Dit is wel één van de redenen waarom die techniek zo cool is, stel ze vinden ergens op Mars in het ijs zulke organismes, dan zou het mogelijk zijn om ze weer tot leven te wekken. Wel cool zoietsquote:Op vrijdag 28 juli 2023 12:47 schreef Starhopper het volgende:
Wow! Vet cool!!!
Wanneer gaan ze wormen zoeken op Mars?
Ja! Machtig interessant! Dit geeft een hele andere kijk op het zoeken naar leven op andere planetenquote:Op vrijdag 28 juli 2023 12:58 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Dit is wel één van de redenen waarom die techniek zo cool is, stel ze vinden ergens op Mars in het ijs zulke organismes, dan zou het mogelijk zijn om ze weer tot leven te wekken. Wel cool zoiets
Als het al met zulke organismes lukt zou het mij niet verbazen dat in de toekomst het mogelijk is dat de mensheid dit ook kan, ingevroren worden en dan jaren later weer ontwaken. Maar dat is toekomst muziek en gaan wij never nooit meer meemaken. Vind zoiets net zo interessant als met Turritopsis nutricula, een kwal, die aan cel vernieuwing kan doen en daardoor oneindig kan blijven leven. Interessant als ze eens op zoiets de vinger kunnen leggen en toepassen op de mensheid.quote:Op vrijdag 28 juli 2023 13:01 schreef TLC het volgende:
Stel je voor dat je nu ingevroren gaat worden en als je je ogen weer opent dat het dan het jaar 48.023 is
En er achter komen dat mensen nu het eeuwige leven hebben en Nederland het kabinet Rutte 11.956 heeft 😱😱😱quote:Op vrijdag 28 juli 2023 13:01 schreef TLC het volgende:
Stel je voor dat je nu ingevroren gaat worden en als je je ogen weer opent dat het dan het jaar 48.023 is
Is toch zielig? Word je weer wakker gemaakt, blijken al je vriendjes uitgestorven te zijn.quote:Op vrijdag 28 juli 2023 12:45 schreef TLC het volgende:
De nematoden werden in 2018 40 meter onder de grond gevonden in Siberië. Koolstofdatering van de aarde waarin ze zaten, wees uit dat de diertjes moeten zijn bevroren toen mammoeten en neanderthalers nog rondliepen.
Nou nee, dit zijn wezens die een extreme 'winterslaap' mechanisme hebben. Ze zijn nooit echt 'dood' geweest.quote:Op vrijdag 28 juli 2023 13:10 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Als het al met zulke organismes lukt zou het mij niet verbazen dat in de toekomst het mogelijk is dat de mensheid dit ook kan, ingevroren worden en dan jaren later weer ontwaken. Maar dat is toekomst muziek en gaan wij never nooit meer meemaken. Vind zoiets net zo interessant als met Turritopsis nutricula, een kwal, die aan cel vernieuwing kan doen en daardoor oneindig kan blijven leven. Interessant als ze eens op zoiets de vinger kunnen leggen en toepassen op de mensheid.
Nu even in leken taal, want ben geen wetenschapper, maar er zit toch iets in hun DNA of celopbouw waardoor dit mogelijk is? Wij mensen kunnen dit niet, maar blijkbaar deze diertjes wel, of zoals die kwallen die aan cel vernieuwing doen. Het is nu nog een brug te ver, maar het zal mij niet verbazen als ze in de toekomst weten hoe dit werkt en hoe dit te reproduceren misschien voor toepassingen bij de mens. 46k jaar is wel een flinke winterslaap, vooral als hun levensverwachting een maand is.quote:Op vrijdag 28 juli 2023 15:49 schreef Cause-mayhem2 het volgende:
[..]
Nou nee, dit zijn wezens die een extreme 'winterslaap' mechanisme hebben. Ze zijn nooit echt 'dood' geweest.
Dat is niet zomaar toe te passen op andere wezens. Het is niet zo dat wetenschappers dode wezens tot leven hebben gewekt, ze hebben niets speciaals gedaan.
Ze hebben enkel goede omstandigheden verzorgt zodat de wezentjes weer gezond wakker konden worden.
Een fantastische observatie, in die zin wetenschappelijk zeer interessant, maar er is niets toegevoegd of veranderd.
In de natuur was hetzelfde gebeurd als de omstandigheden voldoende ondersteunend waren geweest.
Ik voorspel dat otters dan een nieuwe beschaving zijn gestart en struisvogels als paarden gebruiken.quote:Op vrijdag 28 juli 2023 13:01 schreef TLC het volgende:
Stel je voor dat je nu ingevroren gaat worden en als je je ogen weer opent dat het dan het jaar 48.023 is
Ja, oa dit soort organismes is gebouwd om onder extreme omstandigheden te overleven.quote:Op vrijdag 28 juli 2023 16:28 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Nu even in leken taal, want ben geen wetenschapper, maar er zit toch iets in hun DNA of celopbouw waardoor dit mogelijk is? Wij mensen kunnen dit niet, maar blijkbaar deze diertjes wel, of zoals die kwallen die aan cel vernieuwing doen. Het is nu nog een brug te ver, maar het zal mij niet verbazen als ze in de toekomst weten hoe dit werkt en hoe dit te reproduceren misschien voor toepassingen bij de mens. 46k jaar is wel een flinke winterslaap, vooral als hun levensverwachting een maand is.
Ik stel voor dat de eerste die ze daar vinden en tot leven wekken de naam Calvin krijgt.quote:Op vrijdag 28 juli 2023 12:47 schreef Starhopper het volgende:
Wow! Vet cool!!!
Wanneer gaan ze wormen zoeken op Mars?
Heerlijke filmquote:Op vrijdag 28 juli 2023 21:33 schreef K21 het volgende:
[..]
Ik stel voor dat de eerste die ze daar vinden en tot leven wekken de naam Calvin krijgt.![]()
[ afbeelding ]
neenquote:Op vrijdag 28 juli 2023 21:33 schreef K21 het volgende:
[..]
Ik stel voor dat de eerste die ze daar vinden en tot leven wekken de naam Calvin krijgt.![]()
[ afbeelding ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |