SPOILER: Top 50Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Monitor post op vaste tijden de totale scorelijst in het lopende topic. Dit rond 02:30 - 07:30 - 14:30 en 21:30 uur.
Een seizoen bestaat uit 1 maand en begint vanaf de 1ste post op de 1ste dag van de maand. Nadat een seizoen voltooid is worden de scores weer op nul gezet.SPOILER: In Memoriam:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaars van afgelopen seizoenen:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DTS GEBODENOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaar augustusOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.GA EENS WERKEN/UITKERING TREKKEN IPV OP FOK ZITTEN!![]()
Beetje jammer weer
There is no such thing as a weird human being, It's just that some people require more understanding than others.![]()
Geruststellend, stel je voor dat ik opeens plannen moet gaan makenquote:Op dinsdag 19 september 2023 15:42 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Nou dan kun je lang wachten.Uw ADH vitamine Worst
Met vriendelijke groenten![]()
quote:Op dinsdag 19 september 2023 15:05 schreef 2xHenk het volgende:
[..]
Ik kies @:lovely en @:MizzezAmy voor in mijn team
“Life begins at the end of your comfort zone.”![]()
Goedzo. Plannen zijn ook eng.quote:Op dinsdag 19 september 2023 15:44 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Geruststellend, stel je voor dat ik opeens plannen moet gaan makenHet officiële liefje van @Monitor O+
Woont samen met de man van haar dromen: Robbie de robotstofzuiger
Zoekt nog een man voor: afwas, klussen en overige schoonmaakwerk![]()
Aan mijn worstenbroodje.quote:Op dinsdag 19 september 2023 15:47 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Aan wie schrijf je een brief?94257 - 478969
--Stemmingswisselingen--
Ignore that...![]()
Zin in saucijzenbroodjes.
Vanavond naar de bakker voor 2good2go pakketje, misschien hebben ze ook wel saucijzenbroodjes
If you can understand the me, then I can understand the you..🎶![]()
Vast wel, lekker lust ik ook graagquote:Op dinsdag 19 september 2023 15:50 schreef MizzezAmy het volgende:
Zin in saucijzenbroodjes.
Vanavond naar de bakker voor 2good2go pakketje, misschien hebben ze ook wel saucijzenbroodjesWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Forum Opties Forumhop: Hop naar: