Beetje een uitspraak die nergens op gebaseerd is. Spelers maken een prima ontwikkeling door en er is nog geen reden om aan te nemen waarom dat ineens stokt. Altijd wel wat vermoeiend dat als Feyenoord het goed doet ‘er het maximale uit wordt geperst.’ Staan gewoon kwalitatief goede spelers (met name op het middenveld en achterin). Europese top is heel wat anders maar dat levert Nederland toch maar zelden.quote:Op maandag 20 maart 2023 11:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ja dus gekocht worden door de top 5 van Engeland of zo en verder denk ik wel dat het team boven het gemiddelde van de spelers uitsteekt en dat is de verdienste van de trainer.
quote:Op maandag 20 maart 2023 11:53 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Vooral groot gebrek aan een TD. Enorm lange tijd zonder TD is gewoon belachelijk voor een voetbalclub. Dat moet niet kunnen.
quote:Op maandag 20 maart 2023 11:52 schreef Caland het volgende:
[..]
Bijna alle verkochte spelers van vorig seizoen doen het ook gewoon prima in het buitenland. Verschil is dat Feyenoord wel gericht inkoopt. Als je Bassey en Bergwijn haalt met ‘het moeilijkste voetbal ter wereld’ dan doe je eigenlijk maar wat.
Maar het lag allemaal aan Schreuder
Nogmaals; er zit heel veel tussen Europese top en nog beter kunnen dan dit. De enige op de Nederlandse velden die ik het zie halen is Xavi Simons. Heel misschien Hancko.quote:Op maandag 20 maart 2023 11:53 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Niemand van die selectie gaat slagen bij een Europese top club. Dus pak en beet bij een van de beste 12 clubs van Europa.
Nee hoor, je ziet het bij Ajax toch ook dat spelers die goed waren onder Ten Hag het in buitenland moeilijker hebben, het is geen toeval dat zo'n Martinez het wel goed doet omdat hij met Ten Hag meeging.quote:Op maandag 20 maart 2023 11:54 schreef fetX het volgende:
[..]
Beetje een uitspraak die nergens op gebaseerd is. Spelers maken een prima ontwikkeling door en er is nog geen reden om aan te nemen waarom dat ineens stokt. Altijd wel wat vermoeiend dat als Feyenoord het goed doet ‘er het maximale uit wordt geperst.’ Staan gewoon kwalitatief goede spelers (met name op het middenveld en achterin). Europese top is heel wat anders maar dat levert Nederland toch maar zelden.
Scoutingsbeleid is wel aardig op de schop gegaan, dat werpt nu zijn vruchten af ja. Missers heb je er altijd tussenzitten, maar je hebt wel steeds meer het idee dat er echt gericht wordt ingekocht. Zie Hancko, Aursnes, Gimenez.quote:Op maandag 20 maart 2023 11:54 schreef Tarado het volgende:
[..]
[..]het is allemaal beleid bij Feyenoord, goh het valt ook een keertje goed.
Maar jij houdt de hele tijd Europese top aan. Er zijn zat clubs daartussen die beter zijn dan Feyenoord, Ajax en PSV.quote:Op maandag 20 maart 2023 11:56 schreef Tarado het volgende:
[..]
Nee hoor, je ziet het bij Ajax toch ook dat spelers die goed waren onder Ten Hag het in buitenland moeilijker hebben, het is geen toeval dat zo'n Martinez het wel goed doet omdat hij met Ten Hag meeging.
Precies. Een West Ham staat gewoon 18e, die zouden hier om de titel meespelen. Verschil is heel groot.quote:Op maandag 20 maart 2023 11:56 schreef Tarado het volgende:
[..]
Nee hoor, je ziet het bij Ajax toch ook dat spelers die goed waren onder Ten Hag het in buitenland moeilijker hebben, het is geen toeval dat zo'n Martinez het wel goed doet omdat hij met Ten Hag meeging.
je moet dat wat op de langere termijn bekijken, 1 toevalszomer zegt nog weinig.quote:Op maandag 20 maart 2023 11:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Scoutingsbeleid is wel aardig op de schop gegaan, dat werpt nu zijn vruchten af ja. Missers heb je er altijd tussenzitten, maar je hebt wel steeds meer het idee dat er echt gericht wordt ingekocht. Zie Hancko, Aursnes, Gimenez.
Mogen we bij twee al praten over een patroon?quote:Op maandag 20 maart 2023 11:58 schreef Tarado het volgende:
[..]
je moet dat wat op de langere termijn bekijken, 1 toevalszomer zegt nog weinig.
Afgelopen zomer was voor Ajax geen goeie al vind ik Bergwijn geen miskoop, Bassey is wel 10 miljoen teveel voor betaald maar die 2 backs die ze gehaald hebben voor weinig begrijp ik nog minder.quote:Op maandag 20 maart 2023 12:00 schreef Caland het volgende:
[..]
Mogen we bij twee al praten over een patroon?
Punt is meer dat als je in het voetbal dat Ajax nastreeft met een type als Bassey op de proppen komt of Bergwijn die je toch wat meer moet lanceren er blijkbaar geen sprake is van gerichte scouting. Dan haal je om het halen.
Loool hancko hou op met me hoorquote:Op maandag 20 maart 2023 11:55 schreef fetX het volgende:
[..]
Nogmaals; er zit heel veel tussen Europese top en nog beter kunnen dan dit. De enige op de Nederlandse velden die ik het zie halen is Xavi Simons. Heel misschien Hancko.
Bassey heb je wellicht inderdaad te veel voor betaald. Ik weet ook niet uit wiens koker dat is gekomen. Ik heb wel het idee dat Ten Hag het allemaal beter zou organiseren. Wat mij betreft geven we die jongen nog wat tijd. Alvarez werd ook beschimpt in zijn eerste periode, duurde even voordat hij technisch wat beter werd.quote:Op maandag 20 maart 2023 12:00 schreef Caland het volgende:
[..]
Mogen we bij twee al praten over een patroon?
Punt is meer dat als je in het voetbal dat Ajax nastreeft met een type als Bassey op de proppen komt of Bergwijn die je toch wat meer moet lanceren er blijkbaar geen sprake is van gerichte scouting. Dan haal je om het halen.
Nou laat dat wellicht maar weg.quote:Op maandag 20 maart 2023 12:21 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Bassey heb je wellicht inderdaad te veel voor betaald. Ik weet ook niet uit wiens koker dat is gekomen. Ik heb wel het idee dat Ten Hag het allemaal beter zou organiseren. Wat mij betreft geven we die jongen nog wat tijd. Alvarez werd ook beschimpt in zijn eerste periode, duurde even voordat hij technisch wat beter werd.
Bergwijn was vertrokken na eerste vijf wedstrijden, echter is ie daarna kennelijk gewoon dagelijks roti gaan vreten of in shisha lounges zitten. Totaal geen schim van zichzelf. Scouting is al heel lang ondermaats bij Ajax behalve Zuid-Amerika.
Dat kun je volgens mij voor alle Ajax aankopen dit jaar wel zeggen 'Helemaal voor dat geld'. Ongekend wat een prut die hebben gekocht voor veels te veel geld. Die keeper ook, daar ga je toch geen 10 miljoen voor betalenquote:Op maandag 20 maart 2023 12:25 schreef Caland het volgende:
[..]
Nou laat dat wellicht maar weg.
Ik vind Bergwijn ook een hele goede speler en hij zal in de eredivisie echt beter kunnen dan wat hij nu laat zien. Maar met het spelletje dat Ajax wil spelen, veel op de helft van de tegenstander, ruimtes klein vind ik het wel gewoon een mismatch. Helemaal voor dat geld.
Bergwijn voelde zich gewoon te goed voor dit niveau en is daar nu keihard voor afgestraft. Bij hem is/was de beleving een tikkeltje minder, maar zo waren er wel meer bij Ajax, ook zo'n Brobbey dus.quote:Op maandag 20 maart 2023 12:25 schreef Caland het volgende:
[..]
Nou laat dat wellicht maar weg.
Ik vind Bergwijn ook een hele goede speler en hij zal in de eredivisie echt beter kunnen dan wat hij nu laat zien. Maar met het spelletje dat Ajax wil spelen, veel op de helft van de tegenstander, ruimtes klein vind ik het wel gewoon een mismatch. Helemaal voor dat geld.
Tsja, straks komt Bassey er lekker in en halen we opeens 8e finales CL dan is ie gelijk 50 miljoen (incl. Ajax-bonus) waard. Dan lopen we een polonaise.quote:Op maandag 20 maart 2023 12:25 schreef Caland het volgende:
[..]
Nou laat dat wellicht maar weg.
Ik vind Bergwijn ook een hele goede speler en hij zal in de eredivisie echt beter kunnen dan wat hij nu laat zien. Maar met het spelletje dat Ajax wil spelen, veel op de helft van de tegenstander, ruimtes klein vind ik het wel gewoon een mismatch. Helemaal voor dat geld.
Rulli is gewoon een prima keeper.quote:Op maandag 20 maart 2023 12:27 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Dat kun je volgens mij voor alle Ajax aankopen dit jaar wel zeggen 'Helemaal voor dat geld'. Ongekend wat een prut die hebben gekocht voor veels te veel geld. Die keeper ook, daar ga je toch geen 10 miljoen voor betalenBrobbey 16 miljoen
Als je voetballend zoveel tekort komt los je dat meestal niet snel op. Zal ongetwijfeld een uitstekende mandekker zijn.quote:Op maandag 20 maart 2023 12:36 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Tsja, straks komt Bassey er lekker in en halen we opeens 8e finales CL dan is ie gelijk 50 miljoen (incl. Ajax-bonus) waard. Dan lopen we een polonaise.
Er is niks wat daar op wijst. Hij kan gewoon niet goed genoeg opbouwen.quote:Op maandag 20 maart 2023 12:36 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Tsja, straks komt Bassey er lekker in en halen we opeens 8e finales CL dan is ie gelijk 50 miljoen (incl. Ajax-bonus) waard. Dan lopen we een polonaise.
John de Wolf kon niet voetballen en werd toch international.quote:Op maandag 20 maart 2023 12:44 schreef Caland het volgende:
[..]
Als je voetballend zoveel tekort komt los je dat meestal niet snel op. Zal ongetwijfeld een uitstekende mandekker zijn.
Uhh, oke?quote:Op maandag 20 maart 2023 12:47 schreef tong80 het volgende:
John de Wolf kon niet voetballen en werd toch international.
quote:Op maandag 20 maart 2023 12:47 schreef tong80 het volgende:
[..]
John de Wolf kon niet voetballen en werd toch international.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |