Wat is daar gek aan? Je hoeft toch niet te trouwen en al helemaal niet als je elkaar “al” 4 jaar kent. Of je nu 20 bent of 70, dan is het je vriendin en niet je vrouw.quote:Op donderdag 2 februari 2023 22:08 schreef bianconeri het volgende:
Dan ben je in de 70 ofzo en dan woon je samen met iemand en dat is dan je 'vriendin'.
Hoe sneu.
Trouwen man.
Ja, breng hem op ideeën..quote:Op donderdag 2 februari 2023 21:25 schreef Inca het volgende:
Als die ouwe vervelend wil doen kan hij een hekje neer zetten aan de voorkant kunnen de buren nergens heen met hun motoren
De buurman heeft zijn schutting geplaatst voordat er duidelijkheid was over de plek van de schutting van de buren die hem ter goeder trouw op de plek van de oude hadden gezet.quote:Op donderdag 2 februari 2023 21:33 schreef JanGroen het volgende:
Zoals ik op de vorige pagina al schreef: rode laarzen en baardmeneer gingen er vanuit dat de vorige bewoner de schutting op de goede plek had staan, maar enig bewijs daarvoor hadden ze niet.
Ze hebben de schutting vervangen en de nieuwe op dezelfde plek gezet. Dom, want daardoor is het pad te smal geworden. Dat de buurman zijn schutting / schuur dichter op de erfgrens heeft gezet maakt niet dat hij het pad smaller heeft gemaakt. Hij is keurig binnen de grenzen gebleven (90 cm breedte pad / 2 = 45 cm).
Dat zal ie ook wel doen om vervolgens onagressief met zijn vinger te wijzen en te gaan schreeuwen dat ie ze eigenlijk neer zou moeten slaan.quote:
Ter goeder trouw maakt nog niet dat ze in hun recht staan.quote:Op donderdag 2 februari 2023 22:51 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
De buurman heeft zijn schutting geplaatst voordat er duidelijkheid was over de plek van de schutting van de buren die hem ter goeder trouw op de plek van de oude hadden gezet.
Zoon van Arie gespotquote:Op donderdag 2 februari 2023 22:38 schreef JanGroen het volgende:
Arie was niet agressief, hij stond gewoon in z’n recht en rode laarzen en baardmeneer eigenen zich grond toe die ten eerste helemaal niet van hun is en ten tweede bezorgen ze er anderen hinder mee want het pad is daardoor te smal.
Ik verheug me weer op de herhaling.quote:Op donderdag 2 februari 2023 23:35 schreef leolinedance het volgende:
En was het weer genot? Moet nog terugkijken
Ja, kijken hoor. Je kan je heerlijk ergeren, dat beloof ik je.quote:Op donderdag 2 februari 2023 23:35 schreef leolinedance het volgende:
En was het weer genot? Moet nog terugkijken
Al gedaan, geen spijt gehadquote:Op zaterdag 4 februari 2023 19:08 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja, kijken hoor. Je kan je heerlijk ergeren, dat beloof ik je.
quote:Mr. Bart Beuving en Viktor Brand reizen naar Capelle aan den IJssel. Daar heeft de 90-jarige Corry enorme overlast van haar kettingrokende buurvrouw. Telkens als ze haar balkondeur openzet, dringen de rookwalmen diep haar huis en haar longen binnen, met alle gevolgen van dien. Buurvrouw Yolanda is echter absoluut niet van plan om haar sigaretje op te geven. Zij vindt dat ze gewoon op haar eigen balkon mag roken. Omdat beide dames elkaar inmiddels niet meer kunnen luchten of zien, is het hoogste tijd is dat mr. Bart Beuving bepaalt wie van de twee juridisch gezien de sigaar is.
Heeft mr. Visser een weekje vrij? Ik ben benieuwd wat de uitspraak is, maar ik vrees het ergste voor Conny. Buren mogen roken op hun balkon, en omwonenden moeten helaas deze kankerverwekkende dampen maar dulden. Het is volkomen idioot, maar dat is de wet.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |