Opruim #1 (keuken)Eerst maar eens een begin gemaakt met de keuken. Nog een hoop te doen maar het begin is er.
Gedaan:- Vaat, kleine opruim en nu staat er weer vaat te wachten om afgewassen te worden.
- Ikea Hutten wijnrek gefikst, niet voor wijn maar om pannen mee te stapelen (passen perfect!) (alleen nu nog even een laagje olie geven).
- Plastic voedselbakken weggedaan en ingewisseld voor mooie glazen en aluminium bewaarbakken (en een plastic bakje voor de kaas

).
Nog te doen:- Kruidenrek of stapelen in de kast (kruidenrek vrijdag ophalen van MP).
- Fiets een andere bestemming geven (Waar zet ik deze neer? Past er een fiets in het Ikea Ivar frame zodat ik hem netjes kan wegwerken?).
-
Koelkast een schoonmaakbeurt geven (maar eerst de
koelkast leegeten).
- Ongebruikte en oude keukenspullen weggeven of weggooien.
- Hoekverbinding keukenkastje fixen.
- Wat te doen met de onderste keukenkastjes? Monteer ik daar de Ikea Utrusta draagmand in of ga ik voor een losse opbergoplossing?
- Theeblikken voor m'n losse thee fixen (15 stuks) (staat zo lelijk al die losse zakjes).
- Lamp ophangen en evt. ledlampen met sensoren voor de kastjes.
- Keukenrolhouder fixen die ik aan mijn Hutten rek kan bevestigen.
- Extra blad op m'n halfhoge tafel als keukenblad (moet eerst m'n fiets weg).
- Ikea Ivar lades regelen maar
marktplaats pipo wilt niet meer reageren.
- Muurplank?
- Slowcooker?
Work in progress
nielsgeode schreef het volgende:Prachtig om te zien hoe mensen niet gehinderd door gebrek aan kennis precies denken te weten hoe het zit en daarbij de keiharde ongefundeerde conclusies ook zeer duidelijk op het forum plempen.