dat ze slecht zijn voor jequote:Op vrijdag 9 juni 2023 20:01 schreef Zwansen het volgende:
Wat bedoel je als wij het als gevaccineerden fout hebben?
Asbest was ook 50 jaar geen issue...quote:Op vrijdag 9 juni 2023 20:10 schreef Treinhomo het volgende:
Je weet dat Corona al ruim een jaar nauwelijks nog een issue is ?
het is nauwelijks een issue omdat het geen coronakermis meer op de mainstream media...quote:Op vrijdag 9 juni 2023 20:10 schreef Treinhomo het volgende:
Je weet dat Corona al ruim een jaar nauwelijks nog een issue is ?
NICEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEquote:Op vrijdag 9 juni 2023 20:12 schreef Centenbak het volgende:
[..]
Asbest was ook 50 jaar geen issue...
Hoe moeten ze dan rond komen als alles en iedereen die wel werkt hun uitkering betaalde?quote:Op vrijdag 9 juni 2023 20:07 schreef Centenbak het volgende:
Dan is er geen plan B, als over 30 jaar de schadelijke gevolgen van het vaccin naar boven komen en iedereen sterft aan een bepaalde ziekte die veroorzaakt is door dat vaccin dan is het jammer maar helaas. Dan is het uithuilen, sterven, lichaam schenken aan de wetenschap, reïncarneren en volgende keer me wel 2x bedenken voor ik me nog eens laat vaccineren.
Het voordeel is wel dat je er dan niet alleen voor staat, een groot deel van de mensheid zal dan sterven.
Ik hoop in dat geval dat de ongevaccineerden sterk en slim genoeg zijn om de wereld draaiende te houden.
que?quote:Op vrijdag 9 juni 2023 20:13 schreef SnodeSnuiter het volgende:
[..]
Hoe moeten ze dan rond komen als alles en iedereen die wel werkt hun uitkering betaalde?
8 van de 10 anti COVID vaccine (als niet 9/10) zijn staatssteun trekkende wappies die te dom zijn om te schijten, die werkelijk alles op een presenteerblaadje aangereikt krijgen en enkel hun hand ophoudenquote:
Nou, ik denk dat we allemaal wel het antwoord weten. Er zullen weinig Nobelprijs-winnaars tussen zitten.quote:Op vrijdag 9 juni 2023 20:07 schreef Centenbak het volgende:
Ik hoop in dat geval dat de ongevaccineerden sterk en slim genoeg zijn om de wereld draaiende te houden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |