Hierbij verwijs ik jou (neen, ik zeg geen U tegen JOU;)) naar mijn gesloten topic, namelijk: Bevredigen bevredigend?, een topic welke ik voor het slapen gaan opende met een serieus bedoelde opmerking, om de volgende dag (net uit school) tot de ontdekking te komen dat het aardig goedliep, totdat er abrupt een einde kwam, door jouw toedoen
Ik had niet eens een reactie kunnen plaatsen :(
:'(
Hierna ging ik bij mezelf ten rade over wat ik mogelijk fout heb gedaan. [edit]Ik heb niet lang geleden de topic [FAQ] Voor je een topic opent (updated 25/10) doorgelezen, dus niet aankomen met: "gedragsregels gelezen? Nee dus, lees dat maar eerst voor je iets post"[/edit] Snel begon ik te zoeken naar soortgelijke topics, waar ik beter mijn opmerking/vraag kon plaatsen. Nee, ik vond geen topic dat voldeed, in plaats daarvan merkte ik op dat er 4 topics gesloten waren door jou, in tegenstelling tot 2 topics door E.T.
Nog een frappant verschil: E.T. zette bij elk slotje een reden, en sloot het topic altijd omdat het topic beter bij een al bestaande topic gevoegd kon worden. No offense intended, zeg maar.
Terug bij jou: Hoe ruikt een pik ?, slotje zonder reden. Waarom dan geen slotje bij het andere topic, Ruiken alle vrouwen zo erg daarbeneden? ?
Oversekst Deze kan ik begrijpen, ze vroeg er zelf om. [meningsuiting]Niettemin lijkt het er sterk op, dat jij dit topic sloot om een eigen reden... anders zou het slotje wel eerder geplaatst zijn. Niet tevreden met de reacties? Slot erop. [/meningsuiting]
Sex met familie van bekende Nederlanders zelfde vage, onduidelijke reden van het slotje. Onee de reden ontbreekt Zoals gewoonlijk
Sluit jij soms topics af als ze jou niet aanstaan? Ze lopen allemaal best goed, al die topics die afsluit. Met uitzondering van de topic van de_boze_buurvrouw, die met dit topic zielige zukkers.... duidelijk aantoont hoe slecht het met haar geestelijk gezondheid gaat, kan ik absoluut niet overeenkomen met elk van je slotjes. Een waarschuwing op zijn tijd kan geen kwaad, en dan nóg: een reden bij een slotje zetten is een erg humaan gebaar...
PS: je gaat me toch niet weer blijmaken door ook op deze topic een slotje te zetten zonder enige verantwoording?
[Dit bericht is gewijzigd door snerd op 11-02-2003 01:46]
quote:precies
Op dinsdag 11 februari 2003 01:46 schreef Nyame het volgende:
aanstellert...
valt allemaal reuze mee met die slotjes!
quote:Via mail????
Op dinsdag 11 februari 2003 01:51 schreef snerd het volgende:
Euh dit topic was meer bedoelt om opheldering te krijgen van de hoge meneer himself... Ik wist niet zo gauw waar ik dat anders kon doen. Meningen zijn welkom, maar het draait in dit topic daar juist niet om.
quote:Dit antwoord verdient een eigen topic.
Op dinsdag 11 februari 2003 02:32 schreef Bushmaster het volgende:
Stop met nadenken en onderga de consequenties
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |