Denk dat er eerst een OC of DC onder de bus wordt gegooid, maar echt onbegrijpelijk dat ze nu niets meer voor elkaar krijgen.quote:Op zondag 17 september 2023 23:34 schreef Breidniet het volgende:
[..]
En ik dacht dat ze een off-day hadden vorige week, ze spelen tegen een team wat probeert te tanken![]()
Ben benieuwd hoeveel krediet Daboll krijgt als dit zo doorgaat.
In vergelijking met vorig jaar toen alles mee zat een groot verschil.quote:Op zondag 17 september 2023 23:37 schreef Tweek het volgende:
[..]
Denk dat er eerst een OC of DC onder de bus wordt gegooid, maar echt onbegrijpelijk dat ze nu niets meer voor elkaar krijgen.
Mooie comeback, nodig ook met de Eagles en Cowboys in je divisie.quote:Op maandag 18 september 2023 00:55 schreef Tweek het volgende:
Het begint te lopen bij de Giants, nu gelijk. Paar mooie plays ook, maar goed nu kan je je weer afvragen hoe goed de Cardinals zijn en of het iets te zeggen heeft.
Die speelt op een franchise tag, klote voor hem als het lang gaat duren. FG is good, mooie win voor de Giants.quote:
Nu echt afgelopen.quote:Op maandag 18 september 2023 01:10 schreef Breidniet het volgende:
[..]
Die speelt op een franchise tag, klote voor hem als het lang gaat duren. FG is good, mooie win voor de Giants.
Sinds die op de bank bleef en niet naar de catacomben werd gebracht zal het wel mee vallen.quote:Op maandag 18 september 2023 01:18 schreef Tweek het volgende:
[..]
Nu echt afgelopen.
Het is te hopen dat het mee valt met Barkley, lijkt zijn enkel goed te verdraaien. Kan mee vallen, kan tegen vallen.
Mijn tegenstander heeft een paar van die Dolphins players, dus hoop dat het niet zo goed gaatquote:Op maandag 18 september 2023 01:21 schreef Breidniet het volgende:
[..]
Sinds die op de bank bleef en niet naar de catacomben werd gebracht zal het wel mee vallen.
Nog een klein uurtje wachten op Dolphins@Patriots
Tua is 4-0 tegen Belichick en de Pats zijn het zwakste roster in de AFC Eastquote:Op maandag 18 september 2023 01:25 schreef Tweek het volgende:
[..]
Mijn tegenstander heeft een paar van die Dolphins players, dus hoop dat het niet zo goed gaat![]()
Nacua is qua fantasy ook echt een verassing. Kijken of dat zo blijft als Kup terug komt.
IK gok dat ie de 49ers bedoeld. Die gasten zijn altijd in grote getalen te vinden bij uitgames. IIg, in de buurt van hun, LA, Vegas, etc.quote:
Op die fiets, nou neemt praktisch elk team het stadion van de Rams en Chargers overquote:Op maandag 18 september 2023 01:32 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
IK gok dat ie de 49ers bedoeld. Die gasten zijn altijd in grote getalen te vinden bij uitgames. IIg, in de buurt van hun, LA, Vegas, etc.
Ik was erbij in 2021 en ik moet zeggen dat ook wel wat had. Maar ik was er met een vriendin die 49'ers fan is dus...quote:Op maandag 18 september 2023 01:37 schreef Breidniet het volgende:
Op die fiets, nou neemt praktisch elk team het stadion van de Rams en Chargers over
Hahaha na Twente - Ajax ontbrak inderdaad wat context. Bedoelde de 49ers, man dat hele stadion was weer rood, heerlijk om te zien.quote:
Zag een filmpje voorbij komen, die knie ging echt twee verkeerde kanten op. Hoop dat hij terug kan komen, maar ziet er echt niet goed uit.quote:Op dinsdag 19 september 2023 18:39 schreef Breidniet het volgende:
[..]
Het is de knie die al eens gerepareerd is, kan ook einde carrière zijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |