Da's pech, tassen van ~¤32.000/stk wegquote:Dieven hebben ingebroken in een appartement van Sylvie Meis (45) in Hamburg. Dat meldt de Duitse krant 'Hamburger Abendblatt'. Vooral peperdure handtassen van Sylvie zouden zijn buitgemaakt, die in totaal een waarde hebben van 800.000, schrijft de krant.
Sylvie zou zelf bij de première van de film Barbie zijn geweest toen de daders haar huis zijn binnengedrongen. De dieven zouden via steigers naast een huis in de buurt op het dak van Sylvie's huis zijn gekomen. Daar konden zij via het dakraam naar binnen, aldus de politie. Het zou gaan om ongeveer 25 designer handtassen die tot privécollectie van Sylvie behoren. De meeste tassen zijn volgens de Duitse krant van het merk Hermès. Naast handtassen zouden ook sieraden zijn buitgemaakt. De politie doet onderzoek naar de inbraak en daders.
Birkin model is prijzig.quote:Op maandag 17 juli 2023 21:42 schreef Het_Bokje het volgende:
Schaamteloze dinklump:
Ingebroken in huis Sylvie Meis: tassen ter waarde van 800.000 euro weg
[..]
Da's pech, tassen van ~¤32.000/stk weg![]()
Maar ik zit eens even te kijken op de website van Hermes ( hiero ) <--kan zijn dat de link niet werkt, want op die site zit een captcha ), en de duurste is 5300,- . Zijn die kwarktasjes van Silvie zoveel waard?![]()
800K aan tassen hebben
quote:Op maandag 17 juli 2023 21:50 schreef nils_22 het volgende:
Geen medelijden mee, 800k aan tassen besteden is niet oké in een tijd waarin bijstandsmoeders naar de voedselbank moeten en mensen in de kou zitten omdat ze de energierekening niet kunnen betalen.
geen tassen op voorraad hebben om je warm te houdenquote:
Dan moet de voedselbank eens beginnen om Hermes-tassen uit te delen. Dan zijn we al een heel eind.quote:Op maandag 17 juli 2023 21:50 schreef nils_22 het volgende:
Geen medelijden mee, 800k aan tassen besteden is niet oké in een tijd waarin bijstandsmoeders naar de voedselbank moeten en mensen in de kou zitten omdat ze de energierekening niet kunnen betalen.
Die tassen helaas niet.quote:Op maandag 17 juli 2023 22:01 schreef opgebaarde het volgende:
Mag hopen dat ze niet bij de Duitse Reaal verzekerd is want dan krijgt ze dagwaarde. Tas wordt in 3 jaar afgeschreven dus dan kan het zo maar zijn dat ze minder dan een tiende van die ¤ 800.000 krijgt uitgekeerd.
Das balen
¤ 80.000 is toch wel een aardig bedrag, is toch drie fonkelnieuwe tassen als ze een beetje korting kan ritselen
De dieven in ieder geval nietquote:Op maandag 17 juli 2023 22:05 schreef Jacy-Jacy het volgende:
Wie gaat er dan ook naar de premiere van Barbie.
quote:Op maandag 17 juli 2023 22:09 schreef Het_Bokje het volgende:
en dan komen sommige hier met tassen Moreno aanzettenDie mogen wat mij betreft wél gestolen worden
Gaat om de tassen die niet via internet te koop zijn. Je moet eens weten door wat voor hoepels je moet springen om het recht te verdienen zo'n tas te mogen kopen (vanaf ¤10k)quote:Op maandag 17 juli 2023 21:42 schreef Het_Bokje het volgende:
Schaamteloze dinklump:
Ingebroken in huis Sylvie Meis: tassen ter waarde van 800.000 euro weg
[..]
Da's pech, tassen van ~¤32.000/stk weg![]()
Maar ik zit eens even te kijken op de website van Hermes ( hiero ) <--kan zijn dat de link niet werkt, want op die site zit een captcha ), en de duurste is 5300,- . Zijn die kwarktasjes van Silvie zoveel waard?![]()
800K aan tassen hebben
quote:Losgezongen
Dat ze die collectie ook op sociale media liet zien, vindt Van Fenema typerend voor de tijdsgeest. ,,Het is natuurlijk best wel gek dat je zoiets breed etaleert en het is een beetje losgezongen van de realiteit. Alsof je niet meer de reflex hebt dat er ook kwaadwillenden zijn in de wereld, dat je bestolen kunt worden. Die vorm van naïviteit lijkt voort te komen uit een soort doorgeschoten maakbaarheidsdenken. Dat zie je niet alleen bij BN'ers, maar breed in de samenleving."p.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |