Zou kunnen, maar dan zijn ze vroeg met de namen vragen.quote:Op woensdag 26 juli 2023 14:28 schreef xsaskiax het volgende:
Ze hebben niet gezegd hoeveel mensen er in de finale komen.
Voor hetzelfde geld blijven er maar 5 over x 20 mensen, dan is het een kwestie van een paar tribunes neerzetten en ze 'proeven' de sfeer van de loods e.d.
Met 3 finalisten wordt het nog makkelijker lijkt me.
Zo kunnen ze alles en iedereen gewoon in de loods (en de tuin) kwijt.
De lijsten willen ze natuurlijk hebben zodat als het zover is, ze iedereen uit kunnen nodigen (en eerst controleren wie/wat ze uitgenodigd hebben)
Allemaal aan de rijst met bonen.quote:Op woensdag 26 juli 2023 14:34 schreef Deisyy het volgende:
En dat die 120 familieleden/vrienden er vrijdag al inkomen en de finalemaand mee mogen beleven
Denk dat marci wel goed opmerkte dat iedereen hierdoor ineens wat meer focussed op hoe ze nog kunnen winnen.quote:Op woensdag 26 juli 2023 14:14 schreef xsaskiax het volgende:
Ze worden door deze brief en de lijst met namen die ze moeten maken wel enorm met hun neus op de feiten gedrukt.... ineens 20 namen op moeten schrijven, denken aan thuis, je familie en vrienden..... thuis wordt nu ineens weer heel dichtbij!
Suriname?quote:Op woensdag 26 juli 2023 14:14 schreef juul. het volgende:
Rupie en Moirama willen mensen uitnodigen die in Suriname wonen, keep on dreaming
Rupie weet niet of daar budget voor is
Leuk, ik hou er wel vanquote:Op woensdag 26 juli 2023 14:37 schreef spapaars het volgende:
[..]
Allemaal aan de rijst met bonen.
Maar ze zullen er echt wel emotie-tv van gaan maken, bewoners die familie en vrienden na een jaar weer zien.
Misschien moeten vrienden en familie allemaal buiten staan bij de ingang, en dan wachten op de afvallers, die 1 voor 1 naar buiten komen.quote:Op woensdag 26 juli 2023 14:38 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Leuk, ik hou er wel van![]()
Geheel boven verwachting en dus blijkbaar geen leeglopende ballonachtig iets.
goed ideequote:Op woensdag 26 juli 2023 14:40 schreef spapaars het volgende:
[..]
Misschien moeten vrienden en familie allemaal buiten staan bij de ingang, en dan wachten op de afvallers, die 1 voor 1 naar buiten komen.
Arme kinderen van Wendy, die moeten dan heel lang wachtenquote:Op woensdag 26 juli 2023 14:40 schreef spapaars het volgende:
[..]
Misschien moeten vrienden en familie allemaal buiten staan bij de ingang, en dan wachten op de afvallers, die 1 voor 1 naar buiten komen.
Als morrie 20 mensen wil laten komen, per 500 euro vliegticket.... Ik stel me voor dat john de mol persoonlijk de poort open doet voor morrie, vroegtijdig vertrek.quote:Op woensdag 26 juli 2023 14:30 schreef Alocanda het volgende:
Nou Morrie, grijp je kans en laat je halve familie uit Suriname gratis komen.
Maar die was van voor Zoe weg ging, misschien komt er door haar vertrek geen eliminatie meer.quote:Op woensdag 26 juli 2023 14:47 schreef pingu66 het volgende:
Maar er moet minimaal 1 eli nog komen want Erik heeft nog een vrijstelling.
Uiteraard is Moraima verontwaardigd, hebberig als ze is. Wat dacht ze dan, dat JdM 20 man vanaf Curacao in liet vliegen?quote:Op woensdag 26 juli 2023 14:50 schreef xsaskiax het volgende:
Imadiddin vertelt dat ze mensen uit het buitenland mogen laten komen, maar dat ze de reis zelf moeten betalen, ze regelen alleen de auto's (als ik het goed begrepen heeft)
Moraima is verontwaardigd
Niet iedereen zit er inderdaad op te wachten om met zijn poffertjesporum op tv te komen, daarom lijkt 20 me ook best veel.quote:Op woensdag 26 juli 2023 14:52 schreef xsaskiax het volgende:
Imadiddin vertelde de groep dat ze zelf mensen uit moeten nodigen, niet via een contactpersoon.
De mensen zijn bij de proeven aanwezig, ze kunnen hen zien (er wordt niet gezegd 'spreken')
de mensen komen ook op tv (daar heeft een aantal volgens mij bezwaar tegen)
Hij is miljardair, multi miljardair.quote:Op woensdag 26 juli 2023 14:51 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Uiteraard is Moraima verontwaardigd, hebberig als ze is. Wat dacht ze dan, dat JdM 20 man vanaf Curacao in liet vliegen?
Voor mensen met kids wel lastig, nodig je ze uit of niet, op tv.quote:Op woensdag 26 juli 2023 14:52 schreef xsaskiax het volgende:
Imadiddin vertelde de groep dat ze zelf mensen uit moeten nodigen, niet via een contactpersoon.
De mensen zijn bij de proeven aanwezig, ze kunnen hen zien (er wordt niet gezegd 'spreken')
de mensen komen ook op tv (daar heeft een aantal volgens mij bezwaar tegen)
Ik snap dat wel, ik vind 20 ook belachelijk veel.quote:Op woensdag 26 juli 2023 14:55 schreef juul. het volgende:
Erik heeft 7 mensen uitgenodigd, vindt hij genoeg
Dat denk ik wel was toch met alle RLSsen?quote:Op woensdag 26 juli 2023 13:56 schreef spapaars het volgende:
Zou zomaar kunnen dat de finale live op tv komt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |