Doe even normaal. Wees blij dat je niet als doofstomme bent geboren.quote:Op vrijdag 10 februari 2023 12:40 schreef Speedfight het volgende:
Je kan écht niets meer zeggen tegenwoordig.
verkracht Putin kinderen?quote:Op vrijdag 10 februari 2023 14:57 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Het leed van verkrachtte kinderen?
quote:
Nee, ze heeft de verkeerde mening, dat moeten we niet hebben natuurlijk.quote:Op vrijdag 10 februari 2023 14:17 schreef speknek het volgende:
[..]
Het is natuurlijk niet alleen dat ze een mening heeft.
Waar staat eigenlijk precies dat ze die haatgroepen support?quote:Op vrijdag 10 februari 2023 14:29 schreef speknek het volgende:
[..]
Geen idee, ze support wel haatgroepen die bijdragen aan een verdubbeling in geweld tegen transgenders.
(LGB alliance https://globalextremism.org/post/release-ireland-report/)
https://www.independent.c(...)igures-b2196759.html
Ze heeft ook sterk gelobbyd om geplande mensenrechtenwetgeving af te schaffen, ookal was 70% van de bevolking voor
https://www.forbes.com/si(...)ics/?sh=3d530b7912d3
quote:Op vrijdag 10 februari 2023 15:12 schreef RegularOrange het volgende:
[..]
Waar staat eigenlijk precies dat ze die haatgroepen support?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nergens, daarom noemde ik ze indirect en vaag.quote:Op vrijdag 10 februari 2023 15:12 schreef RegularOrange het volgende:
[..]
Waar staat eigenlijk precies dat ze die haatgroepen support?
quote:Op vrijdag 10 februari 2023 15:13 schreef MoreDakka het volgende:
[..]Mwoah, dat er veel geweld en haat tegen transgenders is lijkt me duidelijk. Ik zie alleen haar support hiervoor nergens terug.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die groepen die genoemd worden zijn daar ook niet voor natuurlijk. Het is allemaal onzin.quote:Op vrijdag 10 februari 2023 15:17 schreef RegularOrange het volgende:
[..]
Mwoah, dat er veel geweld en haat tegen transgenders is lijkt me duidelijk. Ik zie alleen haar support hiervoor nergens terug.
Wat?quote:Ook vindt ze dat die ontwikkeling ertoe leidt dat de wereld gevaarlijker wordt voor vrouwen. "Als je toiletten en kleedkamers openstelt voor iedere man die het idee heeft dat hij een vrouw is, dan zet je de deur in feite open voor iedere man die maar wil binnenkomen."
Een logische gevolgtrekking is 'complotwappie'?quote:Op vrijdag 10 februari 2023 15:22 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Wat?Nooit geweten dat ze zo'n complotwappie is. Verder moet iedereen lekker zelf weten wat ze wel en niet kopen, beetje vergezocht dit.
Ik bedoel het lijkt me duidelijk dat je niet moet hebben dat teveel mensen er een hele foute mening op na houden, maar het probleem is niet zozeer dat mensen die hebben, maar dat ze hem ten uitvoer proberen te brengen.quote:Op vrijdag 10 februari 2023 15:07 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Nee, ze heeft de verkeerde mening, dat moeten we niet hebben natuurlijk.
Was jij niet dat gekkie die Biden 'desnoods met geweld' wil afzetten? Dan snap ik wil dat je hier een 'logische gevolgtrekking' in zietquote:Op vrijdag 10 februari 2023 15:26 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Een logische gevolgtrekking is 'complotwappie'?
Je moet vooral niet hebben dat er teveel mensen zijn die denken te weten wat definitief 'fout' is en zichzelf daarmee de ruimte gunnen om verregaand in te grijpen in de vrijheid van anderen.quote:Op vrijdag 10 februari 2023 15:29 schreef speknek het volgende:
[..]
Ik bedoel het lijkt me duidelijk dat je niet moet hebben dat teveel mensen er een hele foute mening op na houden, maar het probleem is niet zozeer dat mensen die hebben, maar dat ze hem ten uitvoer proberen te brengen.
Baudet vindt maar lekker wat hij wil, helaas zit hij in het parlement en voortdurend met zijn kop op tv zijn minions te proberen aan te sturen.
Geen idee meer wat de context was maar het klinkt als een goed idee, al zal je ook daar iets hebben gemist met je interpretatie.quote:Op vrijdag 10 februari 2023 15:30 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Was jij niet dat gekkie die Biden 'desnoods met geweld' wil afzetten? Dan snap ik wil dat je hier een 'logische gevolgtrekking' in ziet
edit: ja dat was jij dus
Dit is haar met de LGB alliancequote:Op vrijdag 10 februari 2023 15:12 schreef RegularOrange het volgende:
[..]
Waar staat eigenlijk precies dat ze die haatgroepen support?
quote:Op vrijdag 10 februari 2023 15:32 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Je moet vooral niet hebben dat er teveel mensen zijn die denken te weten wat definitief 'fout' is en zichzelf daarmee de ruimte gunnen om verregaand in te grijpen in de vrijheid van anderen.
oke gideonquote:Op vrijdag 10 februari 2023 15:35 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Geen idee meer wat de context was maar het klinkt als een goed idee, al zal je ook daar iets hebben gemist met je interpretatie.
Waarom is het géén logische gevolgtrekking?
Ieder die zich vrouw meent te voelen mag naar binnen -> Ieder die kan pretenderen zich vrouw te voelen, mag naar binnen.
Hoezo is dit een haatgroep??quote:Op vrijdag 10 februari 2023 15:41 schreef speknek het volgende:
[..]
Dit is haar met de LGB alliance
[ afbeelding ]
Pretty much, yep.quote:Op vrijdag 10 februari 2023 15:46 schreef theunderdog het volgende:
Dus even samenvatten: uit recensies blijkt dat het spel flink geld gaat opleveren (want allemaal positief en enthousiast) - slechts een heel klein groepje is aan het klagen - media heeft het over dat kleine groepen - en hier heeft nu ineens iedereen het over dat kleine groepje.
Woke hoeft maar weinig te doen om te winnen he?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |