Oja dat was ook een hele dure..quote:
Ik vermoed dat ze dat liever uitgeeft aan kleding. Tabak kan wel uit de prijzenpot.quote:Op woensdag 10 mei 2023 21:10 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Bep heeft nog geld van die 500 dus die heeft het niet nodig om tabak te kopen
gematst door de febo??quote:Op woensdag 10 mei 2023 21:11 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Die band was gratis volgens mij?
Die kan je op MP zo ophalen bij een boer
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je vermoed, aanname dusquote:Op woensdag 10 mei 2023 21:12 schreef mootie het volgende:
[..]
Ik vermoed dat ze dat liever uitgeeft aan kleding. Tabak kan wel uit de prijzenpot.
quote:Op woensdag 10 mei 2023 21:12 schreef Ebinas het volgende:
Wat maakt het uit het levert streams op.
Zulke programma's gaan nooit eerlijk.Het geeft pas toffe streams als ze het rookgeld niet krijgen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat waag ik te betwijfelen, wat dacht je van de poeders, shakes en pillen voor de bro's, en dat tattooapparaat was voor Marciano.quote:Op woensdag 10 mei 2023 21:09 schreef lojanda het volgende:
[..]
Idd en Erik en JW zijn volgens mij tot nu toe de twee duurste geweest.
Maar goed , eigenlijk hadden ze wel kunnen weten dat het programma er ook alles aan doet om zo min mogelijk uit te betalen , ik heb daar een tijdje geleden hier nog een artikel over geplaatstquote:Op woensdag 10 mei 2023 21:12 schreef mootie het volgende:
[..]
Ik vermoed dat ze dat liever uitgeeft aan kleding. Tabak kan wel uit de prijzenpot.
Klopt.quote:Op woensdag 10 mei 2023 21:13 schreef mootie het volgende:
[..]
Het geeft pas toffe streams als ze het rookgeld niet krijgen.
Ik vind ze bijna allemaal laf, wie bedoel je?quote:Op woensdag 10 mei 2023 21:13 schreef Judiwi het volgende:
Lafbek wil weer naar achter, effe huilie huilie doen. Wat een saaie is het.
Niets mis met aannames, de COS staat er vol meequote:
Wat is daaaar nou weer laf aan.quote:Op woensdag 10 mei 2023 21:13 schreef Judiwi het volgende:
Lafbek wil weer naar achter, effe huilie huilie doen. Wat een saaie is het.
Er zijn idd al twee keer stellingen geweest van 225 euro voor shag maar daar dek je dan een stuk of 8 rokers mee en dan zit je nog niet aan dat bedrag van die biljarttafel en dat was voor twee mensen besteld.quote:Op woensdag 10 mei 2023 21:10 schreef mootie het volgende:
[..]
Er zijn al wat biljarttafels opgerookt hoor.
Ok, ik moet nu lachen.quote:Op woensdag 10 mei 2023 21:15 schreef lojanda het volgende:
[..]
Er zijn idd al twee keer stellingen geweest van 225 euro voor shag maar daar dek je dan een stuk of 8 rokers mee en dan zit je nog niet aan dat bedrag van die biljarttafel en dat was voor twee mensen besteld.
Er zijn er die nog helemaal niets hebben gekost behalve een paar keer een pot shag. Ik snap het probleem niet.
Doen ze nu toch, 500 is dus tabak inbegrepen...de andere mogen de bieb bijvullen met buukenquote:Op woensdag 10 mei 2023 21:14 schreef Tuttebolleke het volgende:
Ik ben zelf een rookster en vindt dat ze het van die 300¤
Een stelling voor tabak is onnodig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |