Niet doen. Ik ken meer vrouwen die nergens last van hebben als ze de pil slikkenquote:
als ik maar geen kind krijg vind ik alles bestquote:Op dinsdag 19 september 2023 16:07 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Niet doen. Ik ken meer vrouwen die nergens last van hebben als ze de pil slikken
denk niet dat die weten waar ze eigenlijk last van hebbenquote:Op dinsdag 19 september 2023 16:07 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Niet doen. Ik ken meer vrouwen die nergens last van hebben als ze de pil slikken
Heb hem wel helemaal gelezenquote:
nou dan, hup, afspraak maken bij de vasmanquote:Op dinsdag 19 september 2023 16:07 schreef Paul het volgende:
[..]
als ik maar geen kind krijg vind ik alles best
Van alle vrouwelijke wetenschappers die we rijk zijn is er schijnbaar niet 1 die dat belangrijk vind dus?quote:Op dinsdag 19 september 2023 16:05 schreef ieniminimuis het volgende:
Ze hadden ooit de mannenpil in een testfase zitten. Is niet op de markt gekomen door de bijwerkingen. De bijwerkingen waren niets in vergelijking van de vrouwenpil.
Overigens belachelijk dat sinds de uitvinding van de vrouwenpil in de jaren 50/60? Er weinig veranderd is aan de ontwikkeling verder en we nog steeds niet verder komen dan de hele hormoonhuishouding van een vrouw (die eigenlijk zeer essentieel is voor alles) op de schop te gooien._____________________________________________
Daar was gisteravond mooie lucht te zien eenquote:
oh you so cutequote:Op dinsdag 19 september 2023 16:08 schreef Emmerdeur het volgende:
[..]
Van alle vrouwelijke wetenschappers die we rijk zijn is er schijnbaar niet 1 die dat belangrijk vind dus?
Als je in de ouderenzorg werkt, onderhoud je dan ook oldtimers?quote:Op dinsdag 19 september 2023 16:07 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Wat leuk te lezen dat jij je eigen oldtimer zelf onderhoud.
Wat een gepruts, dan moet je al zeker weten dat je binnen 24 uur zin hebtquote:Op dinsdag 19 september 2023 16:08 schreef ieniminimuis het volgende:
Er bestaat een apparaatje waar je de ballen in stopt, dan wordt er iets met sonische straling oid gedaan en ben je als man onvruchtbaar voor 24 uur ofzo. Verder geen schadelijke effecten.
Mooi zegquote:Op dinsdag 19 september 2023 16:09 schreef Lovely het volgende:
[..]
Daar was gisteravond mooie lucht te zien een
[ twitter ]
mijn huidige oldtimer is jonger dan ik ben, kan ik niet zeggen van mijn eerste autoquote:Op dinsdag 19 september 2023 16:09 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Als je in de ouderenzorg werkt, onderhoud je dan ook oldtimers?
moet ik me steriliseren bedoel je?quote:Op dinsdag 19 september 2023 16:08 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
nou dan, hup, afspraak maken bij de vasman
Vrouwenanticonceptie krijgt weinig funding. Nu krijgt de invloed van medicatie op vrouwen in het algemeen te weinig aandacht, ontwikkeling en funding omdat het te ingewikkeld is.quote:Op dinsdag 19 september 2023 16:08 schreef Emmerdeur het volgende:
[..]
Van alle vrouwelijke wetenschappers die we rijk zijn is er schijnbaar niet 1 die dat belangrijk vind dus?
Je kunt toch voor je date de ballen er toch 5 min in gooien? Schijnt echt zo gedaan te zijn.quote:Op dinsdag 19 september 2023 16:09 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Wat een gepruts, dan moet je al zeker weten dat je binnen 24 uur zin hebt
jup, gewoon de snelweg tussen je ballen dichtmakenquote:
quote:Op dinsdag 19 september 2023 16:09 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Als je in de ouderenzorg werkt, onderhoud je dan ook oldtimers?
Oh ja vergeten dat er geen integere wetenschappers meer zijn tegenwoordig, my badquote:Op dinsdag 19 september 2023 16:09 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
oh you so cute
jij denkt dat de wetenschappers degene zijn die bedenken wat ze gaan onderzoeken?
viagra is uitgevonden met een heeeeeel ander doel dan dat het nu doet, maar ze kijken gewoon naar wat gaat geld opleveren
Zou wel tf geweest zijnquote:Op dinsdag 19 september 2023 16:11 schreef Lovely het volgende:
[..]
Echt wel.. helaas zelf niet gezien..
Snap ik, want na onderhoud heb je weer vele plezier rittenquote:Op dinsdag 19 september 2023 16:10 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
mijn huidige oldtimer is jonger dan ik ben, kan ik niet zeggen van mijn eerste auto
maar ik heb liever mijn handen vol olie dan stront
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |