En welke auto kunnen bij jouw naam noteren?quote:Op dinsdag 30 mei 2023 19:56 schreef de_boswachter het volgende:
Zo, dat is modaal verdienen zo als mod hé. Enfin, heb je voldoende benzine?
Mjah ok, je hebt me. Ik rijd ook een oud barrel. Een F40… daar branden soms ook wat lampjes van. Ik had dan ook niet zo moeten doen jegens mijn favoriete mod.quote:Op dinsdag 30 mei 2023 21:52 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
En welke auto kunnen bij jouw naam noteren?
Ja, dat klopt. Mochten de bougies zelf het probleem niet oplossen, is dit dan het eerst volgende waar jij aan denkt?quote:Op dinsdag 30 mei 2023 18:26 schreef etuiedelapiel het volgende:
En die heeft toch een bobine rail boven de bougies? Die gaan nog weleens kaduuk.
quote:Op woensdag 31 mei 2023 08:15 schreef loveli het volgende:
Welk lampje brandt? Het servicelampje dat zegt dat je een grote beurt moet, of het oranje motormanagement lampje? En brandt het continu of knippert het?
Even kijken of een vacuümslang is losgeschoten.
Tja. Dat zal. Maar het is wel enorm toevallig dat gisteren dat lampje aan gaat en dat er prompt problemen zijnquote:Op woensdag 31 mei 2023 09:26 schreef loveli het volgende:
Dit lampje zegt niet dat er iets mis is met de auto. Het zegt dat je dealer een grote beurt wil doen.
Dat lampje brandt niet. Het is die daaronder. En sinds die brandt zijn er problemen. Erg vaag dus. Vanmiddag eerst maar eens de bougies vervangen en als dat niet helpt maandag naar de garagequote:Op woensdag 31 mei 2023 09:29 schreef loveli het volgende:
Lampje erboven brandt als er iets uitgelezen moet worden.
Ja die dingen gaan kapot door de hitte. Je kunt die testen door een voor een er een bougie in te stoppen en tegen de massa van de auto aan te leggen. Niet vasthouden.quote:Op woensdag 31 mei 2023 07:59 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ja, dat klopt. Mochten de bougies zelf het probleem niet oplossen, is dit dan het eerst volgende waar jij aan denkt?
quote:Op dinsdag 30 mei 2023 18:26 schreef etuiedelapiel het volgende:
En die heeft toch een bobine rail boven de bougies? Die gaan nog weleens kaduuk.
quote:Op dinsdag 30 mei 2023 18:34 schreef mvdejong het volgende:
Ik dacht ook direct aan het vacuum-systeem. Het zou zeker een bougie kunnen zijn, want ik heb het idee dat je momenteel met een 3-cylinder motor rijdt.
Dank voor jullie reacties en het meedenken. Ik kom zojuist bij de dealer vandaan. De EGR-klep is kapot en moet worden vervangen.quote:Op woensdag 31 mei 2023 08:15 schreef loveli het volgende:
Welk lampje brandt? Het servicelampje dat zegt dat je een grote beurt moet, of het oranje motormanagement lampje? En brandt het continu of knippert het?
Even kijken of een vacuümslang is losgeschoten.
Afdoppen!quote:Op donderdag 1 juni 2023 15:48 schreef onlogisch het volgende:
[..]
[..]
[..]
Dank voor jullie reacties en het meedenken. Ik kom zojuist bij de dealer vandaan. De EGR-klep is kapot en moet worden vervangen.
Nee. Dat lampje geeft aan dat er een storing in de motorelektronica is. Dit kan bijvoorbeeld een sensor zijn die waardes meet buiten de grenswaardes. De enige manier om er achter te komen wat er precies mis gaat is uitlezen van de storingscodes in de ECU.quote:Op woensdag 31 mei 2023 09:26 schreef loveli het volgende:
Dit lampje zegt niet dat er iets mis is met de auto. Het zegt dat je dealer een grote beurt wil doen.
Welk lampje?quote:Op donderdag 6 juli 2023 16:37 schreef matig het volgende:
[..]
Nee. Dat lampje geeft aan dat er een storing in de motorelektronica is. Dit kan bijvoorbeeld een sensor zijn die waardes meet buiten de grenswaardes. De enige manier om er achter te komen wat er precies mis gaat is uitlezen van de storingscodes in de ECU.
Dit staat ook gewoon in het instructieboekje btw.
Aangezien bij TS de EGR klep het probleem veroorzaakte zal waarschijnlijk het motorstoringslampje (check engine lampje) hebben gebrand.quote:
maar bij Opel komt er dan init te staan bij de dagteller bij het starten van de auto.quote:Op vrijdag 7 juli 2023 08:31 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Aangezien bij TS de EGR klep het probleem veroorzaakte zal waarschijnlijk het motorstoringslampje (check engine lampje) hebben gebrand.
Sommige auto's hebben echter ook een lampje voor de onderhouds-service interval die gaat branden om de 15.000 kilometer bijvoorbeeld, of wanneer deze minder of slechtere olie waarneemt via de sensoren.
Bijna goed, er komt INSP in het display.quote:Op vrijdag 7 juli 2023 10:04 schreef Delain1987 het volgende:
[..]
maar bij Opel komt er dan init te staan bij de dagteller bij het starten van de auto.
die sleutel is zoals eerder aangehaald een storing of verkeerde waarde van een sensor.
Oud topic, eerst lezen, probleem is inmiddels opgelost.quote:Op vrijdag 7 juli 2023 10:28 schreef matig het volgende:
[..]
Die waar je TS een rood cirkeltje om hebt heeft getekend
quote:Op vrijdag 7 juli 2023 11:14 schreef loveli het volgende:
[..]
Oud topic, eerst lezen, probleem is inmiddels opgelost.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |