Ze hebben nu al een plan van aankapquote:De regering-Biden gaat er bij alle Amerikanen op aandringen om de komende herfst een boosterprik te halen voor het coronavirus om een nieuwe golf infecties tegen te gaan. Dit zei een woordvoerder van het Witte Huis gisteren.
Volgens de ambtenaar ziet de Amerikaanse gezondheidsdienst Centers for Disease Control and Prevention (CDC) een toename in het aantal infecties en ziekenhuisopnames door het virus, maar blijven de cijfers vooralsnog laag.
De vaccinmakers Moderna, Novavax, Pfizer en BioNTech hebben eigen versies gemaakt van de boosterprik als bescherming tegen een aantal subvarianten van het coronavirus.
Afhankelijk van de goedkeuring van de gezondheidsautoriteiten in de Verenigde Staten en Europa verwachten de bedrijven de nieuwe prikken de komende weken beschikbaar te hebben voor de herfstvaccinaties.
"We willen alle Amerikanen aanmoedigen deze boosterprikken te gaan halen, naast griepprikken en RSV-prikken", zei het Witte Huis.
Veel doden
De VS werd volgens de officile cijfers het hardst getroffen door de epidemie. In het land raakten meer dan honderd miljoen mensen besmet met het virus. Meer dan een miljoen mensen kwamen in het land door covid om het leven.
Nee Campbell is dat niet. Maar daar gaat het dus niet om heb ik al 2 keer uitgelegd in het vorige topicquote:Op donderdag 14 september 2023 06:37 schreef Wantie het volgende:
[..]
En ik laat mijn juridische dossiers ook niet duiden door de groenteboer.
Daarvoor ga je naar iemand die daarin is gespecialiseerd..
Campbell is dat niet, en jij ook niet.
Je post een meme van personen die een beeldscherm aan hun gezicht hebben geplakt, terwijl je zelf kijkt naar video's van een verpleegkundige...quote:Op donderdag 14 september 2023 22:13 schreef Monomeism het volgende:
[..]
Nee Campbell is dat niet. Maar daar gaat het dus niet om heb ik al 2 keer uitgelegd in het vorige topic
Als ik namelijk personen ga noemen die wel gespecialiseerd zijn dan wijs jij die ook af als kwakzalver
Nou weet ik het wel.
Dat was versje 1
--
Nu versje 2
Je gaat om inhoud te omzeilen Campbell beoordelen alsof dat een sterk argument is tegen de door jou omzeilde inhoudelijkheid van zijn video's. De inhoud, de cijfertjes en de bronnen dien je te onderzoeken en beoordelen. Niet Campbells tekortkomingen als de beste immunoloog/viroloog die de wereld ooit gekend heeft.
Zeker weten. Al een paar jaar.quote:Op donderdag 14 september 2023 22:17 schreef Wantie het volgende:
[..]
Je post een meme van personen die een beeldscherm aan hun gezicht hebben geplakt, terwijl je zelf kijkt naar video's van een verpleegkundige...
Tja, dat doet hij niet, en dat is al meerdere malen aangetoond.quote:Op donderdag 14 september 2023 22:43 schreef Monomeism het volgende:
[..]
Zeker weten. Al een paar jaar.
Ik luister, lees en onderzoek de bronnen die hij behandeld.
En dat doet hij feilloos
Hoe moet hij dat voor elkaar krijgen dan? Hij haalt gewoon feiten aan bij officile bronnen zoals Pfizer, Moderna zelf en die van de WHO etc. De integriteit van deze man is ruim voldoende en hij is een persoon die duizend kniebuigingen zou maken wanneer hij op een vals spoor zou zitten.quote:Op donderdag 14 september 2023 22:47 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, dat doet hij niet, en dat is al meerdere malen aangetoond.
Oh vandaar dit topic en de nieuwe booster campagne ook voor zwangere (!) vrouwen.quote:Covid ligt in ons verleden, het ligt nu in dezelfde categorie als groep: kwetsbaren kunnen zich vaccineren en de rest gaat door met zijn leven...
Nou, aangezien hij dat niet heeft gedaan, terwijl hij daar wel op is gewezen, zegt dat dus iets over zijn integriteit.quote:Op donderdag 14 september 2023 23:03 schreef Monomeism het volgende:
[..]
Hoe moet hij dat voor elkaar krijgen dan? Hij haalt gewoon feiten aan bij officile bronnen zoals Pfizer, Moderna zelf en die van de WHO etc. De integriteit van deze man is ruim voldoende en hij is een persoon die duizend kniebuigingen zou maken wanneer hij op een vals spoor zou zitten.
Ja, die behoren tot de kwetsbare groep.quote:Maar dat terzijde...
[..]
Oh vandaar dit topic en de nieuwe booster campagne ook voor zwangere (!) vrouwen.
Goed plan man...
Iedereen moet zeer zeker weten wat ie wil doen.quote:Op donderdag 14 september 2023 23:10 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nou, aangezien hij dat niet heeft gedaan, terwijl hij daar wel op is gewezen, zegt dat dus iets over zijn integriteit.
[..]
Ja, die behoren tot de kwetsbare groep.
Dat jij daar problemen mee hebt is verder aan jou.
Als een zwangere vrouw graag bescherming wil tegen Covid, dan kan dat dus. En iedereen mag toch zelf de vrijheid hebben om te bepalen wat ze doen.
Ik had juist verwacht dat jij voorstander bent van die vrijheid.
Het maffe is dat het dus geen probleem is dat het virus in de placenta komt, maar wel een probleem dat het vaccin daar terecht komt..quote:Op donderdag 14 september 2023 23:26 schreef Monomeism het volgende:
[..]
Iedereen moet zeer zeker weten wat ie wil doen.
Maar zeg straks niet dat we niet al drie jaar zijn gewaarschuwd. En dat niemand met een PHD maar met een andere mening dan "spuit je lekker vol" in de MSM aan het woord werd gelaten. Waar Wikipedia pagina's van tegensputterende expers ten nadele van deze personen werden "aangepast"
We hebben al eens eerder een discussie gehad over mrna dat overal in het lichaam terecht komt dan alleen maar in de armspier. En dus ook in de placenta. Daar kwamen we niet uit en het lijkt erop dat dit nu ook niet het geval zal worden. Zie verder: Theo Schetters, Pierre Capel, Sucharit Bhakti etc. en nog vele anderen die door mensen die niet meer op andere gedachten kunnen komen uiteraard direct argeloos worden weggelachen.
Maar inderdaad! Daar ben je helemaal vrij in
Doorlopen mensen, hier is niks te zien, hup aan het werk en over tot de orde van de dag. Dan is het net alsof de democratie, de rechtsstaat en uw grondrechten er nog gewoon zijn.quote:Op vrijdag 15 september 2023 06:39 schreef Wantie het volgende:
[..]
Het maffe is dat het dus geen probleem is dat het virus in de placenta komt, maar wel een probleem dat het vaccin daar terecht komt..
En dat is de hele tijd het geval in dit soort discussies: het virus is een onschuldig lammetje, het vaccin levensgevaarlijk...
En degenen die dat stellen zijn er nog dagelijks mee bezig, terwijl de rest van de wereld overgegaan is tot de orde van de dag.
Dat is een andere variant. Het is Eris die wereldwijd voor problemen zorgt.quote:Op vrijdag 15 september 2023 00:26 schreef ipa84 het volgende:
[ twitter ]
Valt dus allemaal wel mee tot nu toe.
Het probleem is nou ook eenmaal dat mensen die het meest brullen dat er geen democratie is in werkelijkheid juist zelf niet aan regels wensen te houden.quote:Op vrijdag 15 september 2023 10:04 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Doorlopen mensen, hier is niks te zien, hup aan het werk en over tot de orde van de dag. Dan is het net alsof de democratie, de rechtsstaat en uw grondrechten er nog gewoon zijn.
Het fijne aan democratie is nou juist dat 'de regels' niet zomaar iets is wat iemand kan roepen en je je daaraan dan moet houden, in tegenstelling tot een autoritaire staat. 'De regels' moeten op een bepaalde manier tot stand komen, degenen die ze opleggen moeten zichzelf ook weer aan bepaalde regels houden, en de regels moeten zich verhouden tot hogere regels en principes.quote:Op vrijdag 15 september 2023 11:24 schreef qajariaq het volgende:
[..]
Het probleem is nou ook eenmaal dat mensen die het meest brullen dat er geen democratie is in werkelijkheid juist zelf niet aan regels wensen te houden.
Maar ik laat me weer eens off topic verleiden.
Die zijn er ook.quote:Op vrijdag 15 september 2023 10:04 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Doorlopen mensen, hier is niks te zien, hup aan het werk en over tot de orde van de dag. Dan is het net alsof de democratie, de rechtsstaat en uw grondrechten er nog gewoon zijn.
Het recht op integriteit van het lichaamquote:Op vrijdag 15 september 2023 12:26 schreef Wantie het volgende:
[..]
Die zijn er ook.
Welk recht ben je kwijt?
De mrna komt overal in je lichaam terecht en daar blijft het vele maanden lang werkzaam. Het is een gigantisch probleem wanneer mrna in de placenta komt, in de moedermelk, je scrotum, hartweefsel, of in de kleinste haarvaten van je hersenen. Die kleine haarvaten in de hersenen die herstellen zich niet meer. Die sterven af.quote:Op vrijdag 15 september 2023 06:39 schreef Wantie het volgende:
[..]
Het maffe is dat het dus geen probleem is dat het virus in de placenta komt, maar wel een probleem dat het vaccin daar terecht komt..
Je moet hier ook niet op FOK met mij discussiren, en ik niet met jou.quote:En dat is de hele tijd het geval in dit soort discussies: het virus is een onschuldig lammetje, het vaccin levensgevaarlijk...
Zeker ben ik er dagelijks mee bezig.quote:En degenen die dat stellen zijn er nog dagelijks mee bezig, terwijl de rest van de wereld overgegaan is tot de orde van de dag.
Er is niemand gedwongen een injectie te krijgen of zo iets. Dat was sowieso een keuze en de consequenties van niet meewerken vond je misschien niet leuk maar die waren toch echt niet zo dat de UN daar tegen protesteerde of zo. BTW, ik vond het niet zo leuk dat jij niet wilde laten vaccineren. Nu moest ik steeds een bewijs te voorschijn halen voor ik uit eten mocht.quote:Op vrijdag 15 september 2023 12:35 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het recht op integriteit van het lichaam
Het recht op privacy
Het recht op vergadering
Het recht op vereniging
Het recht om te demonstreren
Het recht op andermans vrije meningsuiting en afwezigheid van censuur
Het recht om vrij te reizen
Werkzaam in welk opzicht?quote:Op vrijdag 15 september 2023 15:34 schreef Monomeism het volgende:
[..]
De mrna komt overal in je lichaam terecht en daar blijft het vele maanden lang werkzaam.
mRNA in moedermelk?quote:Het is een gigantisch probleem wanneer mrna in de placenta komt, in de moedermelk, je scrotum, hartweefsel, of in de kleinste haarvaten van je hersenen. Die kleine haarvaten in de hersenen die herstellen zich niet meer. Die sterven af.
Ja, dus?quote:En het is al helemaal een probleem dat het maar niet of nauwelijks wil af breken en dus spike eiwit kan blijven produceren.
Ja, bleek onzin te zijn.quote:Het is ook een gigantisch probleem dat je IGG ontwikkeld als antistof i.p.v. IGA (door de "interferon" reactie van besmette cellen bij een gewone normale virus besmetting.
Maar daar hebben we het ook al eerder over gehad.
Campbell is geen expert.quote:Vraag dat maar aan Pierre Capel of Theo Schetters. Om het een beetje Nederlands te houden.
Oh wacht. Dat zijn natuurlijk kwakzalvers.
[..]
Je moet hier ook niet op FOK met mij discussiren, en ik niet met jou.
Want hier win/verlies je altijd. Ook al heb je geen/wel feiten.
Je moet in de leer bij experts.
Tja, leef jij lekker in angst.quote:Daar win je het niet van.
Oh ja toch wel. Je noemt ze gewoon kwakzalvers. Dat helpt
[..]
Zeker ben ik er dagelijks mee bezig.
Jij denkt dat het voorbij is?
Schapen grazen zorgeloos tot de honden weer gaan blaffen.
Ja want dat is natuurlijk een enorm risico als je 5 keer gevaccineerd en beschermt bent.quote:Op vrijdag 15 september 2023 11:26 schreef MatthijsDJ het volgende:
Hmm ik had ook graag een booster gewild.. Moest gisteren i.v.m. een huwelijk naar een kerk, waarbij ik vrij zeker ben dat de vaccinatiegraad laag lag
quote:Op vrijdag 15 september 2023 15:42 schreef Wantie het volgende:
Tja, leef jij lekker in angst.
Ook prima.
Je hebt gelijk. Het is ook tijd om te stoppen.quote:Op vrijdag 15 september 2023 17:27 schreef Intint het volgende:
Dat niveau van die memes… Het zegt wel wat zullen we maar zeggen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |