Los van de fysieke mishandeling an sich, want dat is nooit goed te praten. Mooi dat Iemand die zelf vaak mensen ongenuanceerd en ongefundeerd door het slijk haalt en nu zelf een keer de bal teruggekaatst krijgt. Ik kan daar weinig medelijden mee hebben op dat vlak, inclusief die krokodillentranen. Misschien kan ie een crowdfunding opstarten bij zijn fans om z'n psychische schade te compenseren.quote:
quote:Op woensdag 8 maart 2023 19:31 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Los van de fysieke mishandeling an sich, want dat is nooit goed te praten. Mooi dat Iemand die zelf vaak mensen ongenuanceerd en ongefundeerd door het slijk haalt en nu zelf een keer de bal teruggekaatst krijgt. Ik kan daar weinig medelijden mee hebben op dat vlak, inclusief die krokodillentranen. Misschien kan ie een crowdfunding opstarten bij zijn fans om z'n psychische schade te compenseren.
Geweldig jongens, dit is dus allemaal goed te pratenquote:
Nou, geweld keur ik af.quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:45 schreef PS. het volgende:
[..]
[..]
[..]
Geweldig jongens, dit is dus allemaal goed te praten
Bij elk van deze posts is ergens in de wereld een lieveheersbeestje overleden.quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:45 schreef PS. het volgende:
[..]
[..]
[..]
Geweldig jongens, dit is dus allemaal goed te praten
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |