Hij zou toch ook zo kwaad op haar zijn? Laat hij dat dan ook aan haar eens blijken…quote:
Ik ga Jeff missen als kiespijn. Opgerot staat netjes.quote:Op woensdag 7 juni 2023 17:37 schreef Aardbeienmoes het volgende:
De grootste etters mis je het meest. De saaie pieten ga je niet missen, zoals een Kenzy, geen dag gemerkt dat ze er niet meer was. Wanda was niet mijn favo, Martin ook niet, maar waren wel spraakmakend.
Wendy ging ook niet mee met hun groep. Hij bedoelde ook haar.quote:Op woensdag 7 juni 2023 17:47 schreef greysbones het volgende:
[..]
Op Babs en zoe
Hij heeft het niet over wendy gehad met Jeff
Ik vind het deze onverwachte wending ook wel leuk, daar verandert de hele dynamiek van.quote:Op woensdag 7 juni 2023 17:47 schreef engine het volgende:
[..]
Dat is toch juist heel leuk![]()
Het wordt wat minder voorspelbaar. Groepjes vallen uit elkaar.
Maar goed, voor wie gejank om bier en peuken leuk vindt zal het wel balen zijn.
Beetje raar want Wendy heeft hetzelfde gedaan.quote:Op woensdag 7 juni 2023 17:47 schreef greysbones het volgende:
[..]
Op Babs en zoe
Hij heeft het niet over wendy gehad met Jeff
Maar wat had het in dit geval uitgemaakt .. dat Sas dan meer stemmen had gehad dan Jeff ...beiden zouden toch het spel moeten spelen of mis ik iets ?quote:Op woensdag 7 juni 2023 17:46 schreef mijntjexx het volgende:
Isaac is trouwens boos op Babette én Wendy, die 2 waren de backstabbers. Omdat ze op elkaar gegaan waren en daarom niet mee gingen met hun groep. Geen kant durven kiezen zei hij.Jeff was het daarmee eens..en ik ook.Babette maar ook wendy is een slang
Irritatiemomentje???quote:Op woensdag 7 juni 2023 17:47 schreef lojanda het volgende:
[..]
Hij zou toch ook zo kwaad op haar zijn? Laat hij dat dan ook aan haar eens blijken…
Waarom gaat er nooit iemand tegen haar in? Ik snap dat echt niet.. echt zo’n naar klote kind
Wie?quote:Op woensdag 7 juni 2023 17:33 schreef Seattle het volgende:
Wacht nou nog maar even mensen, jullie gaan Jeff nog missen
Ja ook op Wendy, de 2 die de middenweg kozen. Daar kotste hij opquote:Op woensdag 7 juni 2023 17:48 schreef lojanda het volgende:
[..]
Beetje raar want Wendy heeft hetzelfde gedaan.
Maar die twee stemmen extra hadden ook niet uitgemaakt, dan moest Jeff alsnog het spel spelen.quote:Op woensdag 7 juni 2023 17:46 schreef mijntjexx het volgende:
Isaac is trouwens boos op Babette én Wendy, die 2 waren de backstabbers. Omdat ze op elkaar gegaan waren en daarom niet mee gingen met hun groep. Geen kant durven kiezen zei hij.Jeff was het daarmee eens..en ik ook.Babette maar ook wendy is een slang![]()
Komt van Babsquote:Op woensdag 7 juni 2023 17:48 schreef lojanda het volgende:
[..]
Beetje raar want Wendy heeft hetzelfde gedaan.
Ze durfden niet mee te gaan met hun groep en geen kant te kiezen. Om maar vriendjes te blijven met iedereen, dat benoemde jeff en Isaacquote:Op woensdag 7 juni 2023 17:49 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Maar die twee stemmen extra hadden ook niet uitgemaakt, dan moest Jeff alsnog het spel spelen.
Dus Wendy is echt een meeloper..quote:
Nogmaals niet boos op wendyquote:Op woensdag 7 juni 2023 17:49 schreef mijntjexx het volgende:
[..]
Ze durfden niet mee te gaan met hun groep en geen kant te kiezen. Om maar vriendjes te blijven met iedereen, dat benoemde jeff en Isaac
Ja Babs en zoequote:Op woensdag 7 juni 2023 17:50 schreef mijntjexx het volgende:
[..]
Toch zeiden ze letterlijk " de 2 die de middelman wilden spelen", dus geen kant kiezen
Krijg trekquote:Op woensdag 7 juni 2023 17:50 schreef spapaars het volgende:
Toch nog eten in de tent (Of binnengesmokkeld)
[ afbeelding ]
En natuurlijk is het ook slappe hap van die twee.quote:Op woensdag 7 juni 2023 17:49 schreef mijntjexx het volgende:
[..]
Ze durfden niet mee te gaan met hun groep en geen kant te kiezen. Om maar vriendjes te blijven met iedereen, dat benoemde jeff en Isaac
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |