Ik heb sinds 4 maanden een vriendin. Het is in één klap gebeurd op excursie, ik kende haar voor de excursie helemaal niet. Maar het probleem is dat ik iemand anders leuk vond. Geen probleem dacht ik, die ander verdwijnt vanzelf wel uit mijn gedachten. Ik ben dus na een tijdje verliefd op die ander geworden.
Ik zit as we speak met haar op MSN te chatten en de hints zijn echt overduidelijk, zij vindt mij ook leuk.. Maar zij heeft ook een vriend!
Afgelopen weekeinde op een feest kwam ze de hele tijd naar me toe, zelfs toen ze met haar vriend aan het dansen was. Hij bleef daar verbaasd staan terwijl zij bij mij kwam zitten.
Ze was erg dronken, ze herinnert zich niet meer wat ze allemaal heeft gedaan. Op mn schoot zitten en aan me zitten.. Ze was de hele tijd bij me..
Ze kwam me omhelzen en noemde me "schatje" en ik was "de liefste jongen die ze kende". Ik probeerde de situatie nog een beetje te redden (haar vriend stond achter haar) door te zeggen dat haar vriend ook heel erg aardig was Ik ging na een tijdje dus ook zo terugdoen. Haar omhelzen en knuffelen
Voor zaterdag spraken we niet erg veel, maar toen ze aankwam bij dit feest tilde ik haar op en schreeuwde ik haar naam uit. Ik kon het me niet meer herinneren
Nu (drie uur na beginnen van deze post) is ze offline.. Het gesprek was echt heel anders dan de gesprekken die ik heb met mijn vriendin. Met dit meisje waren de gesprekken veel opener en veel spontaner.
Ook vanmiddag op school ging het zo. Ik kan met haar gewoon veel beter overweg dan met mijn vriendin... Ze gaf ook weer hints en noemde me "moppie" en "schatje". En nee, ze is geen BrEeZaHcHiCk !
Ik weet dus niet wat ik moet doen, ik heb het er zaterdag tijdens het feest wel over gehad met mijn beste vriend. Straks ga ik hem ook weer bellen voor advies.
Mijn vriendin wil ik geen pijn doen, ik geef om haar, maar ik ben verliefd op iemand anders..
Wat moet ik doen??
*En ja, dit is een kloon
quote:En ohja, m'n vriendin haar ouders zijn heel erg gelovig, dus dat is er nog niet van gekomen
Op maandag 10 februari 2003 21:34 schreef Daborgk het volgende:
gewoon allebei pompen ?
Maar doe wat je goed dunkt, maar laat niet beide in het duister tasten...
quote:ehm, moeilijke keuze zeg
Op maandag 10 februari 2003 21:36 schreef Sinaasappelsientje het volgende:[..]
En ohja, m'n vriendin haar ouders zijn heel erg gelovig, dus dat is er nog niet van gekomen
. Ze mag hier absoluut niet slapen en als ik daar slaap, mag ik zeker niet naast haar liggen. Ik slaap dan in een andere kamer op een luchtbed
.
snap het probleem niet
2 opites. hard of zacht dumpe.
jij kiest maar
quote:Daar moet het ook elke keer gebeuren
Op maandag 10 februari 2003 21:37 schreef Daborgk het volgende:
whats the problem? spreek je toch een keer op een feest af.... of bij een vriend van je.... wc?
snap het probleem niet
wta je dan doet: je vraag het aan je beste vriend.. of jullie met ze 3en keer bij hem mogen chillen.
En dan meot die vriend plots naar ze oma ofzo (weetikveel) en dan pomp je haar daar
quote:dan zou ik er maar met een HELE grote boog omheenlopen...
Op maandag 10 februari 2003 21:36 schreef Sinaasappelsientje het volgende:[..]
En ohja, m'n vriendin haar ouders zijn heel erg gelovig, dus dat is er nog niet van gekomen
. Ze mag hier absoluut niet slapen en als ik daar slaap, mag ik zeker niet naast haar liggen. Ik slaap dan in een andere kamer op een luchtbed
.
Je moet niet bij iemand blijven omdat het anders zielig is, want zoiets is nog veel kwetsender. Als je diep in je hart liever ergens anders bent dan bij je vriendin loopt het toch wel stuk en negen van de tien keer komt het allemaal nog uit ook. Dan heb je helemaal de poppen aan het dansen.
Als je liever bij je vriendin blijft is het aan jou om die ander uit je hoofd te zetten en te accepteren dat het met die ander dus nooit iets zal worden.
quote:ROFL! gg baby! ;D
Op maandag 10 februari 2003 21:34 schreef Daborgk het volgende:
gewoon allebei pompen ?
quote:Ik hoopte dat het over zou gaan en dat de relatie met mijn vriendin zou groeien. Maar het is juist andersom gegaan... Aan de andere kant heb ik nu al 4 maanden wat met mijn vriendin en daar is ook een soort band gegroeid, ook al ben ik niet verliefd op haar.
Op maandag 10 februari 2003 21:41 schreef Angeles het volgende:
Heb je nog wel gevoelens voor je vriendin of blijf je bij haar uit medelijden? Als ik je verhaal zo lees, krijg ik de indruk dat je die ander liever ziet, in alle opzichten.Je moet niet bij iemand blijven omdat het anders zielig is, want zoiets is nog veel kwetsender. Als je diep in je hart liever ergens anders bent dan bij je vriendin loopt het toch wel stuk en negen van de tien keer komt het allemaal nog uit ook. Dan heb je helemaal de poppen aan het dansen.
Als je liever bij je vriendin blijft is het aan jou om die ander uit je hoofd te zetten en te accepteren dat het met die ander dus nooit iets zal worden.
quote:ben je nou verslaaft aan haar ligaam?
Op maandag 10 februari 2003 21:49 schreef Sinaasappelsientje het volgende:[..]
Ik hoopte dat het over zou gaan en dat de relatie met mijn vriendin zou groeien. Maar het is juist andersom gegaan... Aan de andere kant heb ik nu al 4 maanden wat met mijn vriendin en daar is ook een soort band gegroeid, ook al ben ik niet verliefd op haar.
Die band met haar is dus hetgene wat me tegenhoudt
quote:Maar je vriendin is dus duidelijk niet de eerste keuze als het om relaties gaat?
Op maandag 10 februari 2003 21:49 schreef Sinaasappelsientje het volgende:Ik hoopte dat het over zou gaan en dat de relatie met mijn vriendin zou groeien. Maar het is juist andersom gegaan... Aan de andere kant heb ik nu al 4 maanden wat met mijn vriendin en daar is ook een soort band gegroeid, ook al ben ik niet verliefd op haar.
Die band met haar is dus hetgene wat me tegenhoudt
Wat zou je doen als je nu op een knop mocht drukken en er zou gebeuren wat jij wilde zonder dat het nare consequenties had? Zou je dan kiezen voor de huidige situatie of voor een relatie met dat andere meisje en dat je met je huidige vriendin gewoon vrienden zou blijven?
quote:Doppen bedoel je!!!???
gewoon allebei pompen ?
[Dit bericht is gewijzigd door miss_bleu op 10-02-2003 21:58]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |