oh ja.quote:
Daar heb ik een groot deel van de tijd niets gehoord. Of althans niet wat ik zou moeten horenquote:Op zaterdag 4 maart 2023 20:56 schreef Sableheart het volgende:
We hebben nog niets gehoord, dus is het tijd voor reclame.
Dat deed Moldavie toch beter.
Ik heb het ook moeten opgeven na het eerste nummer.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 21:00 schreef H_T het volgende:
[..]
Daar heb ik een groot deel van de tijd niets gehoord. Of althans niet wat ik zou moeten horen
Daardoor hebben we wel tijd voor liedjes van bands uit Liverpool, zoals The Beatles en Creedence Clearwater Revivalquote:Op zaterdag 4 maart 2023 21:00 schreef Momo het volgende:
Wel leuk he 2 en half uur voor 5 nummers hier
Had het voorstukje gemist, maar waarom CCR erin zit is mij ook een raadselquote:Op zaterdag 4 maart 2023 21:01 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Daardoor hebben we wel tijd voor liedjes van bands uit Liverpool, zoals The Beatles en Creedence Clearwater Revival
Ze zijn wel echt gek op ESF op IJslandquote:Op zaterdag 4 maart 2023 21:03 schreef ijs_beer het volgende:
Dit is toch heerlijk kneuterig allemaal.
Dan is de kans dat je die in Liverpool tegenkomt toch wat kleinerquote:Op zaterdag 4 maart 2023 21:01 schreef Strani het volgende:
Toch kan ik niet zeggen dat Liverpool me nou zo enorm trekt. Zal ook niet helpen dat waar ik woon al zo'n groot aantal mensen uit Liverpool huisvest.
Je haalt Songvakeppnin wel uit het buurthuis, maar het buurthuis niet uit Songvakeppnin.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 21:03 schreef ijs_beer het volgende:
Dit is toch heerlijk kneuterig allemaal.
Dacht eerst aan Gru van Despicable me. Maar dit is beter.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 21:03 schreef H_T het volgende:
Fijn dat Kingpin toch het rechte pad op is gegaan
[ afbeelding ]
Ja, echt 99% van de tv-kijkers die het kijkt toch? Insane.quote:
De rest zit in de zaal, haha.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 21:04 schreef koffieleuk het volgende:
[..]
Ja, echt 99% van de tv-kijkers die het kijkt toch? Insane.
138,000 mensen keken vorig jaar naar Songvakeppnin, bijna helft van de bevolkingquote:Op zaterdag 4 maart 2023 21:04 schreef koffieleuk het volgende:
[..]
Ja, echt 99% van de tv-kijkers die het kijkt toch? Insane.
En ook bijvoorbeeld Estland heeft evenveel inwoners als Overijssel, zie dat ook niet gebeuren.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 21:06 schreef ijs_beer het volgende:
Ik vergeet ook wel eens dat er maar net zo veel mensen wonen als in Zeeland. En zie je die Zeeuwen zo'm show organiseren, nou?
Met wodka en met bokkingquote:Op zaterdag 4 maart 2023 21:06 schreef ijs_beer het volgende:
Ik vergeet ook wel eens dat er maar net zo veel mensen wonen als in Zeeland. En zie je die Zeeuwen zo'n show organiseren, nou?
Voor een land van een miljoen inwoners doet Estland het best knap eigenlijk ja.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 21:07 schreef Momo het volgende:
[..]
En ook bijvoorbeeld Estland heeft evenveel inwoners als Overijssel, zie dat ook niet gebeuren.
Ahaaaaaaquote:Op zaterdag 4 maart 2023 21:07 schreef H_T het volgende:
[..]
Met wodka en met bokking
Tussen reddingsbanden
Ik heb gisteren een stukje dorps-tv gekeken. Dan kwam San Marino er ook lang niet slecht vanaf!quote:Op zaterdag 4 maart 2023 21:07 schreef Momo het volgende:
[..]
En ook bijvoorbeeld Estland heeft evenveel inwoners als Overijssel, zie dat ook niet gebeuren.
Die zongen alleen in het Engels? Ben verward nu.quote:
De televoting gaat wel heel lang duren als je de Tsjechische punten per kattebel door moet krijgenquote:
quote:Op zaterdag 4 maart 2023 21:08 schreef koffieleuk het volgende:
[..]
Die zongen alleen in het Engels? Ben verward nu.
quote:Op zaterdag 4 maart 2023 21:09 schreef H_T het volgende:
[..]
De televoting gaat wel heel lang duren als je de Tsjechische punten per kattebel door moet krijgen
Niet heel brief neequote:Op zaterdag 4 maart 2023 21:09 schreef H_T het volgende:
[..]
De televoting gaat wel heel lang duren als je de Tsjechische punten per kattebel door moet krijgen
Eens inderdaadquote:Op zaterdag 4 maart 2023 21:13 schreef Momo het volgende:
Deze klinkt eigenlijk wel leuker in het Engels
Ohja, daarom klinkt het anders natuurlijk.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 21:13 schreef Momo het volgende:
Deze klinkt eigenlijk wel leuker in het Engels
Alleen Engels, tenzij ze alleen een IJslandse versie hebben opgenomen.quote:
Oh, thanks.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 21:17 schreef koffieleuk het volgende:
[..]
Alleen Engels, tenzij ze alleen een IJslandse versie hebben opgenomen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |