Mislintat deelt nog even een sneer uit aan Schreuderquote:Vetorecht trainer vervalt
Sterker nog, in tegenstelling tot de ingespeelde tandem Marc Overmars en Erik ten Hag, die als voetbaldirecteur en hoofdtrainer beiden een vetorecht hadden als het om transfers ging, stelde Mislintat dat het voortaan waarschijnlijk anders gaat in Amsterdam. ,,De trainer is er verantwoordelijk voor een zo sterk en fit mogelijk elftal te creëren. Ik ben samen met het hoofd scouting verantwoordelijk voor de transfers. En als we naar de vorige zomer kijken, hebben we een duidelijke reden om het zo te doen.’’
Ik vind 10,11 maanden wel weer lang, dan had je het als Ajax ook wel eerder rond kunnen maken lijkt me.quote:Op vrijdag 2 juni 2023 09:30 schreef Tarado het volgende:
[..]
https://www.ajaxfanatics.(...)wedstrijden-geweest/
Lijkt me ook prima te werken als je een trainer hebt die in de huisstijl/speelstijl van de club past. Dan kom je nooit in de situatie dat een speler niet in te passen zou zijn.quote:Op vrijdag 2 juni 2023 09:37 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Mislintat deelt nog even een sneer uit aan Schreuder
Ja, de Telegraaf kiest altijd tegenstanders. De reden is meestal totaal onduidelijk. Maar de Telegraaf was ook ontzettend anti-Ten Hag, dus ik heb erg veel vertrouwen in Mislintat.quote:Op vrijdag 2 juni 2023 09:13 schreef TheVulture het volgende:
Ik kan m niet lezen want premium, maar Driessen gaat er in zijn column uiteraard met gestrekt been in tegen Mislintat. Die grossiert bij het vertrek van Heitinga in huichelarij
Die krant leeft letterlijk door drama. Drama levert clicks op. Met tegenstanders creëer je drama en dat levert dus geld op.quote:Op vrijdag 2 juni 2023 09:50 schreef 297534 het volgende:
[..]
Ja, de Telegraaf kiest altijd tegenstanders. De reden is meestal totaal onduidelijk. Maar de Telegraaf was ook ontzettend anti-Ten Hag, dus ik heb erg veel vertrouwen in Mislintat.
Fixedquote:Op vrijdag 2 juni 2023 09:57 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Die krant De media ]leeft letterlijk door drama. Drama levert clicks op. Met tegenstanders creëer je drama en dat levert dus geld op.
Ik neem ze sowieso al niet meer serieus wat betreft transfergeruchten. Gewoon de bekende mensen op twitter volgen.
Hij had nog een contract.quote:Op vrijdag 2 juni 2023 09:45 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik vind 10,11 maanden wel weer lang, dan had je het als Ajax ook wel eerder rond kunnen maken lijkt me.
Nee doe maar niet. Arme Brutilquote:Op vrijdag 2 juni 2023 09:43 schreef -XOR- het volgende:
Zolang Mislintat seinen Schwanz maar in die Hose laat.
Eens. En bij voetbal hangt het vaak ook echt van de details af. In die campagne kreeg Lyon nog een reuzekans vlak voor tijd, terwijl ze thuis echt weggespeeld werden door ons. Schalke uit hoeven we het niet over te hebben. Hoe we daar ooit doorheen zijn gekomen..., Maar ook in het seizoen van Real en Juventus heb je net die laatste bal nodig tegen Benfica in blessuretijd om de poule door te komen...de marges zijn zo klein..quote:Op vrijdag 2 juni 2023 09:07 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Schalke uit en Lyon uit werd je gewoon weggespeeld en scheelde het heel weinig of Ajax had die finale nooit gehaald.
Andersom bleek toch tot gigantische miskleunen te leiden, dus misschien is dit juist de verfrissende blik die je nodig hebt.quote:Op vrijdag 2 juni 2023 08:16 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Het lastige is dat Mislintat al die belangrijke keuzes moet maken zonder dat hij de mensen en de club heel goed kent, dat is wel een dingetje
Het kan ook juist verfrissend zijn om eens oude patronen te doorbreken.quote:Op vrijdag 2 juni 2023 11:33 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Andersom bleek toch tot gigantische miskleunen te leiden, dus misschien is dit juist de verfrissende blik die je nodig hebt.
Eigenlijk geloof ik niet zo in "de club heel goed kennen", meer in een goed of slecht beoordelingsvermogen. Ten Hag was geen Ajax-man en vooraf had ik wel twijfels of hij het "Ajax-voetbal" ook goed zou kunnen uitvoeren (met Utrecht speelde hij heel anders), en hij deed juist dat ook geweldig.
Dat is wel een beetje een eigen leven gaan leiden hoor, op basis van xG was het over twee wedstrijden in beide gevallen terecht (daar heb ik destijds veel discussies over gevoerdquote:Op vrijdag 2 juni 2023 09:07 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Schalke uit en Lyon uit werd je gewoon weggespeeld en scheelde het heel weinig of Ajax had die finale nooit gehaald.
Ook dat, daar doel ik in het eerste deel van mijn post op. Echt het voetbal radicaal veranderen blijkt wel lastig bij Ajax. Bepaalde dingen in het Ajax-DNA moet je ook wel behouden wmb. Spelers uit de jeugdopleiding hebben vaak wel goed tactisch inzicht, debuteren vaak goed, en presteren elders ook vaak goed.quote:Op vrijdag 2 juni 2023 11:35 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Het kan ook juist verfrissend zijn om eens oude patronen te doorbreken.
Daar heb je ook wel gelijk in. Je bent in vorm vandaagquote:Op vrijdag 2 juni 2023 11:33 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Andersom bleek toch tot gigantische miskleunen te leiden, dus misschien is dit juist de verfrissende blik die je nodig hebt.
Eigenlijk geloof ik niet zo in "de club heel goed kennen", meer in een goed of slecht beoordelingsvermogen. Ten Hag was geen Ajax-man en vooraf had ik wel twijfels of hij het "Ajax-voetbal" ook goed zou kunnen uitvoeren (met Utrecht speelde hij heel anders), en hij deed juist dat ook geweldig.
Alleen Ten Hag al heeft z'n team zo vaak aangepast aan het materiaal, dat hele Ajax dna vind ik wat overdreven, als je dan toch wat wil noemen is het aanvallend aantrekkelijk voetbal en daarmee winnen.quote:Op vrijdag 2 juni 2023 11:42 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Ook dat, daar doel ik in het eerste deel van mijn post op. Echt het voetbal radicaal veranderen blijkt wel lastig bij Ajax. Bepaalde dingen in het Ajax-DNA moet je ook wel behouden wmb. Spelers uit de jeugdopleiding hebben vaak wel goed tactisch inzicht, debuteren vaak goed, en presteren elders ook vaak goed.
het sprookje van Ajax DNA werkt alleen als het goed gaatquote:Op vrijdag 2 juni 2023 11:52 schreef Tarado het volgende:
[..]
Alleen Ten Hag al heeft z'n team zo vaak aangepast aan het materiaal, dat hele Ajax dna vind ik wat overdreven, als je dan toch wat wil noemen is het aanvallend aantrekkelijk voetbal en daarmee winnen.
Als het goed gaat kraait er geen haan naar.quote:Op vrijdag 2 juni 2023 11:53 schreef aTypisch het volgende:
[..]
het sprookje van Ajax DNA werkt alleen als het goed gaat
nu heb je er eerder last van
Zowel Schalke als Lyon uit waren inderdaad rare wedstrijden in de zin dat Ajax de boel volledig onder controle had en de betere ploeg was, totdat beide ploegen uit het niets scoorden en er volgens veel onzekerheid bij Ajax insloop.quote:Op vrijdag 2 juni 2023 11:38 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Dat is wel een beetje een eigen leven gaan leiden hoor, op basis van xG was het over twee wedstrijden in beide gevallen terecht (daar heb ik destijds veel discussies over gevoerd). Neemt niet weg dat er genoeg hachelijke momenten waren en je zeker ook uitgeschakeld had kunnen worden.
En zelfs als je verliest van Schalke haal je nog kwartfinale EL en 80 punten in de competitie (weet niet meer hoe het zat met puntverlies na de wedstrijden tegen Lyon maar wellicht word je dan wel kampioen), en met helemaal niet zo'n geweldig team. Zou ik voor volgend seizoen voor tekenen.
Zijn wel foto’s vanquote:Op vrijdag 2 juni 2023 12:53 schreef freaky40 het volgende:
Las dat Bosz gisterenavond in Eindhoven is gesignaleerd, maar denk een afleidingsmanoeuvre of gewoon fake news van wat domme lampjes.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |