Volgens mij welquote:Op vrijdag 4 augustus 2023 15:41 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
is er al een filmpje?
heb t net gemist
Isaac heeft ook niet positief over Babette gepraat en doet nu net alsof zijn beste vriendin vertrektquote:Op vrijdag 4 augustus 2023 15:41 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
ja ze zei ook nog even erbij... voor je andere digen hoort of ziet
want ze weet ook hoe ze over hem heeft gepraat
wat ik snap, isaac is een slang
Ik moet zeggen dat het ook een supergezellige cos was. Iedereen voelde wel de spanning.quote:Op vrijdag 4 augustus 2023 15:41 schreef Chea49 het volgende:
Al mijn klussen gedaan en lees nu alles terug. heerlijk hoe jullie het allemaal beschreven hebben en wat een ontlading. Was helemaal ontroerd. Kan Bep nu haar eigen praktijk op gaan zetten thuis.![]()
![]()
Klopt, dat vindt ze zelf ook en zegt dat met regelmaat. Ik ben te goed van vertrouwen en krijg steeds weer de kous op mijn kop. Ze heeft er moeite mee om mensen te wantrouwen.quote:Op vrijdag 4 augustus 2023 15:40 schreef utopia2.0 het volgende:
[..]
Ik vind Wendy trouwens ook behoorlijk naïef
Isaac is een grote poppenkast. Als HIJ maar maar wint!quote:Op vrijdag 4 augustus 2023 15:42 schreef Yver73 het volgende:
[..]
Isaac heeft ook niet positief over Babette gepraat en doet nu net alsof zijn beste vriendin vertrekt
Mag toch hopen van nietquote:Op vrijdag 4 augustus 2023 15:43 schreef Harry het volgende:
[..]
Isaac is een grote poppenkast. Als HIJ maar maar wint!
In he tfilmpjes topicquote:Op vrijdag 4 augustus 2023 15:41 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
is er al een filmpje?
heb t net gemist
Heb Erik nog niet met het regelboek gezien ....quote:Op vrijdag 4 augustus 2023 15:43 schreef utopia2.0 het volgende:
Ben wel benieuwd wat ze nu met de vacature van manager gaan doen. Denk dat straks de zoemer nog wel een keer gaat
Zal er morgen wel opstaan, voor sommigen is het een gewone werkdag hè.quote:Op vrijdag 4 augustus 2023 15:41 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
is er al een filmpje?
heb t net gemist
ik snap wendy ♥quote:Op vrijdag 4 augustus 2023 15:43 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Klopt, dat vindt ze zelf ook en zegt dat met regelmaat. Ik ben te goed van vertrouwen en krijg steeds weer de kous op mijn kop. Ze heeft er moeite mee om mensen te wantrouwen.
Die gladjakker sluipt overal tussendoor en je zult zien dat hij daarmee nog ver zal komen.quote:Op vrijdag 4 augustus 2023 15:42 schreef Harry het volgende:
Isaac: i need people like you.
Gisteren stelde hij nog Babette ter discussie !!!!
En nog hard ookquote:Op vrijdag 4 augustus 2023 15:45 schreef Dotteke het volgende:
Staan haa r spullen bij de poort gaat het regenen
Vreemd want Erik wilde het toch zo graag en die is nog niet geweest. Hoezo bepaalt die spierbundel dat hij dat dan weer mag zijn?quote:Op vrijdag 4 augustus 2023 15:42 schreef engine het volgende:
Reservemanager Isaac heeft het al overgenomen.
Karmaquote:Op vrijdag 4 augustus 2023 15:45 schreef Dotteke het volgende:
Staan haa r spullen bij de poort gaat het regenen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |