Ik zit op kantoor, met van die speciale vouwgordijntjes-vanaf-de-onderkant. Dus alleen een strook licht vanuit de grote ramen vanaf de bovenkantquote:Op dinsdag 19 september 2023 14:03 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Hier vliegen ook de bladeren
[..]
En terecht
Geen bomenquote:Op dinsdag 19 september 2023 14:05 schreef Sally het volgende:
[..]
Ik zit op kantoor, met van die speciale vouwgordijntjes-vanaf-de-onderkant. Dus alleen een strook licht vanuit de grote ramen vanaf de bovenkant
Maar ja, er loopt dan ook een drukke weg van door de stad langs ons pand...
Nee, hier niet nee. Geen uitzicht op, iig. Gelukkig Arnhem Groenstad, dus wel bomen zat hoor.quote:
De staat Californië heeft nu diverse olie bedrijven aangeklaagd voor schade aan het milieu.quote:Op dinsdag 19 september 2023 14:02 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Het enige nuttige wat ik kan bedenken is het afbouwen van steun voor fossiele brandstoffen, maar ik denk het niet want de VVD wil 1 a 2 miljard stoppen in het goedkoper maken van benzine
Kennelijk zijn er documenten boven water gekomen dat bedrijven echt al heel lang wisten dat fossiele brandstoffen schade aan het milieu kunnen brengen [duh], maar er niets aan deden. Ik volg dit nu een beetje. Als er geen goede wetgeving komt, dan maar gewoon aanklagen. Dat heeft ook gewerkt bij de tabaksindustrie.quote:Oil and gas executives have known for decades about the dangers of the fossil fuels they produce
Jups. Gaat de goede kant op. Hopelijk wordt een grote shit zooi voor de oliemaatschappijenquote:Op dinsdag 19 september 2023 14:07 schreef devzero het volgende:
[..]
De staat Californië heeft nu diverse olie bedrijven aangeklaagd voor schade aan het milieu.
[..]
Kennelijk zijn er documenten boven water gekomen dat bedrijven echt al heel lang wisten dat fossiele brandstoffen schade aan het milieu kunnen brengen [duh], maar er niets aan deden. Ik volg dit nu een beetje. Als er geen goede wetgeving komt, dan maar gewoon aanklagen. Dat heeft ook gewerkt bij de tabaksindustrie.
https://www.gov.ca.gov/20(...)alifornia-v-big-oil/
Ze willen weer terug naar het stenen tijdperkquote:Op dinsdag 19 september 2023 14:07 schreef devzero het volgende:
[..]
De staat Californië heeft nu diverse olie bedrijven aangeklaagd voor schade aan het milieu.
[..]
Kennelijk zijn er documenten boven water gekomen dat bedrijven echt al heel lang wisten dat fossiele brandstoffen schade aan het milieu kunnen brengen [duh], maar er niets aan deden. Ik volg dit nu een beetje. Als er geen goede wetgeving komt, dan maar gewoon aanklagen. Dat heeft ook gewerkt bij de tabaksindustrie.
https://www.gov.ca.gov/20(...)alifornia-v-big-oil/
Daar lijkt het wel opquote:Op dinsdag 19 september 2023 14:15 schreef PLY het volgende:
[..]
Ze willen weer terug naar het stenen tijdperk
Zoals het nu gaat met het klimaat zitten we daar snel weer op. Veertig jaar geleden waren er nog niet veel alternatieven voor fossiele brandstoffen, maar als de olie industrie niet alleen voor winst was gegaan en een beetje rekening had gehouden met de gevolgen, dan hadden we nu minder last van extreem weer. Bijvoorbeeld autos konden ze 30 jaar geleden al een stuk zuiniger maken.quote:Op dinsdag 19 september 2023 14:15 schreef PLY het volgende:
[..]
Ze willen weer terug naar het stenen tijdperk
Maar dat hele stikstof verhaal is ook lulkoek, recentelijk bewezen nog. Maar ze gaan er hier 70 miljard instoppen, en wat dat bespaart stoot China binnen een dag uit. Stikstof lost op in de hogere luchtlagen. Maar men vergeet dat de aarde kantelt met 1 graad eens in de 79j wat op de noordpool smelt groeit op de zuidpool weer aan en vandaar de weersveranderingen. Stikstof is bullshit verhaal,quote:Op dinsdag 19 september 2023 14:23 schreef devzero het volgende:
[..]
Zoals het nu gaat met het klimaat zitten we daar snel weer op. Veertig jaar geleden waren er nog niet veel alternatieven voor fossiele brandstoffen, maar als de olie industrie niet alleen voor winst was gegaan en een beetje rekening had gehouden met de gevolgen, dan hadden we nu minder last van extreem weer. Bijvoorbeeld autos konden ze 30 jaar geleden al een stuk zuiniger maken.
quote:Op dinsdag 19 september 2023 14:31 schreef PLY het volgende:
[..]
Maar dat hele stikstof verhaal is ook lulkoek, recentelijk bewezen nog. Maar ze gaan er hier 70 miljard instoppen, en wat dat bespaart stoot China binnen een dag uit. Stikstof lost op in de hogere luchtlagen. Maar men vergeet dat de aarde kantelt met 1 graad eens in de 79j wat op de noordpool smelt groeit op de zuidpool weer aan en vandaar de weersveranderingen. Stikstof is bullshit verhaal,
Misschien hebben ze wel feiten, maar niet alle feiten.quote:Op dinsdag 19 september 2023 14:36 schreef ieniminimuis het volgende:
Even voor de zekerheid:
Dus mijn universitaire docenten lopen zover ik ze gehoord heb al sinds 2005 te liegen? Terwijl ze in hun hele onderzoekscarriere en studie sinds jaren 70 de gevolgen al zien? Of doen ze onderzoek naar feeën, kaboutertjes en elfjes?
In de jaren 70 riepen ze, de aarde koelt steeds verder afquote:Op dinsdag 19 september 2023 14:38 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Misschien hebben ze wel feiten, maar niet alle feiten.
Dat scheelt alweerquote:Op dinsdag 19 september 2023 13:32 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Maar het zit diep dus merk er weinig van
Meer eten in je vorige maal? Meer eiwitten?quote:Op dinsdag 19 september 2023 15:17 schreef Mazikeen het volgende:
Echt raar de laatste week heb ik continue een knormaag om 15:15
Ik heb yoghurt op tussen de middag.quote:Op dinsdag 19 september 2023 15:23 schreef Sally het volgende:
[..]
Meer eten in je vorige maal? Meer eiwitten?
Kan je zeggen dat yoghurt soms maakt dat je méér wilt eten.quote:Op dinsdag 19 september 2023 15:27 schreef Mazikeen het volgende:
[..]
Ik heb yoghurt op tussen de middag.
Raar toch?
Dat is heel vervelend jaquote:Op dinsdag 19 september 2023 15:17 schreef Mazikeen het volgende:
Echt raar de laatste week heb ik continue een knormaag om 15:15
Magere yoghurtquote:Op dinsdag 19 september 2023 15:29 schreef Sally het volgende:
[..]
Kan je zeggen dat yoghurt soms maakt dat je méér wilt eten.
Zit een stofje in melk dat maakt dat kalfjes extra willen blijven 'eten', en dat zit ook nog steeds in yoghurt.
Ik neem aan dat je yoghurt volvet had, en zonder suiker?
Nope - foute keuzequote:
Zonder suiker met zoetsof.quote:Op dinsdag 19 september 2023 15:33 schreef Sally het volgende:
[..]
Nope - foute keuze![]()
Wel zonder suiker? Gewoon naturel?
(evt kan je zoetstof toevoegen maar dan wel slechts bepaalde soorten)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |