Tja, Europa is een paar decennia te laat op de trein gesprongen om er echt wat van te maken denk ik, qua media-aandacht vooral. Want er is echt wel een mooie verzameling sporten bij elkaar verder. Volgens mij is dit ook typisch zoiets wat vooral in matig sportland Nederland dan weer nauwelijks ergens te zien is.quote:Op vrijdag 23 juni 2023 16:22 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dit is wel altijd zo´n... teleurstellend toernooi.
Toch jammer, want de asian games/panams hebben echt wel wat.
Maar ik zie ook bij de Belg, Duitser en BBC niets in de schema's staan. Die zenden dit weekend Tennis en Wielrennen uit. Zelfs Eurosport zend nauwelijks wat uit op ES1.quote:Op vrijdag 23 juni 2023 16:30 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Tja, Europa is een paar decennia te laat op de trein gesprongen om er echt wat van te maken denk ik, qua media-aandacht vooral. Want er is echt wel een mooie verzameling sporten bij elkaar verder. Volgens mij is dit ook typisch zoiets wat vooral in matig sportland Nederland dan weer nauwelijks ergens te zien is.
Ah ok, dat is dan eens een 'verademing', hoewel het wel jammer is natuurlijk. Zeker Eurosport was ideaal geweest. Gelukkig is er dat andere platform vanuit de organisatie, hoewel ik er zelf nog niet aan toe ben gekomen om een en ander uit te testen en te bekijkenquote:Op vrijdag 23 juni 2023 16:35 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Maar ik zie ook bij de Belg, Duitser en BBC niets in de schema's staan. Die zenden dit weekend Tennis en Wielrennen uit. Zelfs Eurosport zend nauwelijks wat uit op ES1.
quote:Schrik niet als u straks op de Europese Spelen plots Jolien Boumkwo (29) ziet opduiken bij de 100m horden. Onze landgenote is eigenlijk kogelstootster, maar mag zich straks wegens blessures binnen het team opmaken voor een nieuw avontuur in het Poolse Krakow-Malopolska.
Ze is de beste Belgische kogelstootster van het moment, zo scherpte ze enkele dagen geleden in Sittard nog haar eigen Belgisch record aan. Maar zaterdagnamiddag mag Jolien Boumkwo zich opmaken voor een heel andere discipline. Wegens blessures verloor het Belgische team maar liefst twee hordenloopsters. Anne Zagr past voor de 100 meter, Hanne Claes moet dan weer de 400 meter aan zich voorbij laten gaan.
En dus moest er een oplossing gevonden worden, want onze atleten zijn dringend op zoek naar punten op de Europese Spelen, wil het zich handhaven in de hoogste afdeling. Belgi is momenteel dertiende op zestien landen na de eerste dag van het EK atletiek voor landenteams, wat onderdeel is van de Europese Spelen. De nummers 14 tot en met 16 zakken naar de tweede divisie, dus alle punten zijn welkom.
Daarom mag Boumkwo zich vanmiddag wagen aan het hordenlopen. “This is not a joke”, aldus de 29-jarige Gentse, die uiteindelijk wel uitkijkt naar het avontuur. “One for the team”, zegt ze ook nog. Daarna volgen enkele foto’s van Boumkwo die aan hordenlopen doet. En of ze het ziet zitten...
Hier heb je ook replayquote:Op zaterdag 1 juli 2023 14:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
Waar kan ik het kanoslalom zien? @:heywoodu
(De dingen die al geweest zijn)
Teamfinale mannen:quote:Op zaterdag 1 juli 2023 14:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
Waar kan ik het kanoslalom zien? @:heywoodu
(De dingen die al geweest zijn)
Oke, dus de finales van de K1 zijn nog nergens te zien.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 14:58 schreef wimderon het volgende:
[..]
Teamfinale mannen:
https://europeangames.tv/(...)alom-mens-team-final
Teamfinale vrouwen:
https://europeangames.tv/(...)om-womens-team-final
Heats mannen/vrouwen:
https://europeangames.tv/(...)oe-heats-1st-2nd-run
Niet alles is berhaupt te zien geweest. Ik heb de taekwondofinales gekeken en zat klaar voor de laatste dag, met de zwaargewichten, maar die werd niet uitgezondenquote:Op zaterdag 1 juli 2023 14:58 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Oke, dus de finales van de K1 zijn nog nergens te zien.
Service he?
Kanoslalom was het enige waar ik echt voor wilde zitten. En boogschieten. Jammer.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 15:02 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Niet alles is berhaupt te zien geweest. Ik heb de taekwondofinales gekeken en zat klaar voor de laatste dag, met de zwaargewichten, maar die werd niet uitgezonden
Nou ja, in de breedte is er wel heel veel wl te zien via die site, dat moet ik toegeven. Ik ben daardoor helaas nog maar bij dinsdag
(vandaag of morgen kom ik aan het schansspringen toe denk ik)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |