Duitsers eten ook rauw varkensgehakt.quote:Op donderdag 21 september 2023 13:07 schreef maily het volgende:
Rundergehakt kan je best rauw eten.
Gehakt met rund en/of varkensvlees niet. Kippengehakt ook niet.
Ossenhaas door en door verhitten, dat moest? Van wie?quote:Op donderdag 21 september 2023 13:10 schreef Naomi1 het volgende:
Heb wel een keer rauwe ossenhaas gegeten, die je volgens verpakking "door en door" moest verhitten, geen last van darmklachten of scheiterij. Maar 1 stuk vlees zoals biefstukken (achtig) schijnt ook weer anders en minder risicovol te zijn dan bewerkt vlees zoals gehakt.
Je weet natuurlijk niet wat die Turken er mee doen, mischien doen zij wel een speciaal conserveermiddel of vergif in het gehakt.
Dan eet je het niet, troll.quote:Op donderdag 21 september 2023 13:10 schreef Naomi1 het volgende:
Je weet natuurlijk niet wat die Turken er mee doen, mischien doen zij wel een speciaal conserveermiddel of vergif in het gehakt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |