Idd, dit ja.quote:Op dinsdag 16 april 2024 16:22 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
In ieder geval zou ik niet uitkomen op een bedrag dat slechts een fractie blijkt van de uiteindelijke kosten. Dit heeft er alle schijn van dat het project bewust minder hoog is ingecalculeerd. Want eenmaal bezig is er geen weg meer terug en is het toch maar geld van de belastingbetaler.
Onnadenkend en nalatig zijn de juiste woorden voor zo'n grote fout.quote:Op dinsdag 16 april 2024 15:32 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Ik schat zo in dat jij niet vaak begrotingen maakt voor verbouwingen. Dan kun je een ieder die dat opzich neemt wel een debiel noemen, maar dat schiet ook weinig op.
Opzet grove schuld en ontslag zijn enige passende oplossingquote:Op dinsdag 16 april 2024 18:58 schreef torentje het volgende:
Onnadenkend en nalatig zijn de juiste woorden voor zo'n grote fout.
Het gaat prima met de Nederlandse economie anders. Ons gdp gaat al over de 1000 milard zelfs.quote:Op dinsdag 16 april 2024 18:45 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Jaja, lul het maar recht.
Je praat over een viervoud he?
Voor 2 miljard bouw je 2 compleet nieuwe Binnenhoven.
In deze tijd niet te rechtvaardigen om zoveel geld aan een bouwput uit te geven.
Archeologie wordt altijd als een vertragende factor opgegeven door projectontwikkelaars en aannemers eigenlijk altijd om hun eigen straatje schoon te vegen. Projectontwikkelaars en aannemers weten dat er archeologische onderzoek moet plaatsvinden (is wettelijk zo geregeld) toch vinden ze altijd een manier om dit zo laat mogelijk te laten uitvoeren. En dan janken als er echt iets gevonden wordt.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 19:01 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Volgens mij zitten er allerlei archeologische bijzonderheden onder het Binnenhof, van oude muren tot mogelijke resten van Van Oldenbarnevelt.
quote:Op dinsdag 16 april 2024 19:08 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Het gaat prima met de Nederlandse economie anders. Ons gdp gaat al over de 1000 milard zelfs.
Je vergat sarcasme modus uit te zetten...quote:Op dinsdag 16 april 2024 19:06 schreef kurk_droog het volgende:
Wat een mafkezen hier. Het Binnenhof is iets om trots op te zijn en moet behouden blijven voor Nederland. Al kost het 5 miljard.
Barbaren joh.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hopelijk gaan ze in Brussel nooit verbouwen.quote:Op dinsdag 16 april 2024 19:25 schreef WheeledWarrior het volgende:
Het Binnenhof is in allerlei opzichten een bodemloze put.
Stel voor dat ze daar een paar honderd jaar mee wachten, want anders heeft boos ziedend Nederland niks om over te zeiken.quote:Op dinsdag 16 april 2024 19:31 schreef Jahr00n het volgende:
Wat een waanzin. Voor dat geld had je ook 10.000 huizen kunnen bouwen.
Denk dat burgers kwaad zijn op de overheid, omdat de overheid niets geleerd heeft van de vele mislukte deals met de Nederlandse ondernemers.quote:Op dinsdag 16 april 2024 19:09 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
De Nederlandse ondernemer probeert de staat gewoon altijd een poot uit te draaien. Raar dat de burger bij dit soort dingen altijd kwaad is op de overheid inplaats van de projectontwikkelaars en aannemers.
Of een bordeel. We worden toch wel genaaid.quote:Op dinsdag 16 april 2024 21:28 schreef Vallon het volgende:
Ik vermoed dat men de 3 miljard nog wel gaat aftikken wanneer ontdekt wordt dat er meer lijken onder de Hofvijver vandaan moeten worden gehaald.
Blijft bizar dat dit project überhaupt gestart is en men voor regeringszaken niet gewoon ergens, Groningen of zo, een nieuwbouw complexje heeft neergezet. En dan weten dat dit over zeg 25 jaar weer herhaald moet gaan worden.
In 2015 schatte men dat voor de 95.000m² tbv ca 2000 medewerkers, de knip van ¤500M moest worden getrokken.
Interessant als P.M. is de factsheet van 2015 waarin tussen de regels al was te lezen dat het duurder zou uitpakken. Iets met lonen van ¤35-45/uur.
Zou er iemand zijn die een klein vraagtekentje neerzet bij de verbouwkosten van ca ¤20.000/m² en/of ¤1miljoen pppwp (per persoon per werkplek) ? Of is dit al zover gevorderd dat dit - op voorspelbare wijze - niet meer kan worden afgestopt ?
Ik zou zelf zeggen, maak er een klein museum, vervolgens voor de rest een zakencentrum en ga ergens verderop voor 1Miljard een kantorencomplex neerzetten dat tzt weer verbouwd kan worden tot hapklare woning of zo.
Ja, leuk, een vinex-binnenhof.quote:Op dinsdag 16 april 2024 18:45 schreef Toine51 het volgende:
Voor 2 miljard bouw je 2 compleet nieuwe Binnenhoven.
Goh, een prestigieus overheidsproject pakt duurder uit. Wat verrassend.quote:Op dinsdag 16 april 2024 19:42 schreef TigerXtrm het volgende:
Goh, de verbouwing van een 110 jaar oud monument pakt duurder uit. Wat verrassend
https://www.ad.nl/praat-m(...)o-per-jaar~a6058f44/quote:Bjorn Steenland
Dit gebouw wordt duurder en sneller opgeknapt dan de huizen van de Groningers en dat vind ik te belachelijk voor woorden.
quote:Op woensdag 17 april 2024 11:53 schreef ikweethetookniet het volgende:
Binnenhof: ‘Het kost elke Nederlander 11 euro per jaar’
De renovatie van het Binnenhof in Den Haag gaat circa 2 miljard euro kosten en dat is vier keer meer dan bij aanvang is begroot. Dat is te wijten aan verschillende tegenvallers: de constructie is slechter dan gedacht, bouwmaterialen zijn duur en veiligheidsmaatregelen vragen om extra investeringen. Wij vroegen onze lezers in de dagelijkse rubriek de Kwestie: vind jij dat de renovatie van het Binnenhof, als icoon van de democratie in Nederland, best 2 miljard euro mag kosten?
[..]
https://www.ad.nl/praat-m(...)o-per-jaar~a6058f44/
![]()
Raak
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |