Ben wel verbaasd dat Paret-Peintre ook de Tour doet na een zware Giro. Die heeft sindsdien alleen nog het Frans Kampioenschap gereden (DNF). Heeft misschien ook te maken met de blessure van Bouchard.quote:Op maandag 26 juni 2023 14:27 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Wel een leuke ploeg. Voor O'Connor te hopen dat hij nu wel de 1e dagen overleeft (qua parcours wordt dat een stuk makkelijker dan vorig jaar) en te hopen dat Gall niet te vroeg in vorm is. Cosnefroy zal de Tour wel weer ouderwets gebruiken als voorbereiding op het najaar
Zou het als team ook gewoon blijven doen, zeker omdat mensen het vervelend vindenquote:Op maandag 26 juni 2023 14:37 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Daar durf ik ook wel wat roze koeken op in te zetten inderdaad. Vervelende gimmick.
Hoog het draait niet gehaltequote:Op maandag 26 juni 2023 16:04 schreef Chiappucci het volgende:
Total Energies:
Boasson Hagen
Burgaudeau
Cras
Ferron
Latour
Oss
Sagan
Turgis
Steff Cras! @Mani89 en ik staan op de banken.quote:Op maandag 26 juni 2023 16:04 schreef Chiappucci het volgende:
Total Energies:
Boasson Hagen
Burgaudeau
Cras
Ferron
Latour
Oss
Sagan
Turgis
Benieuwd of hij genoeg is hersteld voor een mooie 15e plek!quote:Op maandag 26 juni 2023 17:27 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Steff Cras! @:mani89 en ik staan op de banken.
Inderdaad, eigenlijk zou er een boete moeten staan voor de ploeg die als laatste hun selectie bekend maken.quote:Op maandag 26 juni 2023 14:37 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Daar durf ik ook wel wat roze koeken op in te zetten inderdaad. Vervelende gimmick.
Ik pak mijn verrekijker er alvast bij.quote:Op maandag 26 juni 2023 17:27 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Steff Cras! @:mani89 en ik staan op de banken.
Greg toch een beetje ontgoocheld, want hij zag zichzelf in een rol als Bauke Mollema, zoals meedoen met zinloze ontsnappingen.quote:
Wappiedam, jeetje. Gelukkig laat Alpecin de minstens zo onsympathieke Gianni Vermeersch en Bondteke thuis.quote:
Nelson OLIVEIRAquote:
Jammer geen Oierquote:Op maandag 26 juni 2023 21:33 schreef Felagund het volgende:
[..]
Nelson OLIVEIRA
Ruben GUERREIRO
Matteo JORGENSON
Enric MAS
Antonio PEDRERO
Gregor MÜHLBERGER
Gorka IZAGIRRE
Alex ARANBURU
https://www.wielerflits.n(...)en-kopman-enric-mas/
Waarom zou je goede renners in vorm meenemen, Movistar zijnde?quote:
Ik denk vooral voor het geval pakweg een Zwiehoff, Denz of Koch kampioen was geworden.quote:Op maandag 26 juni 2023 12:49 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Wel benieuwd waarom ze hem niet meteen als 8e renner hebben genoemd. Zou er dan nog iemand kandidaat zijn geweest die het niet liet zien afgelopen weekend? Konrad zelf reed niet zo bijzonder
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |