FOK!forum / Muziek / TMF Awards 2003
calvobbesdonderdag 13 februari 2003 @ 11:06
19 april in de Ahoy en a.s. zaterdag start de voorverkoop. En die zal wel weer erg snel gaan dus de mensen die willen gaan zijn bij deze gewaarschuwd!
Driekeerniks.comdonderdag 13 februari 2003 @ 11:07
quote:
Op donderdag 13 februari 2003 11:06 schreef calvobbes het volgende:
19 april in de Ahoy en a.s. zaterdag start de voorverkoop. En die zal wel weer erg snel gaan dus de mensen die willen gaan zijn bij deze gewaarschuwd!
Ik waarschuw nog maar een keer : NIET GAAN !!!!

FLIPNEUSdonderdag 13 februari 2003 @ 11:09
Zou TARA weer gaan? .
PPLdonderdag 13 februari 2003 @ 11:09
Komt er nog wat interressants optreden ?
Volgens mij is de line-up nog niet eens bekend en toch is het altijd binnen de kortse keren uitvekocht...
Typisch mini-festival voor meelopende pubertjes zonder eigen mening.

De breezah's zullen rijkelijk vloeien.

DJ_Robbiedonderdag 13 februari 2003 @ 11:12
quote:
Op donderdag 13 februari 2003 11:09 schreef PPL het volgende:
De breezah's zullen rijkelijk vloeien.
Mag er wel alchol worden geschonken?
planethugodonderdag 13 februari 2003 @ 11:12
paar jaar geleden vond ik die awards ook altijd vet

gelukkig ligt die tijd achter me. Kan me nog herinneren toen het voor de eerste keer groots werd aangepakt toen hakkuhbar opende met: SUPERRRGABBUHRRRR

PPLdonderdag 13 februari 2003 @ 11:14
quote:
Op donderdag 13 februari 2003 11:12 schreef DJ_Robbie het volgende:

[..]

Mag er wel alchol worden geschonken?


Ik adviseer wel om een legitimatieberwijs mee te nemen.
Ik ben bang dat het anders ranja met een rietje zal worden
Driekeerniks.comdonderdag 13 februari 2003 @ 11:15
quote:
Op donderdag 13 februari 2003 11:12 schreef planethugo het volgende:
paar jaar geleden vond ik die awards ook altijd vet

gelukkig ligt die tijd achter me. Kan me nog herinneren toen het voor de eerste keer groots werd aangepakt toen hakkuhbar opende met: SUPERRRGABBUHRRRR


en daar lach jij om ?!
dat was het einde van het hardcore-tijperk man !!!

Pikkebaasdonderdag 13 februari 2003 @ 11:19
Ik vind het altijd erg leuk. Ik ga meestal op een VIP uitnodiging. Dan kun je de hele avond lekker gratis eten en drinken. En s'avonds wat kletsen met de artiesten en de soapies die er altijd rondlopen.

Ik ga denk ik weer (als ik een kaart krijg).

Spiredonderdag 13 februari 2003 @ 11:21
quote:
dat was het einde van het hardcore-tijperk man !!!
en terecht man!
#ANONIEMdonderdag 13 februari 2003 @ 11:23
Kijken doe ik in ieder geval sowieso.

Altijd lachen. Ik ga de lol er naarmate ik ouder word steeds meer van in zien.

Ik vraag me wel af hoe ze dat nu aan gaan pakken, want:

Tmf heeft slechts 1 vj meer...... (of gaan ze die van Mtv er gewoon bij de haren bij sleuren?)

Zanderdonderdag 13 februari 2003 @ 11:31
"Helaas kon [vul hier een bekende Amerikaanse ster in] niet aanwezig zijn, maar hij is erg blij met zijn TMF Award hoor, echt waar!"
geitdonderdag 13 februari 2003 @ 11:34
tmf awards

4000 gillende keukenmeiden (BrEeZaH lui) nee dank je.
en de echte artiesten die een prijs winnen komen hem nooit ophalen, zie je alleen een video met bedankt voor jullie award maar we kunnen er niet bij zijn. (terwijl ze denken weer zo'n blije award uitrijking)


edit:
zander was me al voor

Disorderdonderdag 13 februari 2003 @ 12:30
quote:
Op donderdag 13 februari 2003 11:31 schreef Zander het volgende:
"Helaas kon [vul hier een bekende Amerikaanse ster in] niet aanwezig zijn, maar hij is erg blij met zijn TMF Award hoor, echt waar!"
Jep, dat zinnetje is nu al zo'n 20 keer voobijgekomen
Apfeldonderdag 13 februari 2003 @ 12:57
19 april, hoezo dom, dan staan er al een hoop nederlandse acts op de paasfestivals. Di-Rukt zal het dan wel druk hebben die avond.
calvobbesdonderdag 13 februari 2003 @ 13:13
quote:
Op donderdag 13 februari 2003 12:57 schreef Apfel het volgende:
19 april, hoezo dom, dan staan er al een hoop nederlandse acts op de paasfestivals. Di-Rukt zal het dan wel druk hebben die avond.
Dan zal het wel pech voor die Paasfestivals zijn. Denk dat ze eerder optreden tijdens een dergelijke TMF show dan op een Paasfestival in het midden van nergens.
calvobbesdonderdag 13 februari 2003 @ 15:31
Ik denk dat Shakira wel wat prijzen gaat winnen en op komt treden

Drie dagen later treed ze (ook) op in de Ahoy' en ze heeft de 19de nog niks te doen volgens Pollstar.

Echoesdonderdag 13 februari 2003 @ 15:53
TMF awards
Borinmaandag 17 februari 2003 @ 01:12
quote:
Op donderdag 13 februari 2003 15:53 schreef Echoes het volgende:
TMF awards
Mooi gesproken
Dezzmaandag 17 februari 2003 @ 10:13
Het is me toch wat Met die BrEeZaHh Awards. Het zijn altijd de slechtste artiesten die de prijzen krijgen want ja, echt goede artiesten kennen ze niet eens!

Nee nee, geef mij maar wat ruige gitaren, klinkt vele malen beter dan dat kinder geblèr daar!

Cybartmaandag 17 februari 2003 @ 16:03
quote:
TMF Awards binnen een uur uitverkocht

BUSSUM - Terwijl nog geen enkele artiest bekend is, vlogen de 10.000 kaartjes voor de TMF Awards zaterdag binnen een uur over de toonbank. Die balans kon TMF maandag opmaken.

De muziekshow is op 19 april in Rotterdam Ahoy' en is nu voor de vijfde keer op rij uitverkocht. Via een site kunnen kijkers hun favoriete artiesten nomineren voor een award. De prijzenregen is onderverdeeld in elf categorieën. De show wordt gepresenteerd door vj Jeroen Post.

TMF maakt deel uit van MTV Networks. Door die relatie is het evenement ook in 110 miljoen huishoudens te zien. MTV maakt namelijk een compilatie van de TMF Awards die via de diverse MTV-kanalen in veertig landen te zien zal zijn. MTV Europe zendt de samenvatting, die een uur duurt, uit op 28 april.


ik ga niet, tenzij ik weer gratis kaartjes krijg
(alhoewel ik dat vorig jaar ook had en toen ook niet ben gegaan)
liefkleinmeisjuhmaandag 17 februari 2003 @ 19:23
Mhz even vraagje,

Klopt het dat er eerste rangs zitplaatsen zijn?
Ik dacht van wel, maar weet het niet zeker, en nu gaan we ff kaartjes van iemand kopen, maar het moet wel te vertrouwen zijn natuurlijk!

Ik ga dr voor de eerste keer heen, eiglijk gewoon om het maar s mee gemaakt te hebben. Had eiglijk niet zoveel zin, maar mn vriendin wil me absoluut mee hebben, dus ik ben dan weer zo lief dat ik dat voor dr doe! He Hypjuh!

Oledinsdag 18 februari 2003 @ 11:55
Gelukkig, de kaarten waren binnen een uur uitverkocht.....
dj-angodinsdag 18 februari 2003 @ 11:57
De TMF breezah AWARDS
Flamandinsdag 18 februari 2003 @ 11:57
ik hoop dat k3 komt
Oledinsdag 18 februari 2003 @ 11:59
quote:
Op dinsdag 18 februari 2003 11:57 schreef Flaman het volgende:
ik hoop dat k3 komt
K-Otic komt helaas niet meer
Flamandinsdag 18 februari 2003 @ 12:00
quote:
Op dinsdag 18 februari 2003 11:59 schreef Ole het volgende:

[..]

K-Otic komt helaas niet meer


we hebben altijd idols
Oledinsdag 18 februari 2003 @ 12:15
quote:
Op dinsdag 18 februari 2003 12:00 schreef Flaman het volgende:

[..]

we hebben altijd idols


O ja, gelukkig maar!!
TARAraboemdijeezondag 23 februari 2003 @ 20:07
quote:
Op donderdag 13 februari 2003 11:09 schreef FLIPNEUS het volgende:
Zou TARA weer gaan? .
Ben jij gek, mijn oren suizen nunnog van dat gegil
calvobbesmaandag 17 maart 2003 @ 12:41
quote:
Tiësto, Blue en Westlife ook op TMF Awards

De wereldwijd tot beste dj gekozen Tiësto opent 19 april met een half uur durende show de avond van de TMF Awards. Dat meldde de clipzender maandag. De Nederlandse dj zal een half uur voor de rechtstreekse uitzending het publiek warmdraaien voor de uitreiking.

TMF gaf maandag nog meer namen prijs van optredende artiesten. Zo komen ook Blue, Craig David en Westlife. Eerder was al bekend dat acts als Atomic Kitten, Jamai, Sugababes, Kane, Di-rect en Anouk het podium bestijgen.

Volgens een TMF-woordvoerster zijn nog niet alle namen van optredende artiesten bekend. Volgens haar staat ook de komst van een internationale superster vast, maar die naam wil ze nog niet noemen.


Zal ik die naam dan maar noemen? Shakira!
SmashBromaandag 17 maart 2003 @ 12:42
quote:
Op maandag 17 maart 2003 12:41 schreef calvobbes het volgende:
Westlife ook op TMF Awards
Yesssssssssssssssss!!!!!!

Ik hoop dat Jim en Gareth en Darius ook komen.

En Atomic Kitten moet Be With You doen en de Sugabaes Shape.

Apfelmaandag 17 maart 2003 @ 15:04
Zo, zo, ze beginnen toch weer een (voor hun doen) redelijke line up te krijgen na die enorme tegenvaller vorig jaar.
Tom_Tom-maandag 17 maart 2003 @ 15:48
Ze snappen het niet bij de TMF-awards

Beste rock binnenland:
Kane
Di-Rect
Anouk

Beste popgroep binnenland:
Blof
Acda & de Munnik
Krezip


Nou vind ik Krezip toch meer rock dan pop. Blof zou je ook nog bij rock kunnen zetten.

Verder is Tiesto genomineerd voor beste Dance en beste DJ (laten we maar hopen dat hij het in de eerste categorie niet verliest van Mad'House en Boozywoozy).

Ik snap ook niet dat ze de categorie beste R&B binnenland niet afschaffen. Wat een onzin, genomineerden zijn Romeo, Gordon & Re-play en Edsilia Rombley. Wat een grote namen zeg.

Best New Artist binnenland kan Ties worden, ook al belachelijk. Dat was een eenmalig liedje, dan ben je toch geen beste nieuwe artiest?

Best rock buitenland: Nickelback, Avril Lavigne of RHCP. Dat wordt dus Avril, lijkt me zo . Avril is leuk hoor, maar dat moeten natuurlijk de Peppers winnen!

En ook beste zanger binnenland: Marco Borsato, Dinand van Kane of Tim van Di-Rect. Marco wint dat al 100 jaar op een rij. Waarom? Omdat er niemand anders in die categorie past. Dinand en Tim zitten in groepjes en ja, er moet toch 3 mensen genomineerd zijn. Maar die winnen toch niet.

Duiveltjamaandag 17 maart 2003 @ 16:18
quote:
Op donderdag 13 februari 2003 11:31 schreef Zander het volgende:
"Helaas kon [vul hier een bekende Amerikaanse ster in] niet aanwezig zijn, maar hij is erg blij met zijn TMF Award hoor, echt waar!"
Dat proberen ze zo veel mogelijk te vermijden door de aanwezige "sterren" een award te geven.
#ANONIEMmaandag 17 maart 2003 @ 16:21
quote:
Op maandag 17 maart 2003 15:48 schreef Tom_Tom- het volgende:
Ze snappen het niet bij de TMF-awards

<<verhaal>>


Daar moet je niet de TMF-awards-organisatoren op aan kijken, maar de stemmende menigte. DIE beslissen wie de genomineerden zijn.

Zeggen ze.

Tom_Tom-maandag 17 maart 2003 @ 16:21
quote:
Op maandag 17 maart 2003 16:21 schreef postinggirl het volgende:
Daar moet je niet de TMF-awards-organisatoren op aan kijken, maar de stemmende menigte. DIE beslissen wie de genomineerden zijn.

Zeggen ze.


Ja OK dat klopt.
Apfelmaandag 17 maart 2003 @ 16:46
quote:
Op maandag 17 maart 2003 16:18 schreef Duiveltja het volgende:
Dat proberen ze zo veel mogelijk te vermijden door de aanwezige "sterren" een award te geven.
Dat is tegenwoordig ook weer niet helemaal waar. Vorig jaar gaven Twarres, Birgit en Direct een optreden, en ze waren ook allen wel in een categorie genomineerd maar geen van die 3 ging er mee naar huis. Ik geloof dat er nog een aantal meer waren maar die zou ik zo niet kunnen noemen.
calvobbesmaandag 17 maart 2003 @ 16:58
quote:
Op maandag 17 maart 2003 16:46 schreef Apfel het volgende:

Dat is tegenwoordig ook weer niet helemaal waar. Vorig jaar gaven Twarres, Birgit en Direct een optreden, en ze waren ook allen wel in een categorie genomineerd maar geen van die 3 ging er mee naar huis.


ja maar dat zijn acts die maar al te graag komen optreden daar en dat ook makkelijk kunnen. Als Eminem of Shakira zou komen, dan verzinnen ze daar wel een prijs voor om die uit te kunnen reiken.
LoekBmaandag 17 maart 2003 @ 17:37
quote:
Op donderdag 13 februari 2003 11:31 schreef Zander het volgende:
"Helaas kon [vul hier een bekende Amerikaanse ster in] niet aanwezig zijn, maar hij is erg blij met zijn TMF Award hoor, echt waar!"
. Idd.
Trance4Evermaandag 17 maart 2003 @ 18:25
OMG wat hoor ik nu, DJ Tiesto gaat een set van een half uur draaien op de TMF awards. Hoe kan hij zichzelf zo verlagen? Dit doe je als artiest je fans gewoon NIET aan.
methodmichdinsdag 18 maart 2003 @ 17:14
Het is toch alleen maar een feestje voor de commercie en jonge meisjes. Leuk voor hen, maar muzikaal niet al te serieus te nemen.
Fiazcodinsdag 18 maart 2003 @ 17:21
Zijn tog allemaal slechte artiesten die zo'n TMF award winnen
(zie de reacties al aankomen )
behalve Brainpower dan.....
Dezzdinsdag 18 maart 2003 @ 17:22
Wanneer wordt dit evenement eens afgeschaft! De slechtste artiesten winnen altijd, maar. Stel je voor dat een meesterlijke band als de Red Hot Chili Peppers zouden verliezen van bv Avril, dat zou je toch spontaan van gaan kotsen!

Nee het is echt 3 keer nix!

calvobbesdinsdag 18 maart 2003 @ 22:23
quote:
Op dinsdag 18 maart 2003 17:22 schreef Dezz het volgende:

Nee het is echt 3 keer nix!


Nee idd en daarom is het ook elkaar jaar binnen een uur uitverkocht en wordt het door een 100.000 mensen op TV bekeken!
Duiveltjadinsdag 18 maart 2003 @ 23:00
quote:
Op maandag 17 maart 2003 18:25 schreef Trance4Ever het volgende:
OMG wat hoor ik nu, DJ Tiesto gaat een set van een half uur draaien op de TMF awards. Hoe kan hij zichzelf zo verlagen? Dit doe je als artiest je fans gewoon NIET aan.
Hoezo verlagen?? Hij doet het hoogstwaarschijnlijk niet gratis
methodmichwoensdag 19 maart 2003 @ 14:47
quote:
Op dinsdag 18 maart 2003 22:23 schreef calvobbes het volgende:

[..]

Nee idd en daarom is het ook elkaar jaar binnen een uur uitverkocht en wordt het door een 100.000 mensen op TV bekeken!


Voor jonge meisjes is het een waar feest ja.
Duiveltjawoensdag 19 maart 2003 @ 15:31
quote:
Op dinsdag 18 maart 2003 22:23 schreef calvobbes het volgende:

[..]

Nee idd en daarom is het ook elkaar jaar binnen een uur uitverkocht....


De (breezer)mensen kochten de kaarten zonder te weten wie er zouden komen
Chrissieboywoensdag 19 maart 2003 @ 15:39
quote:
Op woensdag 19 maart 2003 15:31 schreef Duiveltja het volgende:

[..]

De (breezer)mensen kochten de kaarten zonder te weten wie er zouden komen


dan ben je wel heel erg ver heen he
Minnie_woensdag 2 april 2003 @ 13:08
Maar komt Robbie Williams nou?? Volgens www.tmfawards.nl namelijk wel.

Als dat zo is, baal ik als een stekker

SmashBrowoensdag 2 april 2003 @ 13:10
quote:
Op woensdag 2 april 2003 13:08 schreef Minnie_ het volgende:
Maar komt Robbie Williams nou?? Volgens www.tmfawards.nl namelijk wel.

Als dat zo is, baal ik als een stekker


Waarom? Vind je Robbie niet leuk/goed?
calvobbeswoensdag 2 april 2003 @ 13:10
quote:
Op woensdag 2 april 2003 13:08 schreef Minnie_ het volgende:
Maar komt Robbie Williams nou??
Ik zou niet weten waarom niet

Hij is toch ook al eens in Nederland geweest voor een mini concert. Dus waarom zou die dan niet naar de TMF Awards komen?

Mikewoensdag 2 april 2003 @ 13:11
Ricky Martin is in ieder geval geboekt.
calvobbeswoensdag 2 april 2003 @ 13:14
quote:
Op woensdag 2 april 2003 13:11 schreef Mike het volgende:
Ricky Martin is in ieder geval geboekt.
Wie?

Owdie... Leeft die nog?

Mikewoensdag 2 april 2003 @ 13:17
quote:
Op woensdag 2 april 2003 13:14 schreef calvobbes het volgende:

[..]

Wie?

Owdie... Leeft die nog?


Ik hoop het...anders gaat die zaal zo stinken...

Daarnaast zou vanmiddag nog een tweede grote act bekend gemaakt worden.

calvobbeswoensdag 2 april 2003 @ 13:21
quote:
Op woensdag 2 april 2003 13:17 schreef Mike het volgende:

Daarnaast zou vanmiddag nog een tweede grote act bekend gemaakt worden.


Jij bent wel goed op de hoogte Mike
Elbutrewoensdag 2 april 2003 @ 15:04
Toch stiekem wel een vette line-up voor een evenement als de TMF Awards. Maar ja, dat mocht ook wel een keer na acts als Toy-Box, Billy Crawford en ´Christina Millian
calvobbeswoensdag 2 april 2003 @ 15:44
Robbie Williams haalt zelfs het ANP nieuws:
quote:
Robbie Williams ook op TMF Awards

Robbie Williams treedt op tijdens de TMF Awards op 19 april. Dat bevestigde de clipzender woensdag. De Britse artiest zingt twee liedjes en is genomineerd in de categorieën 'beste artiest internationaal' en 'beste internationale clip' (voor de clip bij 'Feel').

Naast Williams staat ook Ricky Martin tijdens de uitverkochte awardshow op de planken in Rotterdam Ahoy'. De 10.000 bezoekers kunnen hem horen zingen, maar hij is niet genomineerd voor een TMF Award. Andere nieuwe namen die de zender naar buiten bracht, zijn Skin (van Skunk Anansie), Raymzter en Gareth Gates.

Eerder meldde TMF dat dj Tiësto, Blue, Craig David en Westlife langskomen. Ook Atomic Kitten, Jamai, Sugababes, Kane, Di-rect en Anouk zijn van de partij. Alle beschikbare kaarten voor het evenement waren binnen een uur uitverkocht.


Als ze dan ook nog Shakira kunnen krijgen die dan toch in Europa is, wordt het wel een indrukwekkende line-up!
Cybartwoensdag 2 april 2003 @ 15:47
petje af voor dit jaar
begint nu eindelijk ergens op te lijken
(zo merk je de invloed die MTV heeft opeens)

stiekem een klein beetje aan het balen dat ik geen kaartjes heb nu
maar Robbie zie ik in juli toch al in de ArenA

Strangerwoensdag 2 april 2003 @ 15:51
Wat is er zo goed aan de line-up dan? Ik zie alleen Robbie williams staan, en voor de rest zijn het allemaal van die bandjes/artiesten die volgend jaar rond deze tijd allang vergeten zijn
calvobbeswoensdag 2 april 2003 @ 15:53
quote:
Op woensdag 2 april 2003 15:51 schreef Stranger het volgende:
Wat is er zo goed aan de line-up dan? Ik zie alleen Robbie williams staan, en voor de rest zijn het allemaal van die bandjes/artiesten die volgend jaar rond deze tijd allang vergeten zijn
Dat zal toch wel meevallen? Maar voor dit moment zijn het wel topacts!
Cybartwoensdag 2 april 2003 @ 15:53
quote:
Op woensdag 2 april 2003 15:51 schreef Stranger het volgende:
Wat is er zo goed aan de line-up dan? Ik zie alleen Robbie williams staan, en voor de rest zijn het allemaal van die bandjes/artiesten die volgend jaar rond deze tijd allang vergeten zijn
nou persoonlijk :

Williams
Skin
Gareth Gates.
DJ Tiësto,
Westlife
(Atomic Kitten) *zie ik ws op een festival eind april al*
Sugababes
Anouk

en als je dan gratis kaartje hebt zoals ik vorig jaar had

Strangerwoensdag 2 april 2003 @ 15:55
quote:
Op woensdag 2 april 2003 15:53 schreef Cybart het volgende:

[..]

Sugababes
en als je dan gratis kaartje hebt zoals ik vorig jaar had


Heb je misschien een gratis vip-kaartje?
Zo ja, kun je dan een naaktfoto van die oosterse sugababe regelen?

-edit-

Damn, fout gelezen

Seborikwoensdag 2 april 2003 @ 15:55
Shakira zou toch ook komen, of waren dat geruchten?
#ANONIEMwoensdag 2 april 2003 @ 15:56
Het is in ieder geval een heel verschil met vorig jaar. Die show vond ik achteraf toch best wel treurig. Niet eens de moeite waard om iets van op video te bewaren (wat ik met de edities daarvoor wel heb gedaan).

(Ja inderdaad, Postinggirl heeft verschillende tmf-awards uitzendingen integraal op band. Dat is een paar jaar later leuker om naar te kijken dan dat je misschien zou denken.)

Cybartwoensdag 2 april 2003 @ 15:57
quote:
Op woensdag 2 april 2003 15:56 schreef postinggirl het volgende:
Het is in ieder geval een heel verschil met vorig jaar. Die show vond ik achteraf toch best wel treurig. Niet eens de moeite waard om iets van op video te bewaren (wat ik met de edities daarvoor wel heb gedaan).

(Ja inderdaad, Postinggirl heeft verschillende tmf-awards uitzendingen integraal op band. Dat is een paar jaar later leuker om naar te kijken dan dat je misschien zou denken.)


jij geniet nog steeds van peter andre's wasbordjes he
#ANONIEMwoensdag 2 april 2003 @ 16:22
quote:
Op woensdag 2 april 2003 15:57 schreef Cybart het volgende:

[..]

jij geniet nog steeds van peter andre's wasbordjes he


De oudste die ik heb is uit 1998 en toen was 'ie geloof ik al uit de picture.
Sjimmiewoensdag 2 april 2003 @ 18:28
quote:
Op woensdag 2 april 2003 15:55 schreef Seborik het volgende:
Shakira zou toch ook komen, of waren dat geruchten?
Nee, waren geen geruchten. Het is nu nog onzeker of ze komt en de naam Madonna heb ik ook gehoord...
El_Catalanwoensdag 2 april 2003 @ 18:30
Weet Iemand of Royksopp komt
Deceiver_Of_Foolswoensdag 2 april 2003 @ 18:37
Ik heb wel kaartjes en heel veel zin

namelijk mijn idolen komen!!!!!!!!

* Jamai
* Westlife
* Gareth Gates
* Kane
* Di-Rect
* ROBBIE WILLIAMS (hoofdact)
* Ricky Martin
* Blue

Minnie_woensdag 2 april 2003 @ 19:14
quote:
Op woensdag 2 april 2003 13:10 schreef SmashBro het volgende:

[..]

Waarom? Vind je Robbie niet leuk/goed?


Ik heb geen kaartje
Deceiver_Of_Foolswoensdag 2 april 2003 @ 19:40
ga je in mijn rugzak zitten
Minnie_woensdag 2 april 2003 @ 19:52
quote:
Op woensdag 2 april 2003 19:40 schreef Deceiver_Of_Fools het volgende:
ga je in mijn rugzak zitten
Heb jij zo'n grote rugzak dan?
Deceiver_Of_Foolsvrijdag 4 april 2003 @ 21:18
vuilniszak!
of zouden ze dat door hebben?
Cybartmaandag 7 april 2003 @ 17:23
als laatste toegevoegd aan de line up:

Kelly Rowland

Nadja2maandag 7 april 2003 @ 22:01
quote:
Op maandag 7 april 2003 17:23 schreef Cybart het volgende:
als laatste toegevoegd aan de line up:

Kelly Rowland


En nu komt ze wel naar de TMF Awards maar geeft niet haar eigen concert niet ivm. oorlog in de HMH ... beetje raar....

[Dit bericht is gewijzigd door Nadja2 op 07-04-2003 22:07]

Olewoensdag 9 april 2003 @ 15:06
Ik heb er al weer zin in!!!!!
Zak chips erbij en genieten maar!!!
TripleMwoensdag 9 april 2003 @ 16:10
Ik ga voor FOK! een kijkje nemen, perspas komt als het goed is op korte termijn mijn kant op. Heb er al veel zin in!
Minnie_woensdag 9 april 2003 @ 18:24
Heb toch nog een goed kaartje weten te bemachtigen. Vak Dk, rij 19, niet verkeerd, dacht ik. Zijn nu gewoon nog te krijgen op www.ticketservice.nl. Raar trouwens dat deze kaarten goedkoper zijn (rang 5, maar wel de vakken het dichtst bij het podium).
calvobbeswoensdag 9 april 2003 @ 18:26
quote:
Op woensdag 9 april 2003 18:24 schreef Minnie_ het volgende:
Heb toch nog een goed kaartje weten te bemachtigen. Vak Dk, rij 19, niet verkeerd, dacht ik. Zijn nu gewoon nog te krijgen op www.ticketservice.nl. Raar trouwens dat deze kaarten goedkoper zijn (rang 5, maar wel de vakken het dichtst bij het podium).
Ja dat wel, maar wel naast het podium en iets achter de voorkant ervan. Dus niet echt ideaal zicht.
Minnie_woensdag 9 april 2003 @ 18:32
Ach, ik vind dat toch wel een lekker plekkie. En beter dan arena bij zoiets, want om nou tig uur te staan..nou, nee. Rij 1 is zeker de bovenste rij, he?
calvobbesmaandag 14 april 2003 @ 11:37
Robbie is slotact, volgens zijn eigen site:
quote:
Saturday 19th April (Rotterdam, Holland)

And last up: The Music Factory (or TMF) Awards in Holland: the show will be going out LIVE and Robbie will be performing 'Feel' and 'Come Undone shortly after 10:00 as the closing act of the show.


SmashBromaandag 14 april 2003 @ 13:02
Afgelopen zaterdag kondigden ze bij The Saturday Show aan dat Robbie er deze zaterdag in zit, da's dus 's ochtends en dan vliegt hij 's middags even naar Nederland ofzo?
Minnie_maandag 14 april 2003 @ 13:06
Vast wel. Dat doet Westlife ook wel eens. Konden we 's avonds vragen of Nicky z'n gat nog pijn deed van het onderuit gaan bij The Saturday Show (kweenie meer of het toen al zo heette, kan ook nog L&K geweest zijn) 's morgens.
calvobbesmaandag 14 april 2003 @ 13:06
quote:
Op maandag 14 april 2003 13:02 schreef SmashBro het volgende:
Afgelopen zaterdag kondigden ze bij The Saturday Show aan dat Robbie er deze zaterdag in zit, da's dus 's ochtends en dan vliegt hij 's middags even naar Nederland ofzo?
Zou best kunnen. Op z'n site stond ook dat die binnekort eerst in Parijs zit, en daarna doorvliegt naar Oslo.
Sjimmiemaandag 14 april 2003 @ 14:04
Weet iemand ook wie de openingsact is?
SmashBromaandag 14 april 2003 @ 14:06
quote:
Op maandag 14 april 2003 14:04 schreef Sjimmie het volgende:
Weet iemand ook wie de openingsact is?
Tiësto. .
calvobbesdinsdag 15 april 2003 @ 11:18
Ach wat jammer, geen Kane optreden dit jaar. Dinand moet naar New York voor videoclip opnames.
Daarvoor in de plaats komt Trijntje Oosterhuis
Sjimmiedinsdag 15 april 2003 @ 12:35
quote:
Op maandag 14 april 2003 14:06 schreef SmashBro het volgende:

[..]

Tiësto. [afbeelding].


Hij draait van 17.30 uur t/m 18.00 uur. En om 18.00 uur is er een andere openingsact.
-Dark_VisioN-dinsdag 15 april 2003 @ 19:28
Welke malloot mag een TMF Award uitreiken?

Wouter Bos mag dus een award uitreiken
Zegt wel wat over de politieke voorkeur die MTV/TMF blijkbaar heeft.

Apfeldinsdag 15 april 2003 @ 19:34
quote:
Op dinsdag 15 april 2003 11:18 schreef calvobbes het volgende:
Daarvoor in de plaats komt Trijntje Oosterhuis
Dat is al stukken beter, alleen... op het niveau waarop ze nu zit naar de TMF Awards. Meer iets voor een intieme avond in Panama - A'dam.
calvobbesdinsdag 15 april 2003 @ 19:34
quote:
Op dinsdag 15 april 2003 19:28 schreef -Dark_VisioN- het volgende:

Wouter Bos mag dus een award uitreiken
Zegt wel wat over de politieke voorkeur die MTV/TMF blijkbaar heeft.


Of het zegt wat over de andere politici die niet willen komen
-Dark_VisioN-woensdag 16 april 2003 @ 00:45
quote:
Op dinsdag 15 april 2003 19:34 schreef calvobbes het volgende:

[..]

Of het zegt wat over de andere politici die niet willen komen


Precies, de politici die nog enig zelfrespect over hebben
-Dark_VisioN-woensdag 16 april 2003 @ 00:46
quote:
Op maandag 14 april 2003 14:06 schreef SmashBro het volgende:

[..]

Tiësto. [afbeelding].


Waar is ie mee bezig
Borinwoensdag 16 april 2003 @ 01:18
Hé verrek, TMF awards is dit jaar voor het eerst in 3 landen live te zien.
Bedenk ik me nou pas. (dom van mij)
Sjimmiewoensdag 16 april 2003 @ 12:12
quote:
Op woensdag 16 april 2003 01:18 schreef Borin het volgende:
Hé verrek, TMF awards is dit jaar voor het eerst in 3 landen live te zien.
Bedenk ik me nou pas. (dom van mij)
En in totaal 40 landen!
Borinwoensdag 16 april 2003 @ 15:37
quote:
Op woensdag 16 april 2003 12:12 schreef Sjimmie het volgende:

[..]

En in totaal 40 landen!


Ja ok, maar in maar 3 landen is het LIVE te zien.
Borinzaterdag 19 april 2003 @ 12:40
Ik heb nou ALWEER een topic vermoord! Volgens mij ben ik gevaarlijk!
SmashBrozaterdag 19 april 2003 @ 12:42
Ik hoop dat Westlife geen ballad gaat doen maar iets pittigs, of een nieuwe single (onwaarschijnlijk, maar hoop doet leven).
KiwiTjuHhzaterdag 19 april 2003 @ 12:42
Hoelaat begint het?
Ik hoop dat Krezip een nieuw liedje gaat doen!
Borinzaterdag 19 april 2003 @ 12:44
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 12:42 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Hoelaat begint het?
Ik hoop dat Krezip een nieuw liedje gaat doen!
NL: 18.00
BE: 18.00
UK: 17.00
KiwiTjuHhzaterdag 19 april 2003 @ 12:45
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 12:44 schreef Borin het volgende:

[..]

NL: 18.00
BE: 18.00
UK: 17.00


Thanks
TuuTzaterdag 19 april 2003 @ 12:45
in welke landen gaat het uitgezonden worden? (op NL, BE en UK na )
Borinzaterdag 19 april 2003 @ 12:47
Word live uitgezonden in Nederland België en Groot Brittanië. Verder word de samenvatting nog uitgezonden in een stuk of 40 landen op hun MTV.in ieder geval alle Europese landen.
Minnie_zaterdag 19 april 2003 @ 12:54
Ik ga lekker zelluf heen!
kezmaniazaterdag 19 april 2003 @ 13:04
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 12:54 schreef Minnie_ het volgende:
Ik ga lekker zelluf heen!
Sterkte!
Borinzaterdag 19 april 2003 @ 13:13
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 12:54 schreef Minnie_ het volgende:
Ik ga lekker zelluf heen!
GILLEN!
LoekBzaterdag 19 april 2003 @ 13:30
Iig leuk dat ze i.p.v de VJ's ('heeeeeebben jullie er nog zin in???' ) nu artiesten laten presenteren. .

-Sita
-Roger
-Hind

nemen iig een deel van de presentatie op zich. .

Apfelzaterdag 19 april 2003 @ 13:57
Roger en Hind samen was stiekem best wel leuk
LoekBzaterdag 19 april 2003 @ 14:29
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 13:57 schreef Apfel het volgende:
Roger en Hind samen was stiekem best wel leuk
Hind . Ik herkende Roger niet eens, totdat die ging staan. .
KiwiTjuHhzaterdag 19 april 2003 @ 15:42
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 13:30 schreef LoekB het volgende:
Iig leuk dat ze i.p.v de VJ's ('heeeeeebben jullie er nog zin in???' ) nu artiesten laten presenteren. .

-Sita
-Roger
-Hind

nemen iig een deel van de presentatie op zich. .


Dat is inderdaad leuk ja!
KiwiTjuHhzaterdag 19 april 2003 @ 15:42
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 12:54 schreef Minnie_ het volgende:
Ik ga lekker zelluf heen!
Wel zwaaien he?
#ANONIEMzaterdag 19 april 2003 @ 15:44
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 13:13 schreef Borin het volgende:

[..]

GILLEN!


*kijkt naar icoon*

Beetje respect voor die twee hardwerkende mensen van Yorin/RTLshop he!

* MarkzMan_X werkt voor RTLshop

Zapperzaterdag 19 april 2003 @ 15:48
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 15:44 schreef MarkzMan_X het volgende:

*kijkt naar icoon*

Beetje respect voor die twee hardwerkende mensen van Yorin/RTLshop he!

* MarkzMan_X werkt voor RTLshop


DAT MEEN JE NIET!!

Ook JIJ gaat kijken naar RTL Shop!!!

methodmichzaterdag 19 april 2003 @ 15:59
Ik ben toch zo benieuwd wie er nu weer tot beste zanger nationaal gekozen gaat worden....
Zapperzaterdag 19 april 2003 @ 16:00
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 15:59 schreef methodmich het volgende:
Ik ben toch zo benieuwd wie er nu weer tot beste zanger nationaal gekozen gaat worden....
Frans Bauer voor de 10 keer
methodmichzaterdag 19 april 2003 @ 16:44
Niet eens Marco Borsato of Marc Woesthoff??
Zapperzaterdag 19 april 2003 @ 17:02
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 16:44 schreef methodmich het volgende:
'
Marc Woesthoff??
who the fuck
methodmichzaterdag 19 april 2003 @ 17:07
Las van de week dat Dinand eigenlijk Marc heet. Die Kane-knul dus. Maar Dinand schijnt ie een gavere artiestennaam te vinden.
-Wepeel2-zaterdag 19 april 2003 @ 17:12
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 17:07 schreef methodmich het volgende:
Las van de week dat Dinand eigenlijk Marc heet. Die Kane-knul dus. Maar Dinand schijnt ie een gavere artiestennaam te vinden.

* -Wepeel2- zich ook Dinand gaat noemen om chickies te chillen all over town.

Ik denk dat ik toch wel het een en ander van de TMF awards ga kijken. Vind het altijd wel leuk die award shows, ook al komt er veel pulp voorbij. Juist dat vind ik ook wel leuk om te zien. Al die jonge meisjes totaal hysterisch bij weer een of ander nieuw one-hit-wonder. Dat is toch fantastische TV.
Je moet gewoon niet al te serieus naar dit soort evenementen kijken.

En voor de doelgroep is het natuurlijk fantastisch. De TMF Awards zijn een zeer professioneel opgezette show. Daar verdient TMF zeker complimenten voor.

Borinzaterdag 19 april 2003 @ 17:32
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 15:44 schreef MarkzMan_X het volgende:

[..]

*kijkt naar icoon*

Beetje respect voor die twee hardwerkende mensen van Yorin/RTLshop he!

* MarkzMan_X werkt voor RTLshop


Ik heb er toch verder niets over gezegd? (niet in dit topic tenminste)
Golfenzaterdag 19 april 2003 @ 17:52
Poeh 5 uur duurd mij echt veel te lang... is al bekend wie hoe laat komt??
ramseszaterdag 19 april 2003 @ 17:55
Ik ga nu naar boven om te kijken!

Moet ik nog opschieten ook. Ik denk niet dat ik het vijf uur vol hou, maar ik doe mijn best

FreddyJrzaterdag 19 april 2003 @ 17:55
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 17:55 schreef ramses het volgende:
Ik ga nu naar boven om te kijken!

Moet ik nog opschieten ook. Ik denk niet dat ik het vijf uur vol hou, maar ik doe mijn best


Nog even wachten anders zie je dalijk Justin nog!
Tom_Tom-zaterdag 19 april 2003 @ 17:59
Volgens mij wordt het een groot spektakel daar. Ik heb 'm op TMF staan. Weet niet voor hoelang enzo, maar ja.

Ik ben vooral erg benieuwd naar Skin.

Ieeeks, ze heeft haar !

[Dit bericht is gewijzigd door Tom_Tom- op 19-04-2003 18:02]

-Hans-zaterdag 19 april 2003 @ 18:02
Tiesto en Skin
#ANONIEMzaterdag 19 april 2003 @ 18:02
WOAH! Redelijk vet! Skin van Skunk Anansi die live zingt met Tiesto behind the wheels of steel.

Breezersluts pas op! Dit is te intelligente muziek voor jullie!

Party_Pzaterdag 19 april 2003 @ 18:03
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:02 schreef -Hans- het volgende:
Tiesto en Skin
ik heb net tv aan, welke nummers heeft hij al gedraaid??
-Hans-zaterdag 19 april 2003 @ 18:03
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:02 schreef MarkzMan_X het volgende:
Breezersluts pas op! Dit is te intelligente muziek voor jullie!
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:03 schreef Party_P het volgende:

[..]

ik heb net tv aan, welke nummers heeft hij al gedraaid??


Dit is het eerste nummer
Tom_Tom-zaterdag 19 april 2003 @ 18:03
Maar ik heb het nummer van Skin nog niet gehoord, is het anders anders? Ik had het me namelijk met gitaren enzo voorgesteld.
Lamer_Deluxezaterdag 19 april 2003 @ 18:04
Wat zingt dat mens vals.
#ANONIEMzaterdag 19 april 2003 @ 18:04
Wow, absoluut geen wanvertoning dit (als je het publiek wegknipt). Die kerel heeft echt (nu al) een originele set neergezet.
#ANONIEMzaterdag 19 april 2003 @ 18:05
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:04 schreef Lamer_Deluxe het volgende:
Wat zingt dat mens vals.
Dude, da's expres - de muzikale term daarvoor is me even ontschoten

--jezuz )&*@!# sterf (Jeroen was de naam??).

[Dit bericht is gewijzigd door MarkzMan_X op 19-04-2003 18:06]

oldenzaaltjuhzaterdag 19 april 2003 @ 18:05
jezus echt onmeunig vals
Party_Pzaterdag 19 april 2003 @ 18:05
K*tman, een paar vrienden van me zijn erheen en die zien dus tiesto (ben nogal fan van hem), maja..de rest interesseert me niet zoveel.

Ben benieuwd hoelang tiesto draait, ow lijkt al voorbij

Tom_Tom-zaterdag 19 april 2003 @ 18:05
Skin rules .
Apfelzaterdag 19 april 2003 @ 18:05
Dat licht! applaus voor de mensen van het licht
CyberTijnzaterdag 19 april 2003 @ 18:06
shit wat een vette lichteffecten daar man, damn
Lamer_Deluxezaterdag 19 april 2003 @ 18:06
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:05 schreef MarkzMan_X het volgende:

[..]

Dude, da's expres - de muzikale term daarvoor is me even ontschoten


Ehm 'kansloos' ?
Tom_Tom-zaterdag 19 april 2003 @ 18:06
Jeroen Post . Hadden ze die niet thuis kunnen laten?
#ANONIEMzaterdag 19 april 2003 @ 18:06
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:06 schreef Lamer_Deluxe het volgende:

[..]

Ehm 'kansloos' ?


Hahahahahahahahahahahaha!
Ga jij eens heel snel terug naar je imaginary girlfriend!
#ANONIEMzaterdag 19 april 2003 @ 18:07
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:05 schreef Party_P het volgende:
K*tman, een paar vrienden van me zijn erheen en die zien dus tiesto (ben nogal fan van hem), maja..de rest interesseert me niet zoveel.

Ben benieuwd hoelang tiesto draait, ow lijkt al voorbij


Gast - als je en fan ben, dan zie ik je 10 mei wel
Lamer_Deluxezaterdag 19 april 2003 @ 18:07
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:06 schreef MarkzMan_X het volgende:

[..]

Hahahahahahahahahahahaha!
Ga jij eens heel snel terug naar je imaginary girlfriend!


Dat zal m'n vrouw niet zo leuk vinden
-Hans-zaterdag 19 april 2003 @ 18:07
uuhhm gaat dat gabber programma van TMF nog wel door

Beetje jammer als dat niet zou doorgaan, begint dat 538 gelul nu al

Leatherfacezaterdag 19 april 2003 @ 18:08
Ricky Martin, wist niet dat die ook nog muziek maakte!
Lamer_Deluxezaterdag 19 april 2003 @ 18:08
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:05 schreef Apfel het volgende:
Dat licht! applaus voor de mensen van het licht
Ja, het licht is strak geregeld inderdaad.
Tom_Tom-zaterdag 19 april 2003 @ 18:08
Daphne, da's het betere werk. En ook leuk dat ze Jeroen naar backstage werkt! Heldin!
#ANONIEMzaterdag 19 april 2003 @ 18:08
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:07 schreef Lamer_Deluxe het volgende:

[..]

Dat zal m'n vrouw niet zo leuk vinden


ok jij wint!
Duiveltjazaterdag 19 april 2003 @ 18:08
so the pooping's begun
Party_Pzaterdag 19 april 2003 @ 18:09
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:08 schreef Leatherface het volgende:
Ricky Martin, wist niet dat die ook nog muziek maakte!
haha ik ook niet, misschien maakt die niks meer, maar laten ze hem wel komen, omdat die goedkoop is (maakt toch niks meer)
#ANONIEMzaterdag 19 april 2003 @ 18:09
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:08 schreef Tom_Tom- het volgende:
Daphne, da's het betere werk. En ook leuk dat ze Jeroen naar backstage werkt! Heldin!
* mute gaat aan *

* MarkzMan_X gaat nu geilen op Daphne en Tooske

Duiveltjazaterdag 19 april 2003 @ 18:09
T ske
Olezaterdag 19 april 2003 @ 18:09
Oh nee... Dooske!
Ziet er wel beter uit dan vorig jaar
Apfelzaterdag 19 april 2003 @ 18:09
Lijkt net alsof die Postzak een paar sokken in z'n broek heeft zitten.

Word nu al schijtziek van dat sprinkler geluid

#ANONIEMzaterdag 19 april 2003 @ 18:09
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:08 schreef Duiveltja het volgende:
so the pooping's begun
hehe, we kunnen niet meer terug - de profetiën zijn uitgekomen!

edit:

Dit vind ik altijd zo'n top-moment, al die kids die gaan meezingen met een clipje op een scherm.

Top-amusement!

[Dit bericht is gewijzigd door MarkzMan_X op 19-04-2003 18:10]

CyberTijnzaterdag 19 april 2003 @ 18:10
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:09 schreef MarkzMan_X het volgende:

[..]

* mute gaat aan *

* MarkzMan_X gaat nu geilen op Daphne en Tooske


"De TMF Awards... ehh... dit kwakje wordt mede mogelijk gemaakt door Daphne en Tooske"
Olezaterdag 19 april 2003 @ 18:10
Laat me raden.. de winnaar is er niet...
SunChaserzaterdag 19 april 2003 @ 18:10
is het al begonnen?
Party_Pzaterdag 19 april 2003 @ 18:10
atomic kitten, argh, die komen ook toch??
Lamer_Deluxezaterdag 19 april 2003 @ 18:11
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:08 schreef MarkzMan_X het volgende:

[..]

ok jij wint!


LOL
Duiveltjazaterdag 19 april 2003 @ 18:11
En helaas is hij/zij niet aanwezig om de award in ontvangst te nemen...

Hoe vaak zullen we deze te horen krijgen?

Leatherfacezaterdag 19 april 2003 @ 18:11
Westlife
Olezaterdag 19 april 2003 @ 18:11
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:10 schreef SunChaser het volgende:
is het al begonnen?
Ja joh!!!
CyberTijnzaterdag 19 april 2003 @ 18:11
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:10 schreef Party_P het volgende:
atomic kitten, argh, die komen ook toch??
gelukkig wel
Duiveltjazaterdag 19 april 2003 @ 18:12
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:10 schreef SunChaser het volgende:
is het al begonnen?
yup
-Hans-zaterdag 19 april 2003 @ 18:12
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:11 schreef Duiveltja het volgende:
En helaas is hij/zij niet aanwezig om de award in ontvangst te nemen...

Hoe vaak zullen we deze te horen krijgen?


te vaak
Leatherfacezaterdag 19 april 2003 @ 18:12
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:11 schreef Duiveltja het volgende:
En helaas is hij/zij niet aanwezig om de award in ontvangst te nemen...

Hoe vaak zullen we deze te horen krijgen?


Ze doen hele spannende pakjes aan
Olezaterdag 19 april 2003 @ 18:12
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:11 schreef Leatherface het volgende:
Westlife
ze zijn zich al aan het omkleden!!!!
#ANONIEMzaterdag 19 april 2003 @ 18:12
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:10 schreef CyberTijn het volgende:

[..]

"De TMF Awards... ehh... dit kwakje wordt mede mogelijk gemaakt door Daphne en Tooske"


exactly!
Leatherfacezaterdag 19 april 2003 @ 18:13
Ze zijn er
#ANONIEMzaterdag 19 april 2003 @ 18:13
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:12 schreef Ole het volgende:

[..]

ze zijn zich al aan het omkleden!!!!


wehehehe! het wordt gewoon expliciet gezegd dat de winnaar er is!
Party_Pzaterdag 19 april 2003 @ 18:13
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:10 schreef CyberTijn het volgende:

[..]

"De TMF Awards... ehh... dit kwakje wordt mede mogelijk gemaakt door Daphne en Tooske"


hahaha machtig

editje:
1100ste post

[Dit bericht is gewijzigd door Party_P op 19-04-2003 18:22]

Duiveltjazaterdag 19 april 2003 @ 18:13
Kewl dat beeld word geprojecteerd op vallend water
SunChaserzaterdag 19 april 2003 @ 18:14
Wie is dat blonde sletje?
Duiveltjazaterdag 19 april 2003 @ 18:14
Dooske aka tooske
Zapperzaterdag 19 april 2003 @ 18:14
Krezip

Tss, Acda en De Munnik hadden moeten winnen! niet dat zij het iets kan schelen

[Dit bericht is gewijzigd door Zapper op 19-04-2003 18:14]

Olezaterdag 19 april 2003 @ 18:14
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:13 schreef MarkzMan_X het volgende:

[..]

wehehehe! het wordt gewoon expliciet gezegd dat de winnaar er is!


zie line up voor winnaars...
Apfelzaterdag 19 april 2003 @ 18:14
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:13 schreef Duiveltja het volgende:
Kewl dat beeld word geprojecteerd op vallend water
Ja ook heel vet alleen vind ik het nu wel jammer dat de 'computer voice' nu de winnaar bekend maakt. Hebben ze de gast presentators dadelijk niet meer nodig
Party_Pzaterdag 19 april 2003 @ 18:14
big brovaz, zijn niet echt orgineel
#ANONIEMzaterdag 19 april 2003 @ 18:14
* MarkzMan_X gooit bananen op het podium

-10 discriminerend

SunChaserzaterdag 19 april 2003 @ 18:14
Zijn er screenshots?
Leatherfacezaterdag 19 april 2003 @ 18:15
Decor en belichting zijn idd mooi
Libriszaterdag 19 april 2003 @ 18:15
Beste Band Internationaal:
Westlife
Beste Band Nationaal:
Krezip
Lamer_Deluxezaterdag 19 april 2003 @ 18:15
Komt Krezip uit Brabant met dat kei dit en dat? Nee toch?
Duiveltjazaterdag 19 april 2003 @ 18:15
Line up
quote:
Skin

Gareth Gates

Raymzter

Craig David

DJ Tiësto

Di-rect

Krezip

Jamai

Trijntje Oosterhuis*

Blue

Westlife

Anouk

Brainpower

Atomic Kitten

Sugababes

Girls Aloud

Daniel Bedingfield

Big Brovaz


Apfelzaterdag 19 april 2003 @ 18:15
Die gasten zitten alleen maar bij hun kruis aan hun broek te hijsen.
Party_Pzaterdag 19 april 2003 @ 18:16
die meiden van big brovaz zingen tenminste niet zo vals als van skunk anensie
SunChaserzaterdag 19 april 2003 @ 18:16
1 Grote playbackshow
Olezaterdag 19 april 2003 @ 18:16
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:15 schreef Lamer_Deluxe het volgende:
Komt Krezip uit Brabant met dat kei dit en dat? Nee toch?
Tilburg
Duiveltjazaterdag 19 april 2003 @ 18:16
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:14 schreef SunChaser het volgende:
Zijn er screenshots?
Geen tv?
Leatherfacezaterdag 19 april 2003 @ 18:16
En ik maar denken dat Robbie Williams ook zou komen
Lamer_Deluxezaterdag 19 april 2003 @ 18:16
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:16 schreef Ole het volgende:

[..]

Tilburg


Ah, toch, hoorde geen dialect.
SunChaserzaterdag 19 april 2003 @ 18:16
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:16 schreef Duiveltja het volgende:

[..]

Geen tv?


ja nu wel
Zapperzaterdag 19 april 2003 @ 18:17
Oh ja Kane heeft afgezegd dus krijgen ze nu Trijntje O.

Zullen ze daar ff blij mee zijn

#ANONIEMzaterdag 19 april 2003 @ 18:17
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:16 schreef SunChaser het volgende:
1 Grote playbackshow
Nee dit is live met zacht op de achtergrond de CD versie.
Party_Pzaterdag 19 april 2003 @ 18:17
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:15 schreef Apfel het volgende:
Die gasten zitten alleen maar bij hun kruis aan hun broek te hijsen.
ze hebben geen geld voor een riem, hehehe
Seborikzaterdag 19 april 2003 @ 18:17
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:16 schreef Leatherface het volgende:
En ik maar denken dat Robbie Williams ook zou komen
Die sluit af ofzo.
Duiveltjazaterdag 19 april 2003 @ 18:17
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:16 schreef Leatherface het volgende:
En ik maar denken dat Robbie Williams ook zou komen
euh die komt ook??
Olezaterdag 19 april 2003 @ 18:17
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:16 schreef SunChaser het volgende:
1 Grote playbackshow
zijn we gewend toch..
daar betalen al die 15 jarigen dan zoveel geld voor
Libriszaterdag 19 april 2003 @ 18:17
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:16 schreef SunChaser het volgende:
1 Grote playbackshow
Dan is de band die ze gebruiken wel heel vals... Big Brovaz is iig live
Party_Pzaterdag 19 april 2003 @ 18:17
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:17 schreef Seborik het volgende:

[..]

Die sluit af ofzo.


nee Tiesto moet afsluiten, lijkt mij beste afsluiter, maar dan maggie er wel zeker 10min (of meer ) over gaan doen.
Apfelzaterdag 19 april 2003 @ 18:18
"It's good to be in Amsterdam man"
-Hans-zaterdag 19 april 2003 @ 18:18
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:16 schreef SunChaser het volgende:

[..]

ja nu wel


of check www.tmfawards.nl kan je het ook zien
Zapperzaterdag 19 april 2003 @ 18:18
GREAT TO BE IN AMSTERDAM
Duiveltjazaterdag 19 april 2003 @ 18:18
Ze zitten toch in de kuip??
Lamer_Deluxezaterdag 19 april 2003 @ 18:18
Zingen lukt ze wel, maar dansen en zingen tegelijk is lastiger
Libriszaterdag 19 april 2003 @ 18:18
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:18 schreef Duiveltja het volgende:
Ze zitten toch in de kuip??
Lol, ahoy, maar zeker niet in A'dam. Big Oops van Big Brovaz
Duiveltjazaterdag 19 april 2003 @ 18:19
Deze blunder word wel vaker gemaakt
#ANONIEMzaterdag 19 april 2003 @ 18:19
** gutentag deutschland! **

ok, zo erg was de blunder ook weer niet

Leatherfacezaterdag 19 april 2003 @ 18:19
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:17 schreef Duiveltja het volgende:

[..]

euh die komt ook??


Is dat lijstje van jou dan niet de definitieve line up?
Duiveltjazaterdag 19 april 2003 @ 18:20
Hmm dit optreden boeit niet echt

geen lekkere wijven

#ANONIEMzaterdag 19 april 2003 @ 18:20
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:20 schreef Duiveltja het volgende:
Hmm dit optreden boeit niet echt

geen lekkere wijven


Ja djeez, die dikke!

Lose some weight PLZ!

edit://
maar omg, productie technisch krijgt dit nummer echt de volle punten, volle sounds - cheesy clap om de 2 tellen, dat wordt een hit garuanteed.

[Dit bericht is gewijzigd door MarkzMan_X op 19-04-2003 18:21]

Party_Pzaterdag 19 april 2003 @ 18:21
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:20 schreef Duiveltja het volgende:
Hmm dit optreden boeit niet echt

geen lekkere wijven


nee niet echt, die wijven zijn ook niet lekker en die meest "blanke" komt nogal goedkoop/amateur over, past niet bij de rest.
Visionzaterdag 19 april 2003 @ 18:21
bij ons op 't werk hebben ze een goede remedie tegen mensen die te lang pauze houden. Ze hebben de TMF awards op tv staan.

* Vision gaat de hele avond niet meer naar de kantine

SunChaserzaterdag 19 april 2003 @ 18:21
Wat rommelig dat geschreeuw, je hoort de band met opgenomen stem en hun eigen livestemmen.
Leatherfacezaterdag 19 april 2003 @ 18:21
Nou, waar blijven die spannende pakkies van Westlife?
Lamer_Deluxezaterdag 19 april 2003 @ 18:21
Oeh de camera! Snel! Zwaaien!
Duiveltjazaterdag 19 april 2003 @ 18:22

Lekkere wijven

CyberTijnzaterdag 19 april 2003 @ 18:22
omg girls aloud!!!

* CyberTijn haalt z'n piem0l tevoorschijn

Apfelzaterdag 19 april 2003 @ 18:22
Die wand, ook prachtig
#ANONIEMzaterdag 19 april 2003 @ 18:22
Ah jakkes, hier zit echt een apeteitelijke dame tussen (in de clip heeft ze een roze truitje aan).

*mute*!

*handkarren*

Zapperzaterdag 19 april 2003 @ 18:23
2e blundertje komt op naam van Jeroen Post
Party_Pzaterdag 19 april 2003 @ 18:23
ik zat niet op te letten dus...

..wie zijn dit nu??

SunChaserzaterdag 19 april 2003 @ 18:23
Hoelang duurt dit? 4 uur?
Duiveltjazaterdag 19 april 2003 @ 18:23
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:22 schreef CyberTijn het volgende:
omg girls aloud!!!

* CyberTijn haalt z'n piem0l tevoorschijn


Apfelzaterdag 19 april 2003 @ 18:23
Oke ik verwacht dat deze ronde niet iedereen verder kijkt dan de act, laat die wand dan maar ter bespreking voor later
Party_Pzaterdag 19 april 2003 @ 18:24
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:23 schreef SunChaser het volgende:
Hoelang duurt dit? 4 uur?
zal toch niet, houden die BrEeZaH-kipjes nooit vol.
Zapperzaterdag 19 april 2003 @ 18:24
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:23 schreef SunChaser het volgende:
Hoelang duurt dit? 4 uur?
minstens
Duiveltjazaterdag 19 april 2003 @ 18:24

Conehead representin'

Duiveltjazaterdag 19 april 2003 @ 18:24
Het is toch tot 22.00
Zapperzaterdag 19 april 2003 @ 18:25
haal weg bitte
Leatherfacezaterdag 19 april 2003 @ 18:25
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:24 schreef Party_P het volgende:

[..]

zal toch niet, houden die BrEeZaH-kipjes nooit vol.


Dan toch een rEd bUlL
SunChaserzaterdag 19 april 2003 @ 18:25
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:22 schreef MarkzMan_X het volgende:
Ah jakkes, hier zit echt een apeteitelijke dame tussen (in *handkarren*


Met die cameravoering valt er imho weinig te rukken
Apfelzaterdag 19 april 2003 @ 18:25
Zitten toch nog reclame onderbrekingen bij? Kunnen ze bijkomen.
Khaleinzaterdag 19 april 2003 @ 18:25
Hopelijk blijft dit beperkt tot één nummer...
Party_Pzaterdag 19 april 2003 @ 18:26
shake die hips
-Wepeel2-zaterdag 19 april 2003 @ 18:26
Dat Girls Outloud is stiekem toch wel een prettig liedje hoor.

En ik graaf die chickies ook wel.

Libriszaterdag 19 april 2003 @ 18:26
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:24 schreef Party_P het volgende:

[..]

zal toch niet, houden die BrEeZaH-kipjes nooit vol.


5 uur....
Duiveltjazaterdag 19 april 2003 @ 18:26
Wie is deze pisvlek?
SunChaserzaterdag 19 april 2003 @ 18:26
Wie is die kwijl?
#ANONIEMzaterdag 19 april 2003 @ 18:26
Jongens, de jongeheer mag weer de broek in!

Sugababes zijn er namelijk!

Remcozaterdag 19 april 2003 @ 18:26
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:24 schreef Duiveltja het volgende:
Het is toch tot 22.00
Ik d8 tot 11 uur...
RemCOWzaterdag 19 april 2003 @ 18:26
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:22 schreef CyberTijn het volgende:
omg girls aloud!!!

* CyberTijn haalt z'n piem0l tevoorschijn


LOL

Maar Girls Aloud ruleeeeeeeeee!!
Lekkah
en lekkah nummer

CyberTijnzaterdag 19 april 2003 @ 18:26
neeeej!!!!!! plzz doe nog een nummer!!! blijf blijf blijf!!!

oh die blonde van de sugababes is ook lekker

*gaat ook op mute*

Party_Pzaterdag 19 april 2003 @ 18:26
hij lijkt op gert (van samson)
Olezaterdag 19 april 2003 @ 18:27
het duurt 5 uur
#ANONIEMzaterdag 19 april 2003 @ 18:27
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:25 schreef SunChaser het volgende:

[..]

Met die cameravoering valt er imho weinig te rukken


DVD-recorder -> opnemen -> terugspoelen -> pauze
Duiveltjazaterdag 19 april 2003 @ 18:27
Hij is volgens mij van de radio
SunChaserzaterdag 19 april 2003 @ 18:27
Wat een stomme wijven
Zapperzaterdag 19 april 2003 @ 18:28
"angels wif dirty faces"
RemCOWzaterdag 19 april 2003 @ 18:28
Damn! Die blonde heeft een lekker shirtje aan!! Waaaah... (van sugababes dus..)
Zij is zowiezo erg lekker

[Dit bericht is gewijzigd door RemCow op 19-04-2003 18:29]

Vibromasszaterdag 19 april 2003 @ 18:28
Weer met recht de Who The Fuck awards! Iedereen die kan komen mag een prijsje komen ophalen
Asschen_sukarzaterdag 19 april 2003 @ 18:28
Die blonde is intressant
Leatherfacezaterdag 19 april 2003 @ 18:28
Ze zijn zo blij als een kind
Libriszaterdag 19 april 2003 @ 18:28
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:28 schreef RemCow het volgende:
Damn! Die blonde heeft een lekker shirtje aan!! Waaaah...
Zij is zowiezo erg lekker
Alleen dat accent he.. van Heidi...
reclame..
Party_Pzaterdag 19 april 2003 @ 18:28
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:27 schreef Duiveltja het volgende:
Hij is volgens mij van de radio
haha op de tv willen ze hem toch niet


Ik vraag me af hoeveel kilo makeup er "doorheen gedraait" is

Duiveltjazaterdag 19 april 2003 @ 18:28
quote:
Op zaterdag 19 april 2003 18:27 schreef SunChaser het volgende:
Wat een stomme wijven
Wel flinke cleavage