Ja. Was al een hele tijd bekend. In juni al een artikel op Wielerflits dat alles rond was.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 12:53 schreef franklop het volgende:
Had ik Tulett gemist in alle geruchten?
Het is een prachtig moment van saamhorigheid. Het is schitterend dat de wielerwereld bijeen is gekomen en unaniem heeft besloten deze man geen twee miljoen plus per jaar te betalen. Vooralsnog. In deze tijden van een gigantische INEOS exodus is dit ook nog eens addition by subtraction optima forma.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 08:50 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
het waren 4 mooie jarenhttps://www.procyclingstats.com/rider/tobias-foss
Als je die resultaten ziet, 2 of 3 wonderdagen in een paar jaar en verder komt hij niet vooruit.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 08:52 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Het is een prachtig moment van saamhorigheid. Het is schitterend dat de wielerwereld bijeen is gekomen en unaniem heeft besloten deze man geen twee miljoen plus per jaar te betalen. Vooralsnog. In deze tijden van een gigantische INEOS exodus is dit ook nog eens addition by subtraction optima forma.
Hij rijdt ook bijna niks.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 09:07 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Als je die resultaten zien, 2 of 3 wonderdagen in een paar jaar en verder komt hij niet vooruit.
Wat is er eigenlijk allemaal aan de hand bij INEOS?quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 09:09 schreef H.Vviv het volgende:
Heeft weinig met Foss te maken dat hij nu niet kan tekenen bij Ineos, ook de andere inkomende transfers bij Ineos zijn in de wacht gezet. Uiteindelijk zal Foss gewoon een dik contract anders tekenen.
Op jacht naar G.Odquote:Op vrijdag 18 augustus 2023 10:50 schreef Momo het volgende:
[..]
Wat is er eigenlijk allemaal aan de hand bij INEOS?
Dat kost zoveel financiële ruimte dat er verder niks meer kan qua renners? Als Remco alsnog gewoon bij Quickstep zou blijven hebben ze veel laten gaan (Nouja Foss is niet echt veel, maar andere renners wel).quote:
Gaat niet zozeer om financiële ruimte, maar om ruimte qua renners die hij eventueel mee wil nemen, geloof ikquote:Op vrijdag 18 augustus 2023 11:07 schreef Momo het volgende:
[..]
Dat kost zoveel financiële ruimte dat er verder niks meer kan qua renners? Als Remco alsnog gewoon bij Quickstep zou blijven hebben ze veel laten gaan (Nouja Foss is niet echt veel, maar andere renners wel).
Zou hij er echt meer dan 2 meenemen? Mauri en Lampaert ofzo?quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 11:09 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Gaat niet zozeer om financiële ruimte, maar om ruimte qua renners die hij eventueel mee wil nemen, geloof ik
(denk overigens dat een deel van de twijfelgevallen al wel verlengd hebben, maar alsnog is het een behoorlijke lijst vertrekkers)
Dat zou toch echt fantastisch zijn, Landa tourwinnaar 2024quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 11:32 schreef Idisrom het volgende:
https://www.hln.be/wielre(...)ersterking~acc39318/
Ik ben bang dat Remco nu overvraagt. De kans wordt nu dat hij volgend jaar Landa als kopman bij SQS er een concurrent bij krijgt. mocht hij toch willen switchen
Landa is een mooie meesterknecht voor de Rem.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 11:32 schreef Idisrom het volgende:
https://www.hln.be/wielre(...)ersterking~acc39318/
Ik ben bang dat Remco nu overvraagt. De kans wordt nu dat hij volgend jaar Landa als kopman bij SQS er een concurrent bij krijgt. mocht hij toch willen switchen
Niet teveel druk opleggen meteen, het is zijn eerste tour.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 11:56 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Landa is een mooie meesterknecht voor de Rem.
Weet je wie ook meteen de eerste Tour won waaraan Hij meedeed?quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 12:02 schreef Klepper272 het volgende:
[..]
Niet teveel druk opleggen meteen, het is zijn eerste tour.
en als hij volgend jaar zou winnen, zijn ze ook nog even oud bij de eerste tourwinstquote:Op vrijdag 18 augustus 2023 12:04 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Weet je wie ook meteen de eerste Tour won waaraan Hij meedeed?
Maurice Garinquote:Op vrijdag 18 augustus 2023 12:04 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Weet je wie ook meteen de eerste Tour won waaraan Hij meedeed?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |