Ik vind het entertaining dat ze de Russen zo in hun hempie laten staanquote:Op donderdag 2 maart 2023 19:02 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Die drone attacks zetten de russische luchtverdediging onder druk en ook dat kan uitgeput raken. Bovendien bemoeilijkt het enorme oppervlak van Rusland de luchtverdediging en daar kan Oekraine handig gebruik van maken.
De sancties zijn simpelweg zichtbaar in het prijsverschil ten opzichte van het standaardprijsverschil tussen ural-brent en brent-crude.quote:Op donderdag 2 maart 2023 19:07 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Er zijn voldoende bronnen die aantonen dat de sancties nu flink beginnen werken, niet in de laatste plaats de cijfers van Rostat zelf over de maand januari 2023.
Ook Europa is gebaat bij interne onrust in Rusland; wanneer de Russische federatie in meerdere straatarme, onafhankelijke republieken uit elkaar zou vallen (die elkaar bovendien naar het leven staan) zal er weinig kapitaal en mankracht meer beschikbaar zijn voor veroveringsoorlogen en infiltratie in de westerse wereld. Hetzelfde geldt ook wanneer de Russische samenleving in depressie, diepe armoede, criminaliteit en alcoholisme zou vervallen.quote:Op donderdag 2 maart 2023 18:43 schreef trein2000 het volgende:
[..]
De belangen van de VS, Europa en UA zijn niet gelijk. Dat moet je je goed realiseren en dan is er al een stuk meer verklaarbaar.
Voor de VS is dit de kans om voor goed (of althans voor lange tijd) af te rekenen met Rusland als strategische dreiging. Alleen dan moet je ze dus maximale schade toebrengen, tot de laatste rus dood is bij wijze van spreken. Een plotselinge overmacht van UA helpt daar niet bij, dan is het te snel klaar.
UA aan de andere kant wil zn grondgebied terug en als het even kan permanent. Dan moet Rusland dus verzwakt worden, moeten er westerse garanties komen, moet het UA leger zo sterk zijn dat RU het nooit weer doet of moet er een bufferzone komen.
De Europese bondgenoten hebben een beetje een middenpositie. We steunen UA, zien Rusland als een bedreiging. Maar zijn ook niet gebaat bij een totale overwinning van UA als dat tot gevolg heeft dar er grote onrust uitbreekt in RU, dat is ook een bedreiging voor onze veiligheid.
Door Rusland weer deel te laten nemen aan de Europese en wereldeconomie zullen ze weer opnieuw in hun krijgsmacht en in infiltratie in de Europese politiek gaan investeren.quote:Op donderdag 2 maart 2023 18:45 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Angst voor escalatie en de wil om Rusland uiteindelijk weer op te nemen in de wereldeconomie spelen ook mee in met name Europa.
En wie gaat er dan over de kernwapens? En volgens mij wil je ook geen tweede Syrië aan je grenzen als Europa. Daar krijg je ook ellende van, vluchtelingenstromen, terrorisme, toevluchtsoord, nee dank u.quote:Op donderdag 2 maart 2023 19:31 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
Ook Europa is gebaat bij interne onrust in Rusland; wanneer de Russische federatie in meerdere straatarme, onafhankelijke republieken uit elkaar zou vallen (die elkaar bovendien naar het leven staan) zal er weinig kapitaal en mankracht meer beschikbaar zijn voor veroveringsoorlogen en infiltratie in de westerse wereld. Hetzelfde geldt ook wanneer de Russische samenleving in depressie, diepe armoede, criminaliteit en alcoholisme zou vervallen.
Tuurlijk niet man gek, wel dat ze ophouden landen te annexeren die de westerse afslag hebben genomen.quote:Op donderdag 2 maart 2023 19:31 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
Ook Europa is gebaat bij interne onrust in Rusland; wanneer de Russische federatie in meerdere straatarme, onafhankelijke republieken uit elkaar zou vallen (die elkaar bovendien naar het leven staan) zal er weinig kapitaal en mankracht meer beschikbaar zijn voor veroveringsoorlogen en infiltratie in de westerse wereld. Hetzelfde geldt ook wanneer de Russische samenleving in depressie, diepe armoede, criminaliteit en alcoholisme zou vervallen.
Maar koste wat kost de boel bij elkaar willen houden, heeft ons gebracht waar we nu zijn. Want dat was het doel van met name de VS na de val van de USSR.quote:Op donderdag 2 maart 2023 19:35 schreef trein2000 het volgende:
[..]
En wie gaat er dan over de kernwapens? En volgens mij wil je ook geen tweede Syrië aan je grenzen als Europa. Daar krijg je ook ellende van, vluchtelingenstromen, terrorisme, toevluchtsoord, nee dank u.
quote:Op donderdag 2 maart 2023 18:47 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Chase 2 rabbits and you will catch neither.
Als het goed is hebben we ze vooral nodig voor platinum en palladium.quote:Op donderdag 2 maart 2023 18:49 schreef Ulx het volgende:
[..]
Dat laatste zal wel meevallen. Nodig voor energie zijn ze niet meer, en een poging ze goed te laten verdienen want dan worden ze aardig hebben we al gedaan.
Waarom zou het westen zich als "vluchteling" voordoende Russische spionnen, terroristen en oligarchen(kinderen) op moeten nemen? Het westen is er juist bij gebaat wanneer de genocidale vernietigingsoorlog, waar de Russen zich al eeuwenlang van bedienen in hun buitenland"politiek", als een boemerang bij henzelf terugkeert.quote:Op donderdag 2 maart 2023 19:35 schreef trein2000 het volgende:
[..]
En wie gaat er dan over de kernwapens? En volgens mij wil je ook geen tweede Syrië aan je grenzen als Europa. Daar krijg je ook ellende van, vluchtelingenstromen, terrorisme, toevluchtsoord, nee dank u.
Waarom namen we Syrische is leden op? Dat doen we nou eenmaal. Vluchtelingen mag je niet ontzeggen in de EUquote:Op donderdag 2 maart 2023 19:53 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
Waarom zou het westen zich als "vluchteling" voordoende Russische spionnen, terroristen en oligarchen(kinderen) op moeten nemen? Het westen is er juist bij gebaat wanneer de genocidale vernietigingsoorlog, waar de Russen zich al eeuwenlang van bedienen in hun buitenland"politiek", als een boemerang bij henzelf terugkeert.
De Russen hebben tig keer meer vuurkracht dan alle explosies die tot nu toe ooit zijn geweest. Een ongekend wapen dat kan zorgen voor meer ellende dan de dag des oordeels.quote:Op donderdag 2 maart 2023 19:53 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
Waarom zou het westen zich als "vluchteling" voordoende Russische spionnen, terroristen en oligarchen(kinderen) op moeten nemen? Het westen is er juist bij gebaat wanneer de genocidale vernietigingsoorlog, waar de Russen zich al eeuwenlang van bedienen in hun buitenland"politiek", als een boemerang bij henzelf terugkeert.
NOEKS!quote:Op donderdag 2 maart 2023 20:00 schreef Confetti het volgende:
[..]
De Russen hebben tig keer meer vuurkracht dan alle explosies die tot nu toe ooit zijn geweest. Een ongekend wapen dat kan zorgen voor meer ellende dan de dag des oordeels.
Dus ja, je moet het daarmee doen. Je zult met dit duivels volk moeten onderhandelen. Vernietiging is niet mogelijk.
Voldoende reden om alle Russen te weren dus.quote:Op donderdag 2 maart 2023 19:57 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Waarom namen we Syrische is leden op? Dat doen we nou eenmaal. Vluchtelingen mag je niet ontzeggen in de EU
Behalve bewezen oordlogcriminelen (als we daar na 5 eens achter komen)
Ik maak me om die kernwapens niet zo druk eigenlijk. Want kernwapens zijn toch technisch wel behoorlijk ingewikkelde machines die een hoge mate van kennis vereisen als je ze wil gebruiken. Kennis die nou niet bepaald iedereen heeft en meestal ook nog eens streng geheim is, dus makkelijk kom je er over het algemeen niet aan. Tevens doe je dit ook niet in je eentje (laten we even uitgaan van een raket); je kan wel iemand hebben die een raket zo kan programmeren dat hij de goede kant op vliegt, maar wie heeft er genoeg kennis en kunde over het voltanken van een dergelijke raket? En hoeveel mensen komen daarbij kijken? En zijn al deze mensen wel beschikbaar in woelige revolutionaire tijden?quote:Op donderdag 2 maart 2023 19:39 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Tuurlijk niet man gek, wel dat ze ophouden landen te annexeren die de westerse afslag hebben genomen.
Wat we absoluut niet kunnen gebruiken zijn 10 piratenstaten met separatisten en 6000 kernwapens
Waar het fout gaat zijn de kernkoppen men is als de dood dat die gaan rondzwerven en gebruikt worden in die burgeroorlog.quote:Op donderdag 2 maart 2023 19:31 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
Ook Europa is gebaat bij interne onrust in Rusland; wanneer de Russische federatie in meerdere straatarme, onafhankelijke republieken uit elkaar zou vallen (die elkaar bovendien naar het leven staan) zal er weinig kapitaal en mankracht meer beschikbaar zijn voor veroveringsoorlogen en infiltratie in de westerse wereld. Hetzelfde geldt ook wanneer de Russische samenleving in depressie, diepe armoede, criminaliteit en alcoholisme zou vervallen.
Voor genoeg geld dezelfde mensen die dat nu ook doen. Voor het maken is veel kennis nodig. Voor het afvuren een heel stuk minder. Die dingen zijn gemaakt om binnen 10 minuten kanceerbaar te zijn.quote:Op donderdag 2 maart 2023 20:06 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ik maak me om die kernwapens niet zo druk eigenlijk. Want kernwapens zijn toch technisch wel behoorlijk ingewikkelde machines die een hoge mate van kennis vereisen als je ze wil gebruiken. Kennis die nou niet bepaald iedereen heeft en meestal ook nog eens streng geheim is, dus makkelijk kom je er over het algemeen niet aan. Tevens doe je dit ook niet in je eentje (laten we even uitgaan van een raket); je kan wel iemand hebben die een raket zo kan programmeren dat hij de goede kant op vliegt, maar wie heeft er genoeg kennis en kunde over het voltanken van een dergelijke raket? En hoeveel mensen komen daarbij kijken? En zijn al deze mensen wel beschikbaar in woelige revolutionaire tijden?
En dan hebben we het nog niet gehad over het onderhoud dat dergelijke systemen vereisen. Wie gaat dat doen?
enz enz enz
Ja wou net zeggen, lekker voor de wereld veiligheid, joooh die doen het niet of werken toch niet. Ondertussen schieten een paar simpele esperantisten een buk op een passagiersvliegtuig op kruishoogte. Een kernlading afschieten of die nou de juiste stad raakt of niet is geen kans die je maar ff wegwuift. (Jaja Noeks enzo echter dien je risico’s af te wegen en die krengen staan daar gewoon massaal)quote:Op donderdag 2 maart 2023 20:09 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Voor genoeg geld dezelfde mensen die dat nu ook doen. Voor het maken is veel kennis nodig. Voor het afvuren een heel stuk minder. Die dingen zijn gemaakt om binnen 10 minuten kanceerbaar te zijn.
Nou, dat onnodig is juist de discussie. Is de angst voor (de gevolgen van) escalatie gerechtvaardigd?quote:Op donderdag 2 maart 2023 18:45 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Maar dan hebben de wappies wel een punt dat Amerika en NATO slecht zijn en mensen onnodig laten lijden.
Oh dat lijkt me wel bijzonder. Zijn ze bij Wagner op het slagveld dan of is het gewoon van buitenaf vooral?quote:Op donderdag 2 maart 2023 20:27 schreef 3rr0r het volgende:
Nu op Zembla, NPO2: inkijkje bij Wagner, door Franse journalisten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |