https://www.ad.nl/show/gi(...)a4Y1kXze31xHagjGto6cquote:Giel Beelen en zijn vriendin verwachten eerste kind
Giel Beelen en zijn vriendin Floor worden voor het eerst ouders. Dat nieuws deelt de 46-jarige radio-dj op Instagram. ‘Dit jaar heeft ons het allermooiste gebracht dat we ons hadden kunnen wensen: wij zijn in verwachting!’ Het stel is momenteel op wereldreis.Beelen laat ook weten dat Floor al op de helft is. ‘De afgelopen maanden hebben wij heerlijk in onze bubbel geleefd, samen met onze nieuwe reisgenoot. Dat was echt zo bijzonder en waardevol’, schrijft hij bij een video waarin hij de buik van zijn vriendin kust.
De partner van de radio-dj voelt zich goed. ‘We hebben onze reis aangepast om optimaal te kunnen genieten van de zwangerschap én ons breekjaar.’ Voor de twintigwekenecho is het stel in Nederland geweest. ‘Zo fijn, alle liefde van onze familie en vrienden’, zegt Beelen daarover. ‘We kunnen niet wachten om onze baby straks te laten zien hoe mooi de wereld is.’
Beelen liet vorig jaar op Valentijnsdag weten een relatie te hebben. ‘Liefde is als de wind, je kunt het niet zien maar je voelt het met heel je lichaam’, schreef hij bij hun eerste foto samen.
zo'n rotharses en je dan voortplanten, zou een grotere klacht moeten zijnquote:
quote:Op dinsdag 6 juni 2023 20:36 schreef Paul het volgende:
Giel Beelen en zijn vriendin verwachten eerste kind
Giel Beelen en zijn vriendin Floor worden voor het eerst ouders. Dat nieuws deelt de 46-jarige radio-dj op Instagram. ‘Dit jaar heeft ons het allermooiste gebracht dat we ons hadden kunnen wensen: wij zijn in verkrachting!!’
Possetjequote:
De Niro en Pacino zijn, of bijna, 80.quote:
In ieder geval wat minder snoetenvlees, ja....quote:Op woensdag 7 juni 2023 12:32 schreef SEMTEX het volgende:
Ik hoop dat het kind het gebit van de moeder krijgt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |