Niks, de zendtijd die hij krijgt overstijgt de waarde van de autos met gemak.quote:Op woensdag 5 juni 2024 21:29 schreef ESF1Gamer het volgende:
Hoeveel geld krijgt die dealer van RTL om die auto's te leveren voor het programma?
Deze 2 finalisten was te verwachten
Wauw kotsmisselijk word je er toch van.quote:Op donderdag 6 juni 2024 13:09 schreef TjjWester het volgende:
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Het hele verhaal,
Tsja moeten zij weten. Zie dit niet lang goed gaanquote:
Hoe lang geleden waren die opnames dan? als ik uit ga van september 2023 (het leek een beetje nazomers) moet die Shannon toch haast ook zwanger zijn geweest als bijrijder? Bijrijder bij Stefano lijkt mij onveiliger dan zelf achter het stuur.quote:Op donderdag 6 juni 2024 13:09 schreef TjjWester het volgende:
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Het hele verhaal,
In het programma vertelde hij al over 3 kinderen, kennelijk was ze al zwanger.quote:Op vrijdag 7 juni 2024 09:33 schreef GereDathan het volgende:
Maar hebben ze nu ineens 4 kinderen dan? Ik snap er geen bout meer van.
Niet alleen een flapdrol achter het stuur dus.quote:
Wat een sulletje.quote:
Ik denk niet dat hij dat rustig rijden door aan zijn kinderen denken heeft volgehoudenquote:Op vrijdag 7 juni 2024 13:06 schreef GereDathan het volgende:
Ik kreeg gaandeweg het seizoen wel respect voor Stefano. Autorijden kan hij wel, dat was voor iedereen wel snel duidelijk. Het probleem zat duidelijk tussen de oren. Ik vind dat hij daarin wel grote stappen heeft gemaakt, er was duidelijk enig besef en gaandeweg de afleveringen zag je dat hij meer en meer nadacht over hoe hij reed.
Maar dan nu dit. Duidelijk niet goed in de bovenkamer. Niets meer over van het respect.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |