Algerije neemt net zoals Marokko en Tunesië geen mensen terug, er zijn weinig diplomatieke banden met dat land.quote:Op vrijdag 19 mei 2023 17:47 schreef Momo het volgende:
Waarom verblijft deze gast in een asielzoekers centrum als hij vanwege zijn nationaliteit al geen kans maakt ? Nu al helemaal niet meer....
Scheelt in elk geval wel weer een woning.quote:Op vrijdag 19 mei 2023 17:53 schreef BMW1993 het volgende:
[..]
Algerije neemt net zoals Marokko en Tunesië geen mensen terug, er zijn weinig diplomatieke banden met dat land.
Al zullen ze uitgeprocedeerd zijn, dan nog zwerven ze door Nederland. Daarom moet de grensbewaking aan de EU buitengrenzen ook beter en effectiever, maar dat verslechterd ook alleen maar i.p.v. verbetering.
Daarom dus een deal met Rwanda sluiten. Geef dat land geld in ruil voor toestemming om iig dit soort losers daar te dumpen.quote:Op vrijdag 19 mei 2023 17:53 schreef BMW1993 het volgende:
[..]
Algerije neemt net zoals Marokko en Tunesië geen mensen terug, er zijn weinig diplomatieke banden met dat land.
Al zullen ze uitgeprocedeerd zijn, dan nog zwerven ze door Nederland. Daarom moet de grensbewaking aan de EU buitengrenzen ook beter en effectiever, maar dat verslechterd ook alleen maar.
Nee, dat is het domste wat je kunt doen. Helaas denken matigbegaafde politici zonder langetermijnvisie dat dat een oplossing zou zijn.quote:Op vrijdag 19 mei 2023 18:11 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Daarom dus een deal met Rwanda sluiten. Geef dat land geld in ruil voor toestemming om iig dit soort losers daar te dumpen.
Algerije, dat stelt nooit veel voor. Eritreanen kunnen er wel wat van. Die hebben over het algemeen flink dikke en lange vleeslullen. Van horen zeggen.quote:
Lijkt me stug dat je je pik aan jonge meiden wilt showen als het niks voorstelt.quote:Op vrijdag 19 mei 2023 18:19 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Algerije, dat stelt nooit veel voor. Eritreanen kunnen er wel wat van. Die hebben over het algemeen flink dikke en lange vleeslullen. Van horen zeggen.
En aan dit soort mensen geven wij met voorrang woningen wegquote:Op vrijdag 19 mei 2023 19:39 schreef Bep-Vetklep het volgende:
Noodbijeenkomst in Ter Apel om 'zorgwekkende' incidenten met asielzoekers.
"Er moet snel wat gebeuren"
Ter Apel verkeert in shock na twee schokkende incidenten donderdag. Twee afzonderlijke groepen asielzoekers zijn in opspraak geraakt vanwege wangedrag in de plaatselijke Jumbo en openbare schennispleging. Naar aanleiding hiervan organiseert de gemeente vrijdagavond een besloten noodoverleg met ondernemers.
--
De incidenten van donderdag begonnen bij de Jumbo, waar drie mannen betrokken raakten bij een opstootje. Na onderzoek van de politie, bleek er geen strafbaar feit gepleegd te zijn, waarna de mannen weer naar hun verblijfplaats werden gebracht. De winkeliers van de Jumbo laten weten dat de situatie escaleerde nadat de mannen waren aangesproken op het openmaken van producten in de winkel.
Het tweede incident betrof een 27-jarige man die werd aangehouden voor openbare schennispleging. Volgens bronnen deed deze man zijn broek naar beneden bij jonge meisjes.
https://www.hartvannederl(...)identen-asielzoekers
Straks bij je omie in huis met een gipsen tussenwand.quote:Op vrijdag 19 mei 2023 19:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
En aan dit soort mensen geven wij met voorrang woningen weg
Of woningen “optoppen” voor een of andere multiculti buurtcommunityquote:Op vrijdag 19 mei 2023 19:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
En aan dit soort mensen geven wij met voorrang woningen weg
Ergens lijkt het mij wel effectief.quote:Op vrijdag 19 mei 2023 18:11 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Daarom dus een deal met Rwanda sluiten. Geef dat land geld in ruil voor toestemming om iig dit soort losers daar te dumpen.
Ik wil ook gratis naar Rwanda. Ik ga denk ik van de zomer naar Engeland of Denemarken aangezien zij al enkele jaren enorm succesvol tienduizenden, met alle egards, naar Rwanda deporteren.quote:Op vrijdag 19 mei 2023 20:11 schreef BMW1993 het volgende:
[..]
Moh en zijn vrienden worden overgevlogen naar Rwanda
Lmao. Alsof t niet sowieso gestoord gedrag is. Zo iemand houdt geen rekening met de lengte van z'n penis. Idioot om dat te denken.quote:Op vrijdag 19 mei 2023 18:42 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Lijkt me stug dat je je pik aan jonge meiden wilt showen als het niks voorstelt.
In dat soort landen kunnen ze geen dikke bak betalen, dus showen ze graag hun dikke lul als ze die wel hebben.
Maar Hollandse meisjes snappen niks van die cultuur, terwijl Afrikaanse vrouwen meteen toehappen.
Hangt van de kleur van de penis af.quote:Op vrijdag 26 mei 2023 13:44 schreef sjorsie1982 het volgende:
In je nakie rondlopen zonder seksueel motief mag dus?
Je moet er blijkbaar ook bij zuipenquote:Op vrijdag 26 mei 2023 14:02 schreef Straatcommando. het volgende:
Hoe kan dat nou niet strafbaar zijn?!
Dader had trauma's, zijn verblijfsvergunning kan in gevaar komen en nog wat drogredenen. Binnenkort gewoon een huurhuis bij u in de straat.quote:Op vrijdag 26 mei 2023 14:02 schreef Straatcommando. het volgende:
Hoe kan dat nou niet strafbaar zijn?!
Weten we dat ook weer, potloodventen mag dus mits het niet seksueel bedoeld is.quote:Volgens het OM is niet met zekerheid te zeggen dat er sprake is van een strafbaar feit, in dit geval het plegen van schennis. Het is namelijk niet vast te stellen dat de man een seksueel motief had. Wel noemt het OM het gedrag zeer verwerpelijk, ongepast en schokkend, „zeker in het zicht van kinderen.”
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar als je een agent verkeerd aankijkt zijn ze er als de kippen bij. Toch wel fijn dat we deze poortwachters van de rechtstaat hebben.quote:Op vrijdag 26 mei 2023 13:40 schreef Bep-Vetklep het volgende:
Asielzoeker die broek liet zakken voor ogen kind niet vervolgd.
Een 27-jarige man die in mei dit jaar in Ter Apel zijn broek en onderbroek liet zakken op het parkeerterrein van winkelcentrum Promenade wordt hiervoor niet vervolgd, meldt het OM. Hij verbleef in het aanmeldcentrum in de Groningse plaats. Een van de ouders van een 11-jarig meisje, dat getuige was van het incident, had aangifte gedaan.
Volgens het OM is niet met zekerheid te zeggen dat er sprake is van een strafbaar feit, in dit geval het plegen van schennis. Het is namelijk niet vast te stellen dat de man een seksueel motief had. Wel noemt het OM het gedrag zeer verwerpelijk, ongepast en schokkend, „zeker in het zicht van kinderen.”
Het incident gebeurde op 18 mei. Een groepje van vijf mannen zorgde voor onrust door elkaar te duwen en trappen. Ze hadden volgens het OM ,,een behoorlijke slok op" en maakten veel herrie. Omstanders voelden ongemak, ook omdat het niet de eerste keer was dat mensen uit het nabijgelegen aanmeldcentrum voor onrust zorgden in het dorp, aldus het OM. De onrust nam toe toen de 27-jarige man zijn broek en onderbroek liet zakken. De politie hield de man hierna aan.
https://www.telegraaf.nl/(...)n-kind-niet-vervolgd
Denk dat het ook een 'kale kip kan je niet plukken' situatie is. Alle geld en energie die ze erin stoppen is als geld in een bodemloze put flikkeren. De asielzoeker heeft niets te verliezen in de huidige situatie. Een celstraf is zo ongeveer hetzelfde als de situatie waar ie nu in zit dus hem hebben ze er niet mee. De overheid daarintegen is tienduizenden euro's en schaarse mankracht kwijtquote:Op vrijdag 26 mei 2023 16:53 schreef NaarMensje het volgende:
[..]
Maar als je een agent verkeerd aankijkt zijn ze er als de kippen bij. Toch wel fijn dat we deze poortwachters van de rechtstaat hebben.
Ik geloof inderdaad ook wel dat justitie een businessmodel is en totaal niet geïnteresseerd is in daadwerkelijke rechtvaardigheid.quote:Op vrijdag 26 mei 2023 17:08 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Denk dat het ook een 'kale kip kan je niet plukken' situatie is. Alle geld en energie die ze erin stoppen is als geld in een bodemloze put flikkeren. De asielzoeker heeft niets te verliezen in de huidige situatie. Een celstraf is zo ongeveer hetzelfde als de situatie waar ie nu in zit dus hem hebben ze er niet mee. De overheid daarintegen is tienduizenden euro's en schaarse mankracht kwijt
Waar je hem wel mee kan pakken is per direct deporteren naar een Afrikaans land, daar is ie wel bang voor maar diverse mensenrechten advocaten en EU regeltjes maken dit onmogelijk dus er is niets om hem mee aan te pakken
Precies dit geloof ik ook.quote:Op vrijdag 26 mei 2023 17:08 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Denk dat het ook een 'kale kip kan je niet plukken' situatie is. Alle geld en energie die ze erin stoppen is als geld in een bodemloze put flikkeren. De asielzoeker heeft niets te verliezen in de huidige situatie. Een celstraf is zo ongeveer hetzelfde als de situatie waar ie nu in zit dus hem hebben ze er niet mee. De overheid daarintegen is tienduizenden euro's en schaarse mankracht kwijt
Waar je hem wel mee kan pakken is deporteren naar een Afrikaans land, daar is ie wel bang voor maar diverse mensenrechten advocaten en EU regels maken dit onmogelijk dus NL is machteloos
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |