quote:
Op donderdag 30 mei 2024 10:09 schreef Mexicanobakker het volgende:[..]
Ik vind Helene eigenlijk nog slechter, die kan er nog steeds net zoveel van als op het begin en leert zogenaamd zelfvertrouwen te kweken, maar dat blijkt in de praktijk slechts zelden. Dat ze die naar huis hebben gestuurd vind ik ook bizar. Maar ja, met deze 3 kan Anouk echt alleen winnen.
Anouk is ook labiel als wat in die wagen. (En dat realiseert ze zichzelf gelukkig ook) Het basisniveau van iedereen was ook wel uitzonderlijk slecht en bovendien is Stefano de meest volhardende tokkie in deze serie ooit - meestal zie je wel dat die figuren na een showtje of 3/4 het mooi geweest vond. Anouk is een gevaar op de weg omdat ze niks tegelijk kan handlen. Noel is een totaalchaoot waardoor er bij een tegenslag ook gewoon een knop omgaat. Zeker bij Anouk vind ik het een raadsel hoezo er geen rijtest is geweest.
Die ene die uit is gevallen omdat ze zwanger was reed ook nog steeds niet echt “goed”, had geen inzicht in ruimte etc.
Je ziet echt wel dat het soms wat beter gaat maar het basisniveau was gewoon weer eens bizar laag. Vaak heb je er meer dan de helft kandidaten bij zitten die het allemaal niet zo serieus nemen of die totaal niet durven. Nu heb je er minimaal 3 waarbij het basisniveau ook gewoon totaal niet voldoet.
Nou na ik vond de basis bij Helene er wel.
Ze snapt hoe rijden werkt en houdt nog wel overzicht.
Alleen durft ze totaal niet te rijden, dat zal als enige gevaar veel te voorzichtig rijden opleveren.
Niet wenselijk, maar zeker niet zo ernstig.
Stefano heeft natuurlijk gewoon alle basis skills wel. Beheerst het simpel. Inzicht prima.
Dat is gewoon gedrag en dat pakt hij redelijk op, met stapjes.
Noël snapt rijden, alleen er moet niets geks gebeuren.
En een type Timo er naast helpt haar niet. Maar als alles gewoon loopt gaat het goed.
Anouk moet gewoon haar rijbewijs inleveren.
Heel jammer maar dat kan gewoon niet en met haar medische dingen zie ik dat ook niet veranderen.
Ze kan soms best rijden, maar dat is dan een minuut.
Ze krijgt een black out, schiet bij alles in de stress, heeft geen inzicht, geen controle. Niets.
Die Jedidja was ook niet goed inderdaad. Zat er beetje tussenin.
Van het huidige setje had ik iedereen erin gelaten en nog wekenlang laten lessen, ook Helene.
Stefano had snel naar huis gemogen.
En Anouk gaat gewoon 'winnen'.
Het erge is dat al deze figuren, ook iedereen die al weg is, gewoon al de weg weer op is.
Sowieso blijven ze tijdens de show rijden natuurlijk.
Gewoon absurd te bedenken dat dat kan.
Al blijf ik weigeren te geloven dat dit geen acteurs zijn.