanneer het donker werd, kwamen de maden weer tevoorschijn uit de voegen van het terras. Ik heb een aantal liter schoonmaakazijn buiten voor de openslaande deuren op de tegels geschonken. Echter kruipen ze hier gewoon doorheen.
Wat kunnen wij doen om hier vanaf te komen? We zijn er helemaal klaar mee.
Alvast bedankt voor de reacties!
die zijn toch gegevens? Ik zou als eerste op zoek gaan naar kadavers in de omgeving.quote:
Of Suspiria.quote:Op vrijdag 22 september 2023 11:05 schreef Molo het volgende:
[..]
Jezus![]()
![]()
![]()
![]()
Gadverdamme man, doet me denken aan die ogen scène van de baggerfilm Event Horizon
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |