Mijn telefoon (iPhone X) gaf opeens een scherm wat niet meer op aanraking reageerde (totaal niet, dus ook niet een beetje of op sommige plekken ofzo). Vreemd genoeg reageerde ook de gezichtsherkenning niet meer. Paar keer een harde reset geprobeerd en aangesloten op de computer; in iTunes kan ik kiezen voor bijwerken software (reeds gedaan) en herstellen, wat betekent dat de telefoon gewist wordt. Geen mogelijkheid tot een backup dus. Momenteel geeft de telefoon een wit scherm met alleen onderin de melding Veeg omhoog om te herstellen. Indien ik hem weer aansluit op iTunes krijg ik weer de mogelijkheid de software te updaten of te herstellen, maar er is dus geen vooruitgang.
Ik heb van dit toestel nooit een backup gemaakt voor zover ik me kan herinneren, foto's heb ik er wel vrij recentelijk nog afgehaald. Ik heb in notities een flinke vracht wachtwoorden staan, zou wel handig zijn als ik die terug kon krijgen. Verder een zeer uitgebreide whatsapp die ik ook wel graag wil behouden.
Ik heb gedacht aan scherm vervangen bij de plaatselijk belwinkel (vanaf 80 euro) maar daar schijnt een risico aan te kleven dat men dan per abuis het geheugen wist. Verder weet ik niet 100% zeker dat dit een kapotte digitizer is en niet een software probleem ofzo.Verder was het toestel zelf al niet zoveel meer waard en haal ik een investering er nooit meer uit.
Als ik whatsapp niet gebackupped heb en ik installeer deze op een nieuw toestel, kan hij dan ook de historie downloaden of wordt deze exclusief op een specifiek toestel opgeslagen?
Welke dingen zouden verder nog een probleem kunnen zijn als ik het toestel kan openen? Dus behalve notities, foto's en whatsapp historie? Nog tips voor software die eventueel nog data kan extracten of toch een backup kan maken? Ik ken Dr. Fone van Wondershare, maar daar hangt een prijskaartje aan terwijl er geen garantie is op een goed resultaat.
Op internet kwam ik trouwens nog een tip tegen over een lightning to camera accesoire, waarmee het mogelijk zou zijn een keyboard aan te sluiten en zo eventueel te proberen de telefoon te laten reageren. Denken jullie dat dit gaat werken?
Scratch a liberal and you will find a fascist