FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Algemeen shooting topic! #2 waar ze rustig verder schieten
Enchanterzaterdag 15 juli 2023 @ 23:44
Weet niet of er al een deel 2 is :@

quote:
Georgia mass shooting suspect at-large after killing least 4 people

Georgia authorities say that at least four people were killed in a mass shooting in Hampton on Saturday morning.

The shooting rampage reportedly began at approximately 10:45 a.m. in the Dogwood Lakes area of Hampton, which is a small city south of Atlanta.

Authorities identified the suspect as Andre Longmore, 40. Police believe Longmore killed three men and one woman.

"We're not releasing the name of the victim at this time to ensure that the family has time to be notified and to for them to grieve in private before it becomes public," police chief James Turner explained at a Saturday afternoon press conference.

"We had at least four crime scenes that we were still actively investigating," Turner added.

The suspect was reportedly last seen in a black 2017 GMC Acadia SUV.

Authorities obtained four warrants for Longmore's arrest. Henry County Sheriff's Office is offering a $10,000 reward for anyone with information about the suspect.

"We had at least four crime scenes that we were still actively investigating," Turner added.

The suspect was reportedly last seen in a black 2017 GMC Acadia SUV.

Authorities obtained four warrants for Longmore's arrest. Henry County Sheriff's Office is offering a $10,000 reward for anyone with information about the suspect.

Authorities say that Longmore is still armed and dangerous in possession of a black handgun, and urged anyone who sees him to contact 911 immediately.

"This is a sad day in Hampton. It's just not normal for us. And as a community, we will grieve together as a police department." Turner said. "We will do everything in our power to ensure that the person is brought to justice."

BRON
heywooduzondag 16 juli 2023 @ 00:00
Toch zeker de dodelijkste schietpartij sinds....even kijken, 11 dagen.
Enchanterzondag 16 juli 2023 @ 00:57
quote:
9s.gif Op zondag 16 juli 2023 00:00 schreef heywoodu het volgende:
Toch zeker de dodelijkste schietpartij sinds....even kijken, 11 dagen.
Ach , in een gemiddeld weekend in Chicago vallen meer doden.
Noberdinsdag 18 juli 2023 @ 13:57
twitter
Elandinsdag 18 juli 2023 @ 16:12
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juli 2023 13:57 schreef Nober het volgende:
[ twitter ]
Achterlijk land 8)7
mailywoensdag 19 juli 2023 @ 21:28
Narcoterreur aan Spaanse kust; schietpartij Marbella tussen rivaliserende drugsbendes

twitter
StateOfMindwoensdag 19 juli 2023 @ 23:22
quote:
Als we vroeger naar Zoutelande gingen, namen we ook altijd een schepje en een emmertje mee, en een Kalashnikov *O*

Those were the days O+
mailywoensdag 19 juli 2023 @ 23:23
quote:
1s.gif Op woensdag 19 juli 2023 23:22 schreef StateOfMind het volgende:

[..]
Als we vroeger naar Zoutelande gingen, namen we ook altijd een schepje en een emmertje mee, en een Kalashnikov *O*

Those were the days O+
Toen ik die laatste zag lopen dacht ik dat ze aan het paintballen waren :D
StateOfMindwoensdag 19 juli 2023 @ 23:58
quote:
0s.gif Op woensdag 19 juli 2023 23:23 schreef maily het volgende:

[..]
Toen ik die laatste zag lopen dacht ik dat ze aan het paintballen waren :D
Met rode verf *O*
mailydonderdag 20 juli 2023 @ 08:30
Dodelijke schietpartij in speelstad Auckland overschaduwt WK-openingsduel
quote:
Het openingsduel tussen gastland Nieuw-Zeeland en Noorwegen in Auckland gaat donderdag als gepland door, ook al is de speelstad in de vroege ochtend opgeschrikt door een dodelijke schietpartij waarbij drie mensen het leven lieten, inclusief de schutter. Het incident vond plaats op slechts enkele meters afstand van het FIFA Fanpark.

Even na kwart over zeven bestormde een gewapende man een bouwplaats in Lower Queen Street in het zakencentrum van Auckland. Daar begon hij wild om zich heen te schieten, waarbij twee doden vielen en zes mensen gewonden raakten.

Nadat een inderhaast gealarmeerde speciale politie-eenheid niet veel later in het gebouw arriveerde, verschanste de dader zich in een liftschacht, waar hij door de eenheid werd gelokaliseerd en na een schotenwisseling uitgeschakeld. De man overleed ter plekke.

De dader, een 24-jarige inwoner van Auckland, zat op het moment van de fatale schietpartij in thuisarrest vanwege ’huiselijk geweld’ en droeg een elektronische enkelband. Hij had wel toestemming om zich van zijn huis naar de bouwplaats te verplaatsen.

Niet lang na het fatale incident werd er koortsachtig overleg gepleegd tussen de Nieuw-Zeelandse regering, de plaatselijke autoriteiten en wereldvoetbalbond FIFA, aangezien het FIFA Fanpark zich op enkele tientallen meters van de plaats van het misdrijf bevindt en er al duizenden voetbalfans in de grootste stad van het land aanwezig zijn.

Het openingsduel tussen Nieuw-Zeeland en Noorwegen in het met 40.536 plaatsen uitverkochte Eden Park staat immers geprogrammeerd om zeven uur in de avond (09.00 uur Nederlandse tijd).

Vroeg in de middag maakten de Nieuw-Zeelandse premier Chris Hipkins en Grant Robertson, de minister van Sport, bekend dat de wedstrijd op het geplande tijdstip zal doorgaan. Wel werd de opening van het fanpark met twee uur verplaatst. Volgens de regering bestaat er geen gevaar voor de nationale veiligheid. De schietpartij overschaduwt de start van het WK voor vrouwen, het grootste evenement dat ooit in het land is gehouden.

Het is de vraag in hoeverre de teams zijn aangedaan door het dodelijke drama. Zowel Nieuw-Zeeland als Noorwegen kennen Auckland als thuishaven, net als vijf andere landen, waaronder de Verenigde Staten. Dat land is op 27 juli in Wellington de tegenstander van Oranje. Het Noorse spelershotel bevindt zich op loopafstand van de getroffen bouwplaats.

KNVB betuigt medeleven
De KNVB heeft via twitter haar medeleven betuigd met de slachtoffers: ’Our thoughts are with the victims of the shooting in Auckland earlier today’. De Oranje Leeuwinnen, die zondag in Dunedin tegen Portugal voor de eerste keer in actie komen, spelen geen groepsduels in de getroffen stad.

Vier jaar geleden werd Nieuw-Zeeland opgeschrikt door de grootste aanslag die ooit in het land plaatsvond. De 28-jarige Australiër Brenton Tarrant schoot destijds 51 mensen in twee verschillende moskeeën dood.
Jacy-Jacydonderdag 20 juli 2023 @ 08:48
"De dader, een 24-jarige inwoner van Auckland, zat op het moment van de fatale schietpartij in thuisarrest vanwege ’huiselijk geweld’ en droeg een elektronische enkelband. Hij had wel toestemming om zich van zijn huis naar de bouwplaats te verplaatsen."

Niet te geloven :N
Aethermaandag 24 juli 2023 @ 14:12
Man zwaargewond na schietpartij Heinenoord, daders op de vlucht
https://nos.nl/l/2484020
Enchantervrijdag 28 juli 2023 @ 12:41
Mogelijke schietpartij Tesla fabriek Austin (Texas)
mailyzaterdag 29 juli 2023 @ 13:19
Kleuter (5) schiet onder invloed van drugs broertje (1) dood; ouders aangeklaagd
quote:
De ouders van de 5-jarige kleuter die eerder dit jaar zijn broertje (1) doodschoot in het Amerikaanse plaatsje Lafayette in de staat Louisiana, worden aangeklaagd voor drugsgebruik en verwaarlozing. Na onderzoek van het schietdrama bleek dat de kinderen onder invloed waren van cocaïne en marihuana. Dat meldt NBC News.

De 27-jarige Deonta Jermaine Johnson en de 24-jarige Shatia Tiara Welch werden eerder deze week gearresteerd in LaPorte, zo meldden Amerikaanse lokale media.

De schietpartij vond plaats in maart van dit jaar in een huis in Lafayette vlabij Indianapolis. De 1-jarige Isiah stierf die dag aan een schotwond in zijn hoofd. Autopsie wees uit dat hij marihuana in zijn bloed had. „Zijn 5-jarige broer testte positief op cocaïne”, aldus de aanklagers. De vader was ten tijde van de schietpartij thuis en sliep in de kamer ernaast. De moeder zou niet aanwezig zijn geweest.

Na de schietpartij vond de politie onder andere 93 fentanyl-pillen en marihuana.
Bep-Vetklepzaterdag 29 juli 2023 @ 14:21
quote:
Godskolere zeg!
Aetherzaterdag 29 juli 2023 @ 18:06
Geschoten op Rotterdamse Coolsingel tijdens Zomercarnaval, geen gewonden
https://nos.nl/l/2484751
Feolazaterdag 29 juli 2023 @ 18:49
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 juli 2023 18:06 schreef Aether het volgende:
Geschoten op Rotterdamse Coolsingel tijdens Zomercarnaval, geen gewonden
https://nos.nl/l/2484751
De comments staan alweer snel dicht op nu.nl. Want stel je voor zeg, speculeren. Dat moeten we niet willen.
StateOfMindzaterdag 29 juli 2023 @ 18:59
Máár, de vraag is, is er ook vulgair gedanst?
En schietpartij meer of minder, soit, maar vulgair dansen, dat kan écht niet.
TLCzaterdag 29 juli 2023 @ 22:08
:O
Aetherzaterdag 5 augustus 2023 @ 08:05
Dode en twee zwaargewonden bij schietpartij in Den Helder
https://nos.nl/artikel/24(...)partij-in-den-helder

Bij een schietpartij in Den Helder is een 25-jarige man uit Alkmaar om het leven gekomen. Twee mensen raakten gewond, van wie een ernstig.

De schietpartij was rond middernacht bij een horecagelegenheid. Veel mensen zouden daarvan getuige zijn. Wat de aanleiding was voor het schieten, is onbekend.

De schutter is nog voortvluchtig. Na het incident was de politie massaal aanwezig en werd een politiehelikopter ingezet. Ook waren twee traumaheli's ter plaatse.
Aetherzaterdag 12 augustus 2023 @ 23:59
Man bedreigt jonge kinderen met nepvuurwapen in Honselersdijk
https://nos.nl/l/2486381
nixxxdinsdag 15 augustus 2023 @ 08:21
https://www.nu.nl/buitenl(...)ouw-livestreamt.html

Man in Bosnië schiet zijn vrouw op livestream dood, daarna nog twee mensen vermoord en een paar verwond en eindigt met zelfmoord.

Wat me wel opvalt is dat er meteen de roep komt om femicide specifiek strafbaar te stellen naar aanleiding van deze zaak. Terwijl deze dader ook twee mannen heeft vermoord.
Toine51dinsdag 15 augustus 2023 @ 16:48
https://www.telegraaf.nl/(...)dachten-op-de-vlucht

Lekkere figuren weer. Wat die buurman zegt; Hopelijk komen ze niet terug...
Bep-Vetklepdinsdag 15 augustus 2023 @ 17:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 augustus 2023 16:48 schreef Toine51 het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)dachten-op-de-vlucht

Lekkere figuren weer. Wat die buurman zegt; Hopelijk komen ze niet terug...
Wat een verhaal, wat een enorme tokkies. :')
Bep-Vetklepdinsdag 15 augustus 2023 @ 18:02
Achtervolging en waarschuwingsschot na schietpartij in Groningen, verdachte (12) aangehouden.

Vanuit de wijk Paddepoel in Groningen komen verschillende berichten binnen over een schietpartij op een kruising van de Friesestraatweg nabij de brug over het Reitdiep. De politie bevestigt de meldingen.

Verschillende politiewagens gingen in volle snelheid richting Paddepoel en een getuige meldt dat er is geschoten bij de brug over het Reitdiep bij de Groningse wijk Paddepoel. Op een meegestuurde foto is te zien hoe agenten zich ontfermen over een persoon die op het wegdek ligt.

Omstanders melden verder dat een woordenwisseling aan de schietpartij vooraf zijn gegaan. „Die jonge gast schoot daarna ineens op de oudere man.”

Het slachtoffer zou een jaar of veertig zijn. De politie heeft ter plaatse een verdachte achtervolgd en daarbij een waarschuwingsschot gelost. Een mogelijke verdachte zou op de Pleiadenlaan zijn aangehouden. Volgens getuigen zit daar een geboeide man op de stoep.

Aan de Voermanstraat heeft de politie een jongen van twaalf aangehouden. De tiener verzette zich flink en werd door meerdere agenten tegen de grond gewerkt.
https://www.telegraaf.nl/(...)achte-12-aangehouden

12 jaar. ;(

Foto
DSC08200.JPG
Bep-Vetklepmaandag 28 augustus 2023 @ 22:39
a8e20224-45e1-11ee-87a9-02d2fb1aa1d7.jpg


Man zwaargewond na schietpartij Den Haag: ’De wijk gaat hard achteruit


Na een heftige schietpartij aan de Haagse Orlandostraat is een man zeer zwaargewond geraakt. Volgens een getuige werd de man gereanimeerd en hierna naar het ziekenhuis gebracht.

De hulpdiensten rukten massaal uit nadat er rond 21.20 uur een melding kwam van het incident op de kruising van de Laan van Wateringseveld en de Orlandostraat. Volgens getuigen zouden de schoten ver van de plek van het geweldsincident te horen zijn geweest. „De wijk gaat hard achteruit”, zegt een van hen. De politie heeft meteen de plaats delict afgezet en is op zoek naar getuigen. Via een bericht op X worden mensen die meer weten opgeroepen zich te melden. Er is nog niemand aangehouden.
https://www.telegraaf.nl/(...)-gaat-hard-achteruit
https://www.ad.nl/den-haa(...)ziekenhuis~a054e77f/
Aetherzondag 3 september 2023 @ 09:38
quote:
Zwaargewonde bij schietincident in café Rotterdam
https://nos.nl/artikel/24(...)nt-in-cafe-rotterdam

Bij een schietincident in een café in Rotterdam is een man zwaargewond geraakt. De politie meldt dat het slachtoffer naar het ziekenhuis is gebracht.

Er zijn zes verdachten aangehouden. Vier van hen werden in het café in de wijk Feijenoord opgepakt, de andere twee zaten in een auto toen ze werden gearresteerd.

Een van de verdachten in het café is lichtgewond geraakt. Wat er precies is gebeurd, wordt nog onderzocht.
Aetherdonderdag 14 september 2023 @ 08:11
Twee gewonden bij schietpartij in Groningen, dader voortvluchtig
https://nos.nl/l/2490399

Bij een schietpartij in het centrum van Groningen zijn twee gewonden gevallen. De politie is op zoek naar in ieder geval één dader, die er na het incident vandoor is gegaan.

Het incident gebeurde rond 03.00 uur in de Poelestraat, die langs de Grote Markt loopt in het centrum. Er is meerdere keren geschoten. Over de toedracht is nog niets bekend. Ook is niet duidelijk hoe de gewonden eraan toe zijn. Ze zijn allebei naar het ziekenhuis gebracht.
mailydonderdag 14 september 2023 @ 08:17
quote:
6s.gif Op dinsdag 15 augustus 2023 18:02 schreef Bep-Vetklep het volgende:
Achtervolging en waarschuwingsschot na schietpartij in Groningen, verdachte (12) aangehouden.

Aan de Voermanstraat heeft de politie een jongen van twaalf aangehouden. De tiener verzette zich flink en werd door meerdere agenten tegen de grond gewerkt.
https://www.telegraaf.nl/(...)achte-12-aangehouden

12 jaar. ;(

Foto
[ afbeelding ]

12 jaar :{w :|W 8)7

(zijn matties zullen wel lachen om zijn onderbroek)
de_boswachterdonderdag 14 september 2023 @ 09:06
quote:
0s.gif Op donderdag 14 september 2023 08:17 schreef maily het volgende:

[..]
12 jaar :{w :|W 8)7

(zijn matties zullen wel lachen om zijn onderbroek)
Politiemeisje heeft moeite met een 12-jarige. Ach.
Aetherdinsdag 3 oktober 2023 @ 15:45
Twee doden bij schietincident in Thais winkelcentrum, 14-jarige jongen opgepakt
https://nos.nl/artikel/24(...)rige-jongen-opgepakt
Aethervrijdag 6 oktober 2023 @ 07:21
Twee aanhoudingen nadat wapen afging in trein Rotterdam
https://nos.nl/artikel/24(...)g-in-trein-rotterdam

In Rotterdam zijn twee mannen aangehouden na een schietincident in een trein op station Rotterdam Centraal. Ze waren betrokken bij een ruzie die uitmondde in een vechtpartij, meldt de politie. Daarbij is mogelijk een vuurwapen op de grond gevallen en afgegaan.

De mannen, beiden 18 jaar, zijn daarna de trein uitgestapt en weggerend, maar konden toch worden opgepakt. De politie zoekt nog naar andere verdachten en vraagt getuigen zich te melden.
Aetherzondag 15 oktober 2023 @ 07:19
Jongen van 15 neergeschoten in Oss, dader gevlucht
https://nos.nl/l/2494125

Een 15-jarige jongen is zaterdagavond gewond geraakt bij een schietpartij in Oss. Het slachtoffer werd rond tien uur in de Kardinaal de Jongstraat in de buurt van een hondenuitlaatveld neergeschoten. De dader is in onbekende richting gevlucht.
Aethervrijdag 27 oktober 2023 @ 08:26
16-jarige opgepakt vanwege neerschieten jongen in Oss
https://nos.nl/artikel/24(...)hieten-jongen-in-oss

De politie heeft een jongen van 16 uit Heerhugowaard opgepakt voor de schietpartij in Oss van eerder deze maand, waarbij een jongen uit Oss van achteren werd neergeschoten door een fietser. Het slachtoffer raakte daarbij zwaargewond en heeft enige tijd in het ziekenhuis gelegen.
Aetherdonderdag 9 november 2023 @ 21:39
Tiener schiet klasgenoot dood op school in Duitse Offenburg
https://nos.nl/l/2497249
Aetherdinsdag 14 november 2023 @ 12:23
Man (18) overlijdt aan zijn verwondingen na schietpartij in Ridderkerk
https://nos.nl/l/2497784
WheeledWarriordinsdag 14 november 2023 @ 17:07
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 november 2023 12:23 schreef Aether het volgende:
Man (18) overlijdt aan zijn verwondingen na schietpartij in Ridderkerk
https://nos.nl/l/2497784
De Telegraaf heeft hier een artikel over. Weer mocro's en drugscriminaliteit. The usual dus.
Gajes_Octavianusdinsdag 14 november 2023 @ 17:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 14 november 2023 17:07 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
De Telegraaf heeft hier een artikel over. Weer mocro's en drugscriminaliteit. The usual dus.
Linkje?
WheeledWarriordinsdag 14 november 2023 @ 17:16
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 november 2023 17:11 schreef Gajes_Octavianus het volgende:

[..]
Linkje?
PREMIUM wel: https://www.telegraaf.nl/(...)onds-met-dure-auto-s
Gajes_Octavianusdinsdag 14 november 2023 @ 17:17
quote:
Daar hebben we het 'archief' voor O-)
Aetherzondag 26 november 2023 @ 09:01
quote:
Man neergeschoten op feest in Ahoy, twee aanhoudingen
https://nos.nl/l/2499289

Een man is vannacht neergeschoten tijdens een feest in de Rotterdamse evenementenlocatie Ahoy. Hij is met ernstige verwondingen naar het ziekenhuis gebracht, maar is wel aanspreekbaar, meldt de politie. Twee Rotterdammers van 20 en 31 jaar zijn aangehouden. Hun rol wordt nog onderzocht.
de_boswachterzondag 26 november 2023 @ 09:17
quote:
1s.gif Op zondag 26 november 2023 09:01 schreef Aether het volgende:

[..]

I love urban…. goh.
Mubassiezondag 26 november 2023 @ 09:47
2 witte boze mannen aangehouden gok ik?
de_boswachterzondag 26 november 2023 @ 10:05
Ah patjepeejer Jandino was één van de organisatoren. Ook niet geheel verrassend. Behalve crimineel Nederland heeft nog nooit iemand kunnen lachen om een grap van de beste man.
mailyzondag 26 november 2023 @ 10:23
quote:
0s.gif Op zondag 26 november 2023 10:05 schreef de_boswachter het volgende:
Ah patjepeejer Jandino was één van de organisatoren. Ook niet geheel verrassend. Behalve crimineel Nederland heeft nog nooit iemand kunnen lachen om een grap van de beste man.
Was het iets met kip?
Aetherzondag 10 december 2023 @ 08:49
Drie aanhoudingen na schietpartij in appartementencomplex Den Haag
https://nos.nl/artikel/25(...)ntencomplex-den-haag

In Den Haag zijn drie mensen aangehouden vanwege een schietpartij in een appartementencomplex, meldt de Haagse politie op X.

Bij het schietincident in de Molenwijk viel één gewonde, die met spoed naar het ziekenhuis moest worden gebracht. Omstanders zeggen dat het slachtoffer in een been werd geschoten.

Over de toedracht meldt de politie nog niets. Ook de identiteit van de verdachten en het slachtoffer is nog onbekend. De politie doet verder onderzoek in het appartementencomplex aan de Asstraat.
Aetherzondag 24 december 2023 @ 00:51
Man doodgeschoten in centrum Geleen
https://nos.nl/l/2502684

Een man is zaterdagavond overleden na een schietpartij op de Markt in het centrum van Geleen. De schutter is voortvluchtig. Over de identiteit van het slachtoffer kan de politie nog niks zeggen.

Het incident gebeurde rond 17.15 uur tegenover het gemeentehuis in Geleen, op een parkeerplaats. Het slachtoffer werd na de schietpartij nog gereanimeerd en vervolgens met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

Op de Markt was er op dat moment nogal wat winkelend publiek, onder wie mensen die getuige waren van de reanimatie. Dat leverde veel commotie en onrust op, aldus een woordvoerder van de politie tegenover L1. "Vooral ook omdat het in het stadshart van Geleen gebeurde."

De politie is op zoek naar iemand die na de schietpartij in een donkerkleurige auto zou zijn gevlucht. Ook roept de politie getuigen op zich te melden.
Aetherwoensdag 14 februari 2024 @ 23:42
quote:
Dode en 15 gewonden bij schietpartij na Super Bowl-huldiging Kansas City
https://nos.nl/artikel/25(...)uldiging-kansas-city

Bij een schietpartij bij het Union Station in Kansas City is een dode gevallen en zijn zeker vijftien mensen gewond geraakt. Onder hen zijn zeker drie zwaargewonden. De politie heeft twee gewapende mensen gearresteerd.

Het incident gebeurde vlak bij een parade voor het winnende team van de Super Bowl, de Kansas City Chiefs. De optocht voor het American football-team liep op zijn eind.
de_boswachterwoensdag 14 februari 2024 @ 23:47
quote:
0s.gif Op woensdag 14 februari 2024 23:42 schreef Aether het volgende:

[..]

MURICA FUCK YEAH
BlackLiningdonderdag 15 februari 2024 @ 00:04
quote:
0s.gif Op woensdag 14 februari 2024 23:42 schreef Aether het volgende:

[..]

Dit is toch ook gewoon totaal geen verrassing :') ik had er gerust geld op durven zetten dat dit zou gaan gebeuren na al dat gezeik over Taylor Swift enzo rondom die Superbowl.

Muricans. Man man man.
Noberzaterdag 17 februari 2024 @ 15:40
twitter
FlippingCoindinsdag 20 februari 2024 @ 22:51
twitter
FlippingCoindonderdag 22 februari 2024 @ 14:00
En nu blijken de shooters beide niet eens minderjarig te zijn. :')
Aetherzondag 25 februari 2024 @ 13:17
NWS / Amsterdamse rapper Bigidagoe doodgeschoten
Aethermaandag 26 februari 2024 @ 15:57
Jongen (16) met automatisch wapen opgepakt bij bedreigd huis Rotterdam
https://nos.nl/l/2510464
Aethervrijdag 1 maart 2024 @ 14:42
Vier mensen doodgeschoten in Duitsland, militair geeft zichzelf aan
https://nos.nl/l/2510950
Aetherzaterdag 30 maart 2024 @ 09:47
quote:
Man (22) overleden na schietpartij in Rotterdam, andere man gewond
https://nos.nl/artikel/25(...)am-andere-man-gewond

Een 22-jarige man uit Den Haag is overleden na een schietpartij in Rotterdam. Hij bezweek in het ziekenhuis aan zijn verwondingen, meldt de politie op X.

De schietpartij was vrijdagavond in de Rotterdamse wijk Kralingen. In de Lusthofstraat werden rond 20.00 uur twee slachtoffers gevonden, onder wie de man die uiteindelijk overleed. Het andere slachtoffer is een 25-jarige man, die gewond raakte aan zijn been. Ook hij is naar het ziekenhuis gebracht. Hoe het met hem gaat, is onbekend.
Aetherzondag 31 maart 2024 @ 07:32
Tilburgse coffeeshop beschoten, voor de zevende keer in twee jaar tijd
https://nos.nl/l/2514860
Aetherdinsdag 2 april 2024 @ 12:42
Dode (12) door schietpartij bij Finse school, verdachte van 12 opgepakt
https://nos.nl/l/2515145
Aethervrijdag 5 april 2024 @ 00:25
Politie lost waarschuwingsschot en tasert man na dreiging station Amersfoort
https://nos.nl/l/2515514

De politie heeft op station Amersfoort een waarschuwingsschot gelost bij de aanhouding van een man. Hij zou in de trein een andere reiziger hebben bedreigd met een vuurwapen.

Even na 22.00 uur kreeg de politie een melding vanuit de trein. Daarop werd Amersfoort Centraal ontruimd. Toen de man niet op het waarschuwingsschot reageerde, hebben agenten hem getaserd en gearresteerd.
Aetherwoensdag 15 mei 2024 @ 11:18
quote:
Politie begeleidt avondvierdaagse Vlissingen na schietincidenten
https://nos.nl/artikel/25(...)-na-schietincidenten

De ongeveer 1300 deelnemers aan de jaarlijkse avondvierdaagse in Vlissingen lopen vanavond een andere route dan gepland. Morgenavond wordt de route gelopen onder toezicht van de politie en de vrijwillige Burgerwacht.

De organisatie van de vierdaagse heeft daartoe besloten in overleg met burgemeester en politie, nadat zich in Vlissingen binnen 24 uur tot drie keer toe een schietincident had voorgedaan.

Na de schietincidenten sprak Bianca Smet van de vierdaagse-organisatie met vier basisscholen die "absoluut niet door het gebied wilden lopen". Nu er politie komt te staan op verschillende punten langs de route, vooral in het centrum van de havenstad, hoopt ze dat de kinderen de vierdaagse alsnog uitlopen. "Ik heb dit voorstel gedaan en daar waren ze het mee eens", zegt ze.
Aetherdonderdag 16 mei 2024 @ 11:32
Motorrijder met vuurwapen op zak rijdt huis binnen in Helmond
https://nos.nl/artikel/25(...)is-binnen-in-helmond

Een motorrijder is vanmorgen rond 05.00 uur een huis binnengereden in Helmond met een vuurwapen in de hand. De bestuurder zou eerder die ochtend op een auto vlak bij dat huis geschoten hebben. De bewoner zag dat de bestuurder een vuurwapen bij zich droeg.

1024x576a.jpg
Aethermaandag 20 mei 2024 @ 09:10
In Brussel zijn twee mannen gewond geraakt nadat twee personen op een scooter het vuur hadden geopend op een café. Een van de slachtoffers is zwaargewond, zegt de politie tegen Het Nieuwsblad. Beide slachtoffers zijn met schotwonden naar het ziekenhuis gebracht.

https://nos.nl/l/2521142
Aetherdonderdag 30 mei 2024 @ 18:00
quote:
Een 9-jarig meisje is gisteravond zwaargewond geraakt bij een schietpartij op een restaurant in Oost-Londen. Het meisje was met haar familie in het Turkse restaurant aan het eten. Volgens een woordvoerder van de politie "vecht het meisje voor haar leven", schrijft de BBC.

Ook drie mannen van 26, 37 en 42 raakten bij de schietpartij gewond. De slachtoffers verkeren in stabiele toestand, al heeft een van de mannen volgens de politie blijvende verwondingen opgelopen.

De restaurantbezoekers werden rond 21.00 uur door een schutter op een voorbijrijdende motor onder vuur genomen. De motor werd even verderop teruggevonden en bleek gestolen.

https://nos.nl/l/2522500
Aethervrijdag 31 mei 2024 @ 10:09
quote:
Twee mannen gewond door schietpartij voor Bijlmer Arena
https://www.at5.nl/artike(...)j-voor-bijlmer-arena

Bij een schietpartij voor station Bijlmer Arena zijn donderdagavond twee gewonden gevallen. Dat meldt de politie. De schietpartij vond om 23.10 uur plaats aan de Hoekenrode, tussen station Amsterdam Bijlmer Arena en de bioscoop.

Bij de schietpartij raakten twee mannen gewond. Meerdere hulpdiensten, waaronder ambulances en een traumateam, kwamen met spoed ter plaatse en hebben de twee slachtoffers eerst op straat behandeld. Ze zijn daarna overgebracht naar het ziekenhuis.

Het gebied tussen het station en de bioscoop werd afgezet en medewerkers van de Forensische Opsporing doen onderzoek. Er zijn nog geen verdachten aangehouden.
Aethermaandag 24 juni 2024 @ 08:06
quote:
Man op straat in Eindhoven neergeschoten, zwaargewond naar ziekenhuis
https://nos.nl/artikel/25(...)wond-naar-ziekenhuis

In Eindhoven is in een woonwijk in het stadsdeel Woensel op straat een man neergeschoten. Hij is zwaargewond naar het ziekenhuis vervoerd, zegt de politie.

Er zijn twee verdachten aangehouden. Omroep Brabant schrijft dat agenten met kogelwerende vesten rondlopen en de politie naar meer verdachten op zoek is. De politie zegt dat meer aanhoudingen niet worden uitgesloten.

De verdachten zijn volgens Omroep Brabant ontkomen in een auto en daarna te voet verder gevlucht. De vluchtauto is in de wijk gevonden. Een nabijgelegen park is afgezet.
mailymaandag 24 juni 2024 @ 09:33
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2024 08:06 schreef Aether het volgende:

[..]

Op straat neergeschoten man overleden; verdachten nog voortvluchtig
Aetherdinsdag 29 april 2025 @ 21:26
quote:
Meerdere doden na schoten op plein in Uppsala, dader voortvluchtig
https://www.geenstijl.nl/5182918/uppsala

In het centrum van de Zweedse stad Uppsala zijn zeker 3 doden gevallen nadat een onbekende dader het vuur opende in een kapperszaak. In de stad wordt nog altijd een klopjacht gehouden op de dader(s). De schutter zou een masker hebben gedragen en is volgens de politie weggevlucht op een elektrische scooter. Op het moment van de schietpartij was het erg druk in de stad in verband met voorbereidingen de walpurgisnacht, een Germaans lentefeest dat gevierd wordt op de vooravond van 1 mei.
Aetherwoensdag 30 april 2025 @ 17:46
quote:
1s.gif Op dinsdag 29 april 2025 21:26 schreef Aether het volgende:

[..]

quote:
Minderjarige dader bloedbad Uppsala opgepakt, schietpartij was mogelijk afrekening in bendeconflict
https://www.geenstijl.nl/(...)psala-is-minderjarig

de Zweedse politie laat weten dat ze een verdachte hebben opgepakt, het gaat om een 16-jarige jongen. Ook de slachtoffers waren allen tussen de 15 en 20 jaar. Het lijkt er sterk op dat de schietpartij een afrekening was in een oorlog tussen drugsbendes. Specifiek het conflict tussen de Zweeds-Turks-Libanese topcrimineel Ismail Abdo alias De Aardbei, en Rawa Majid alias de Koerdische Vos.