Vind ik altijd wel leuk, ik ben een Rotterdamse Feyenoorder die in Amsterdam werkt, met een gezonde hekel aan Amsterdamquote:Op vrijdag 14 april 2023 09:53 schreef Neo-Mullen het volgende:
Ik heb een hekel aan Rotterdamik ben Ajacied en ik werk in Rotterdam en heb dus heel veel te maken met Rotterdammers die zich vooral dit jaar heel veel laten horen
Ben het niet echt eens met je over publiek. Er zit echt mega verschil in. Komt ook dat je in Amsterdam bijna 2/3e langs de Amstel loopt.quote:Op vrijdag 14 april 2023 16:59 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Dan is alleen nog de vraag in hoeverre die Amerikanen het allemaal menen. Wat echt werkelijk alles in Amerika is nep. In Rotterdam weet ik zeker dat ze enthousiast zijn, omdat ze daadwerkelijk blij zijn.
Ik vind Wouter Monden een toffe gast, maar als het om publiek bij marathons gaat, is hij nogal een zeiksnor. Hij kan beter baanatletiek doen, dan kan hij in een vol stadion sporten.
Herkenbaar. Ben ook een Feyenoorder. Best lastig als je in Amsterdam woontquote:Op vrijdag 14 april 2023 17:02 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Vind ik altijd wel leuk, ik ben een Rotterdamse Feyenoorder die in Amsterdam werkt, met een gezonde hekel aan Amsterdam![]()
Kan altijd wel van die concurrentie genieten.
verstandigquote:Op vrijdag 14 april 2023 17:05 schreef kalinhos het volgende:
Ik ga zo maar ff naar Rotterdam om startnummer op te halen, scheelt zondag weer tijd en gedoe.
Kheb t andersom (wonend vlakbij Rotterdam maar Ajacied). Tis allemaal niet zo spannend maar t enige jammere is is dat ik niet gauw de marathon zal lopen in mn ajax-shirtquote:Op vrijdag 14 april 2023 17:05 schreef linebear het volgende:
[..]
Herkenbaar. Ben ook een Feyenoorder. Best lastig als je in Amsterdam woont
Heb speciaal voor zondag You'll never walk alone laten drukken op mijn shirt. Denk dat ik die niet in Amsterdam aan kan trekken. Tenzij ik een PR wil rennen hahaquote:Op vrijdag 14 april 2023 17:12 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Kheb t andersom (wonend vlakbij Rotterdam maar Ajacied). Tis allemaal niet zo spannend maar t enige jammere is is dat ik niet gauw de marathon zal lopen in mn ajax-shirt
Net bij een clubgenoot m'n nummer opgehaald, maar geen spanning. Gewoon zin in!quote:
Waarom zou je zo gespannen zijn?quote:Op zondag 16 april 2023 08:08 schreef kale_gehaktbal het volgende:
Boh, heerlijk geslapen vannacht. En vanochtend onder de douche knalden de zenuwen er even hard in. Stond ongeveer te trillen op m’n benen.
Maar zo ongelofelijk veel zin in
Gewoon gezonde spanning / adrenaline.quote:Op zondag 16 april 2023 11:29 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Uiteraard, trillende benen lijkt me niet gezond als je nu een flinke prestatie moet leveren.
Ok, dan hebben we een andere definitie van gezonde spanning. Hopelijk ligt iedereen inmiddels een beetje goed op schema. Hup Fokkers!quote:Op zondag 16 april 2023 11:48 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Gewoon gezonde spanning / adrenaline.
Ik kreeg nog complimenten van toeschouwers voor deze sokken die je had gepostquote:Op zondag 16 april 2023 13:48 schreef SEMTEX het volgende:
Ik liep ineens een sub2 vandaag op de halvedat was lang geleden. Nu aan het uitkijken naar ieders Marathontijden.
Ik heb vier hardloopevenementen in de VS gedaan. Voor de Amerikanen is het iets minder deadserious als bij ons (al vinden ze het hele presteren natuurlijk ook bewonderenswaardig en cool). Het publiek is oprecht tof en meelevend, de vrijwilligers zijn supersympathiek en er doen vaker lopers mee die een verhaal hebben (mensen die een ziekte hebben overwonnen, brandweermannen in volle bepakking, etc).quote:Op vrijdag 14 april 2023 16:59 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Dan is alleen nog de vraag in hoeverre die Amerikanen het allemaal menen. Wat echt werkelijk alles in Amerika is nep. In Rotterdam weet ik zeker dat ze enthousiast zijn, omdat ze daadwerkelijk blij zijn.
Ik vind Wouter Monden een toffe gast, maar als het om publiek bij marathons gaat, is hij nogal een zeiksnor. Hij kan beter baanatletiek doen, dan kan hij in een vol stadion sporten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |