abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_215299044
Tnx voor het delen. Wist niet dat Louis een broer had.
Zal vd week eens zien of NLZiet de mogelijkheid geeft om de belg terug te kijken.
Bastognekoeken koekoek jonguh!
pi_215299568
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 oktober 2024 15:33 schreef StevenHyde het volgende:
Tnx voor het delen. Wist niet dat Louis een broer had.
Zal vd week eens zien of NLZiet de mogelijkheid geeft om de belg terug te kijken.
Ik wist dat ook niet 😄
Ik had 'm opgenomen.
Zal wel ergens te zien zijn toch!
pi_215373680
twitter

quote:
Terreur in de Hofstad arrestatie in het Laakkwartier

Andere Tijden maakt 20 jaar na de politie-inval bij de Hofstadgroep een reconstructie.

Op 9 november 2004 krijgen politie en justitie een tip van de AIVD: in een huis in de Antheunisstraat in Den Haag zouden zich leden van de islamitische Hofstadgroep bevinden. Het is precies een week na de moord op Theo van Gogh. Mohammed B, zijn moordenaar, is ook lid van die Hofstadgroep. Bij politie en justitie gaan alle alarmbellen af. Nog dezelfde nacht probeert de politie met een stormram de woning binnen te dringen. Het Arrestatieteam weet niet dat de Hofstadleden over handgranaten beschikken. Vier agenten raken gewond, waarvan één zeer ernstig. Buurtbewoners worden geëvacueerd. Het loopt uit op een urenlange belegering met scherpschutters op de daken. Uiteindelijk worden de twee jonge mannen met traangas het huis uit gedreven en gearresteerd. Andere Tijden Special: Terreur in de Hofstad zaterdag 26 oktober om 20.30 uur bij NTR op NPO 2.

Het is, zeggen de betrokkenen van toen in ons geschiedenisprogramma, eigenlijk een wonder dat er geen doden zijn gevallen. Voormalig burgemeester van Den Haag Wim Deetman noemt het optreden van de AIVD ‘onbegrijpelijk en geklungel’. Hij verwijt de AIVD nog steeds dat er onvoldoende is gewaarschuwd voor de potentiële gevaren. Volgens hem is de actie te snel ingezet. Na de moord op Theo Van Gogh kreeg de AIVD veel kritiek en Deetman denkt dat de inlichtingendienst daarom zijn spierballen wilde laten zien. De AIVD ontkent in Andere Tijden de aantijgingen van de oud-burgemeester.

Andere Tijden reconstrueert 20 jaar na dato de gespannen sfeer in het land, de zenuwslopende inval en de inschattingsfouten die zijn gemaakt. Met burgemeester Deetman, een lid van het arrestatieteam, hoofdrolspelers van politie en justitie, de AIVD en bewoners van het Laakkwartier.
https://anderetijden.nl/p(...)erreur-in-de-Hofstad

quote:
In het programma zijn onder meer geluidsopnamen te horen van het arrestatieteam dat als eerste probeerde het pand aan de Antheunisstraat in het Laakkwartier binnen te vallen. In het huis bevonden zich twee leden van de Hofstadgroep, de naam die door de Algemene Inlichtingen- en Veiligheidsdienst (AIVD) aan een groep radicale islamistische jongeren was gegeven. Van deze jongeren werden er later veertien door het Openbaar Ministerie verdacht van terroristische activiteiten.

De geluidsopnamen laten horen hoe hachelijk de situatie van het arrestatieteam destijds was. De deur bleek gebarricadeerd, er werd Allahu Akbar geroepen, gevolgd door een granaatontploffing waardoor vier agenten gewond raakten. Bewoners van de buurt werden geëvacueerd, waarna een urenlange belegering ontstond met scherpschutters op de daken. Uiteindelijk werden de twee jonge mannen met traangas het huis uit gedreven en gearresteerd.
https://rijswijksdagblad.(...)-in-tv-reconstructie

@Nober @onlogisch @Haags @Wereldgozer @PowerLoungen

pi_215543960
Into the Fire op Netflix, die moeder is een moordwijf 🥰
pi_216431331
https://www.vprogids.nl/c(...)erie-op-Netflix.html

Genombrottet (TV Mini Series 2025) - Reference View - IMDb

Netflix tip.
Pas op: bingegevaar

quote:
In de indrukwekkende en realistische true crime-serie The Breakthrough (Genombrottet) volgen we het onderzoek naar een dubbele moord in een klein Zweeds stadje.

In 2004 werden in het kleine Zweedse stadje Linköping twee mensen op straat doodgestoken, een jongetje van acht en een vrouw van middelbare leeftijd. Zij was zoals iedere ochtend op weg naar haar werk, hij wandelde naar school. Ze kenden elkaar niet. De vrouw werd, toen ze probeerde het jongetje te redden, ook zelf slachtoffer.

Waarom ze werden vermoord en door wie bleef zestien jaar lang een raadsel. De enige getuige van de misdaad – een vrouw die toevallig langsfietste - was zo geschokt door wat ze had zien gebeuren, dat ze zich achteraf bijna geen details kon herinneren. Wat de politie wél kon achterhalen, dat de dader ‘een man tussen de 15 en 30 jaar oud’ was, leverde weinig op, net als het beetje DNA dat werd gevonden op het moordwapen.

The Breakthrough (Zweedse titel: Genombrottet) is een gedramatiseerde Zweedse miniserie over deze waargebeurde misdaad. De vier afleveringen, geregisseerd door Lisa Siwe (The Bridge), laten vooral zien hoe hopeloos frustrerend de zoektocht naar de moordenaar moet zijn geweest. Met een dader die, zoals de serie het omschrijft, ‘onzichtbaar’ leek. Alsof hij niet bestond.
pi_216845975
De dochter van de tot levenslang veroordeelde Dino Soerel vertelt haar verhaal in Brandmerk

NPO 3
Vanavond
21:20 - 22:05

Aanvankelijk is hij er altijd voor het gezin en plotseling kan ze hem niet meer zien. Kun je als dochter dan nog een liefdevolle band met hem houden?
Rachel is de dochter van Dino Soerel, die door justitie beschouwd wordt als 'ongekroonde koning van de onderwereld'. In Brandmerk - Kind van een Gedetineerde vertelt ze aan journalist Menen Seijkens hoe het is om met zo’n vader te leven. Kun je een liefdevolle band opbouwen?

Rachel Soerol
Ze zag als kind regelmatig de foute vrienden van haar vader op bezoek komen. Van de een op andere dag moest hij onderduiken. Rachel probeerde in die periode wel haar vader te blijven zien, al was dat ingewikkeld. Uiteindelijk werd Soerel tot levenslang veroordeeld voor twee moorden.

Rachel vertelde in een interview met Het Parool dat haar vader onterecht in de gevangenis zit. “Mijn vader zweert dat hij onschuldig is en voor mij staat ook buiten kijf dat hij het niet heeft gedaan.”
  zaterdag 1 maart 2025 @ 08:59:14 #158
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_216874972
Gisteren deze zitten kijken op Videoland over Michel Stockx:
https://v2.videoland.com/(...)-kindermoorde-p_2604

Bekijk deze YouTube-video

Veel betrokkenen aan het woord. Zijn advocaat, die later een geheime tipgever bleek te zijn, de ouders van bepaalde vermiste kinderen, zelfs zijn eigen dochters kwamen aan het woord. Goede docu.
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
  zaterdag 1 maart 2025 @ 23:55:34 #159
324553 Parafoonnotulist
Gegijzeld door notuleerdrang
pi_216888821
quote:
2s.gif Op zaterdag 1 maart 2025 08:59 schreef SEMTEX het volgende:
Gisteren deze zitten kijken op Videoland over Michel Stockx:
https://v2.videoland.com/(...)-kindermoorde-p_2604

Bekijk deze YouTube-video

Veel betrokkenen aan het woord. Zijn advocaat, die later een geheime tipgever bleek te zijn, de ouders van bepaalde vermiste kinderen, zelfs zijn eigen dochters kwamen aan het woord. Goede docu.
Ook gezien idd. Was zeker goed.
“Waar taal verdampt, noteer ik het residu.”
  Moderator zondag 2 maart 2025 @ 06:32:43 #160
382129 crew  Donna
pi_216890065
quote:
2s.gif Op zaterdag 1 maart 2025 08:59 schreef SEMTEX het volgende:
Gisteren deze zitten kijken op Videoland over Michel Stockx:
https://v2.videoland.com/(...)-kindermoorde-p_2604

Bekijk deze YouTube-video

Veel betrokkenen aan het woord. Zijn advocaat, die later een geheime tipgever bleek te zijn, de ouders van bepaalde vermiste kinderen, zelfs zijn eigen dochters kwamen aan het woord. Goede docu.
Oeh tnx!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')