Het gesprek gaat meestal zo:quote:Op dinsdag 19 september 2023 15:29 schreef Dotteke het volgende:
Hey Ieniminimuis, leuk dat je weer terug bent van vakantie.
Ben je nog ergens geweest, nog leuke dingen gedaan?
Ja joh heb de hele vakantie gebolkt op Fok!
En een beetje bolkuh, maar dat is geheim dat hoeven ze niet te weten natuurlijkquote:Op dinsdag 19 september 2023 15:33 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Het gesprek gaat meestal zo:
Hoe was je vakantie? Nog weggeweest?
Neuh ik heb gewandeld en gerommeld in huis. Beetje gamen en beetje naaien.
Meestal is het al stil na de vraag of ik ben weggeweest
Valt nog mee, hoor toch ook vaak de vraag: "Waar ben je heen geweest?" Alsof iedereen weg gaat in de vakantie.quote:Op dinsdag 19 september 2023 15:33 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Het gesprek gaat meestal zo:
Hoe was je vakantie? Nog weggeweest?
Neuh ik heb gewandeld en gerommeld in huis. Beetje gamen en beetje naaien.
Meestal is het al stil na de vraag of ik ben weggeweest
Ik ga ook nooit, totaal geen behoefte aanquote:Op dinsdag 19 september 2023 15:35 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Valt nog mee, hoor toch ook vaak de vraag: "Waar ben je heen geweest?" Alsof iedereen weg gaat in de vakantie.
quote:Op dinsdag 19 september 2023 15:28 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Ik kan beter drijven dan zwemmen
O dat had ik wel gezegdquote:Op dinsdag 19 september 2023 15:37 schreef ieniminimuis het volgende:
Mijn teamleider vroeg of ik nog wegging voor de vakantie. Ik hield de opmerking "je betaalt mij niet genoeg om 2x in het jaar op vakantie te kunnen" maar even bij mezelf
Het financieel kunnen veroorloven maar geen zin in ook een optie?quote:Op dinsdag 19 september 2023 15:37 schreef ieniminimuis het volgende:
Mijn teamleider vroeg of ik nog wegging voor de vakantie. Ik hield de opmerking "je betaalt mij niet genoeg om 2x in het jaar op vakantie te kunnen" maar even bij mezelf
Ja klopt. Ik heb eigenlijk helemaal geen zin joh.quote:Op dinsdag 19 september 2023 15:38 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Het financieel kunnen veroorloven maar geen zin in ook een optie?
Voor mij niet…quote:Op dinsdag 19 september 2023 15:38 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Het financieel kunnen veroorloven maar geen zin in ook een optie?
Ik wil wel eens naar het buitenland gaan, maar laatste keer was 5 jaar geleden naar Spanje. Daarna alleen maar Zeeuws-Vlaanderen. Maar met lekker weer is dat ook wel bijna buitenlandquote:Op dinsdag 19 september 2023 15:36 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik ga ook nooit, totaal geen behoefte aan
Maar als een collega dat zegt accepteer je dat niet?quote:
Tuurlijk wel. Lekker doen wat je zelf leuk vind.quote:Op dinsdag 19 september 2023 15:39 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Maar als een collega dat zegt accepteer je dat niet?
Ah dat verklaart hetquote:Op dinsdag 19 september 2023 14:55 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Waar de smurfenhuisjes staan
Ja als je het treft met het weer zeker wel.quote:Op dinsdag 19 september 2023 15:39 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Ik wil wel eens naar het buitenland gaan, maar laatste keer was 5 jaar geleden naar Spanje. Daarna alleen maar Zeeuws-Vlaanderen. Maar met lekker weer is dat ook wel bijna buitenland
Denk het niet pakje shag dubbel zo duur als sigaretten klinkt aannemelijkquote:Op dinsdag 19 september 2023 15:41 schreef Dotteke het volgende:
Een pakje shag 24,14 moet dat geen 14.14 zijn ?
Roken duurder
Het kabinet maakt roken ook weer een slagje duurder. De tabaksaccijnzen werden al flink opgeschroefd waardoor een pakje sigaretten (20 stuks) volgend jaar al 10 euro zou moeten kosten. Dat wordt nu nog verder opgeschroefd naar 10,70 euro. De prijs van een pakje shag wordt ook met ruim 1 euro opgeschroefd naar 24,14 euro.
Nou dan kun je lang wachten.quote:Op dinsdag 19 september 2023 15:41 schreef hemarookworst het volgende:
Ik ga pas weer naar het buitenland als ienimini ook gaat
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |