abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_8436343
Hey Fok!kers,

Mijn relatie is afgelopen week uit gegaan, na 8 maanden met die meid samen te hebben gewoond. Ik wil even kwijt dat het ontzettend klote voelt. Wel ben ik er blij om, dat we het gezamenlijk goed hebben uitgesproken; we zijn dus niet met ruzie uit elkaar gegaan.

Zij is 18, ik 22, en we zijn allebei vanuit een thuiswonende situatie gaan samenwonen. In het begin leek het allemaal rozengeur en maneschijn, maar na een paar maanden begonnen de eerste irritaties. Dat werd van kwaad tot erger, en op een gegeven moment wisten we niet eens meer waar we nu eigenlijk ruzie over hadden.

De onderliggende problemen waren echter van essentiele aard: verschillende manieren van denken over geld, huishouden, naar ouders toe gaan, et cetera. Verschillende keren hebben we tegen elkaar gezegd dat we zouden veranderen en zouden proberen ons aan te passen aan de ander, maar dat resulteerde alleen maar in ontloopgedrag en ergere ruzies van dien.

Uiteindelijk hebben we dus besloten te stoppen met de relatie. Daarna volgde nog een praktisch probleem: de verdeling van spullen en woonruimte. Aangezien haar ouders aan de andere kant van het land wonen, en de mijne op 20 kilometer, hebben we besloten dat zij haar schooljaar (propaedeuse HEAO) afmaakt, en daarna ga ik dan in de woning wonen. Ze weet nog niet of ze hier haar studie afmaakt of in de buurt van haar ouders.

Voor de verdeling van de spullen hebben we geprobeerd zo eerlijk mogelijk een en ander te regelen. Maar ik kan jullie verzekeren: het is zo klote om dat allemaal te moeten doen. Het verdelen van spullen waar je samen voor geknokt hebt. Nou, ik ben benieuwd naar de reacties. Ennuh, have a nice Valentijn allemaal .

Just FokYouAll
pi_8436398
CD van jou, CD van mij.....
Kijk uit malloot: een kokosnoot!!!
pi_8436415
quote:
Op woensdag 12 februari 2003 15:02 schreef Sjaak-S het volgende:
CD van jou, CD van mij.....:{
CD van ons allebei...
[i][b]'Tis maar fok!'[/b][/i]
  woensdag 12 februari 2003 @ 15:04:18 #4
30265 Waus
Nimwegenaor 2 da bone
pi_8436457
Sterkte Rolf

En hou die SCC he

"Ik doe niet aan citaten" - Waus.
pi_8436509
Da´s zeker kut,... Koelkast verdelen
Lambo of Rekt
  woensdag 12 februari 2003 @ 15:07:14 #6
13777 DoctorB
Bomba je hoofd
pi_8436537
en tot die tijd ga jij thuis wonen?

Die woning ben je dus kwijt.
Nu nog niet, maar als over 2 maanden of zo is de goodwill verdwenen. Zij woont dan daar en jij niet en ze blijft.

je hebt dit niet slim aangepakt....

Indien u het niet eens bent met een van de door mij gedane uitlatingen bent u te dom om deze te begrijpen. Ik verzoek u dan ook zich verder van commentaar te onthouden.
pi_8436549
quote:
Op woensdag 12 februari 2003 15:02 schreef Plantenbak het volgende:

[..]

CD van ons allebei...


maar gekregen van mijn moeder, van mijn moeder dus van mij
  woensdag 12 februari 2003 @ 15:08:19 #8
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_8436569
Je moet eigk ook op een soort proef met elkaar gaan samenwonen en kijken of dat klikt.
Zo ja, dan kan het grote feest gaan beginnen
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
  Redactie Games woensdag 12 februari 2003 @ 15:08:37 #9
23535 crew  Fathom
LeChuck
pi_8436579
Hmz das niet cool nee.... Sterkte ermee!
LeChuck: I-- --am your brother!
Guybrush: No! No, that's not true! That's impossible!
LeChuck: Search your feelings, you KNOW it to be true!
Guybrush: Noooooooo!!!!
pi_8436631
Ik woon nu ongeveer 6 maanden met mijn vriendin samen en gelukkig gaat het perfect. Maar wat je zegt over dat spullen verdelen enzo kan ik me echt heel goed voorstellen. Je bent daar waarschijnlijk een aantal maanden enorm mee bezig geweest, samen allemaal dingen kopen enzo. Ik zou het er ook wel zwaar mee hebben...

In elk geval succes ermee en meer happyness in de toekomst enzo

"Yeah, when I think of Maureen, I think of two things... asphalt ... and trouble."
pi_8436708
quote:
Op woensdag 12 februari 2003 15:07 schreef DoctorB het volgende:
en tot die tijd ga jij thuis wonen?

Die woning ben je dus kwijt.


Tja vrouwen zijn net orkanen. Als ze komen zijn ze nat en heftig, als ze gaan ben je huis en auto kwijt!!
It's nice to be important but it's important to be nice!!!
pi_8436745
quote:
Op woensdag 12 februari 2003 15:07 schreef DoctorB het volgende:
en tot die tijd ga jij thuis wonen?

Die woning ben je dus kwijt.
Nu nog niet, maar als over 2 maanden of zo is de goodwill verdwenen. Zij woont dan daar en jij niet en ze blijft.

je hebt dit niet slim aangepakt....


Een beetje kortzichtige reactie. Mijn ex en ik zullen goed contact houden, en daarbij staat het huurcontract op beider naam. Ik denk dat je beter niet zo snel conclusies kunt trekken.

Ik vind in elk geval dat we het juist wel slim hebben aangepakt door er open en eerlijk over te praten. Maar ja, ieder zijn mening.

Voor de steunbetuigingen: iedereen bedankt, en Waus: of course ...

NEC is

Just FokYouAll
  woensdag 12 februari 2003 @ 15:16:22 #13
30265 Waus
Nimwegenaor 2 da bone
pi_8436784
OK dan

Maar jij komt dus weer tijdelijk terug naar NMGN en gaat daarna wel weer terug naar Arnep?

[Dit bericht is gewijzigd door Waus op 12-02-2003 15:17]

"Ik doe niet aan citaten" - Waus.
  woensdag 12 februari 2003 @ 15:16:56 #14
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_8436801
Nu je trouwens al een eigen basis hebt voor een komende relatie: laat een volgend vriendinnetje eerst langzaam wennen aan het samenwonen met jou. Kijk of het goed gaat, of jullie makkelijk met elkaar op kunnen schietne in zo'n kleine ruimte. Dan ga je niet opnieuw in de fout.
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
pi_8436811
quote:
Op woensdag 12 februari 2003 15:08 schreef SEMTEX het volgende:
Je moet eigk ook op een soort proef met elkaar gaan samenwonen en kijken of dat klikt.
Zo ja, dan kan het grote feest gaan beginnen
Tsja, dat had wellicht beter geweest, maar dat is nu eenmaal niet altijd mogelijk. Zeker niet als je een heel eind bij elkaar vandaan woont. En daarnaast: de eerste periode ging het ook goed, dus voor hetzelfde geld hadden we dan op basis van die ervaringen besloten samen te gaan wonen en was het alsnog fout gegaan.

Je weet het gewoon niet van tevoren. Maar ja, we blijven goed bevriend (althans we gaan ons best doen) en dat vind ik ook heel wat waard.

Just FokYouAll
pi_8436827
Ik heb nou ruim een jaar een relatie, en wij wonen semi-samen, alleen in het weekend zeg maar. En dat werkt eigenlijk best wel goed. Lekker rustig aan enzow...mijn advies: ga nooit zo snel samen wonen. Het kan goed gaan, maar meestal gaat het mis!
oeh bubbelsbubbelsbubbelsbubbels!!!! MY BUBBELS!!!!
  woensdag 12 februari 2003 @ 15:19:15 #17
18875 BDisOKE
Spend some quality time...
pi_8436863
jammer dat het niet geslaagt was.
Maar wel beter dat jullie zonder ruzie uit elkaar gaan.
Weer een ervaring rijker.
with a demon of mine...
BDisOKE.nl mijn werk
Mijn games...
pi_8436897
quote:
Op woensdag 12 februari 2003 15:16 schreef Waus het volgende:
OK dan

Maar jij komt dus weer tijdelijk terug naar NMGN en gaat daarna wel weer terug naar Arnep?


Ja, hoogstwaarschijnlijk wel. Maar ja, wie weet hoe alles over een half jaar is he. Het is zo zonde van die woonruimte daar, dat vind ik in NMGN nooit zo snel. Maar indien wel, dan is de keuze HEEL snel gemaakt .

Btw, originele ondertekening van je posts. Komt me ergens bekend van voor .

Just FokYouAll
pi_8436905
quote:
Op woensdag 12 februari 2003 15:07 schreef erikh het volgende:

[..]

maar gekregen van mijn moeder, van mijn moeder dus van mij


Precies hetzelfde verhaal als je het mij vraagt.. Wat een wijsheid in een liedje
Kijk uit malloot: een kokosnoot!!!
pi_8436954
quote:
Op woensdag 12 februari 2003 15:17 schreef Nefertiti het volgende:
Ik heb nou ruim een jaar een relatie, en wij wonen semi-samen, alleen in het weekend zeg maar. En dat werkt eigenlijk best wel goed. Lekker rustig aan enzow...mijn advies: ga nooit zo snel samen wonen. Het kan goed gaan, maar meestal gaat het mis!
Jep, ik ben het helemaal met je eens. Maar zoals ik al eerder aangaf: soms heb je geen keuze. Dan is het OF niet samenwonen en een aantal jaar op en neer blijven reizen OF wel samenwonen. Een mens moet keuzes maken, soms de verkeerde.

Maar we hebben er beide absoluut geen spijt van.

Just FokYouAll
  woensdag 12 februari 2003 @ 15:23:33 #21
30265 Waus
Nimwegenaor 2 da bone
pi_8436980
quote:
Op woensdag 12 februari 2003 15:20 schreef FokYouAll het volgende:

[..]

Btw, originele ondertekening van je posts. Komt me ergens bekend van voor .


Sja...

Maar iig klote voor je...

"Ik doe niet aan citaten" - Waus.
pi_8436998
quote:
Op woensdag 12 februari 2003 15:20 schreef Sjaak-S het volgende:

[..]

Precies hetzelfde verhaal als je het mij vraagt.. Wat een wijsheid in een liedje


Zo gaat het volgens mij wel vaak. Op het moment dat je het krijgt, is het van jullie samen, maar als het op verdelen aankomt is het toch ietsje meer van jou. Maar gelukkig hebben we geen problemen gehad bij het maken van een eerlijke verdeling...
Just FokYouAll
pi_8437001
Das is idd heel erg kut ja maar ja als het beter is dat jullie uit elkaar gaan...
Ik ben gaan samenwonen met mijn vriend na 11 maanden verkering we hebben gelijk een huis gekocht... nu wonen we al 2 jaar samen en het gaat nog steeds goed. Alhoewel ik vaak momenten heb gehad dat ik er mee wilde kappen idd ook gezeur over geldzaken ed. Maar ja het gaat goed of het gaat niet goed.
En het is idd zo als het contract op beide namen staat dat ze niet zomaar het huis kan "inpikken" en spullen verdelen tsja goodwill denk ik.
Sterkte ermee
'Well that's marvellous, isn't it? Here I am, spent weeks trying to get a single scrap of information about our mysterious demon collectors and no one bothers to tell me that Buffy's dating one of them (Giles: A New Man)
  woensdag 12 februari 2003 @ 15:25:44 #24
44602 Svyatagor
A great face for radio
pi_8437020
quote:
Op woensdag 12 februari 2003 15:00 schreef FokYouAll het volgende:

Zij is 18, ik 22, en we zijn allebei vanuit een thuiswonende situatie gaan samenwonen. In het begin leek het allemaal rozengeur en maneschijn, maar na een paar maanden begonnen de eerste irritaties. Dat werd van kwaad tot erger, en op een gegeven moment wisten we niet eens meer waar we nu eigenlijk ruzie over hadden.


Too much too soon...

We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing.
Check mijn band Glorybox
pi_8437048
quote:
Op woensdag 12 februari 2003 15:23 schreef Waus het volgende:

[..]

Sja...

Maar iig klote voor je...


Klopt... maar ja... het hoort bij het leven he. Maar goed, ik denk dat ze het hier op mijn stage ook wel leuk vinden als ik niet zit te Fok!ken, dus ik ga me maar weer eens bezighouden met andere zaken (als in: MS Word document openen en af en toe heen en weer scrollen). Ik lees en reageer vanavond weer.
Just FokYouAll
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')